Menu

Fc Saarbrucken vs Verl

Riadny čas

3. Liga · Sezóna 2024

Stadion Ludwigspark, Saarbrücken3. mája 2025 o 14:00
Domáci

FC Saarbrücken

43
Hostia

Verl

Rozhodca: T. Schulz

Udalosti zápasu

FC Saarbrücken
Verl
Výkop
10′Daniel Mikić
Dominik Becker14′
P. Sontheimer

asistencia: P. Fahrner

18′
F. Krüger

asistencia: P. Fahrner

34′
Calogero Rizzuto43′
K. RabihićM. Multhaup
45′
45′
D. Steczyk

asistencia: N. Kijewski

Polčas
50′Tim Kohler
F. Krüger

Penalty

51′
F. Krüger

asistencia: K. Brünker

65′
67′
B. Taz

asistencia: L. Lokotsch

68′
D. MikićM. Stöcker
68′
M. BengerY. Otto
68′
P. KammerbauerO. Mhamdi
F. KrügerJ. Günther-Schmidt
75′
75′
D. SteczykJ. Arweiler
Calogero Rizzuto82′
Calogero Rizzuto82′
86′Michel Stöcker
K. BrünkerL. Wilhelm
86′
86′
T. KöhlerC. Onuoha
86′
N. Kijewski

asistencia: O. Mhamdi

Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal7
4Shots off Goal7
10Total Shots23
0Blocked Shots9
10Shots insidebox12
0Shots outsidebox11
11Fouls11
1Corner Kicks8
1Offsides2
31%Ball Possession69%
2Yellow Cards3
1Red Cards0
4Goalkeeper Saves2
258Total passes597
209Passes accurate540
81%Passes %90%
2.80expected_goals2.25
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FC Saarbrücken je 6.93, v porovnaní s 7.16 u Verl. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FC Saarbrücken je C. Rizzuto (7.20), u Verl je to B. Taz (7.96).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FC Saarbrücken prispeli v tejto sezóne 8 gólmi a 4 asistenciami, na čele s K. Brünker (5G). U Verl je to 18 gólov a 20 asistencií s lídrom B. Taz (13G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FC Saarbrücken nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.83, zatiaľ čo Verl má 4 obrancov s priemerom 6.88. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FC Saarbrücken nasadzuje 6 stredopoliarov s priemerom 6.92, oproti 4 u Verl s hodnotením 7.67. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FC Saarbrücken nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.96, v porovnaní s 2 u Verl s priemerom 6.70. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 79% u FC Saarbrücken a 85% u Verl. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FC Saarbrücken nazbierali v tejto sezóne 34 žltých kariet, v porovnaní s 20 u Verl. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FC Saarbrücken je 28.4 (najmladší: P. Fahrner (22), najstarší: M. Zeitz (35)), zatiaľ čo Verl má priemer 26.2 (najmladší: P. Schulze (22), najstarší: N. Kijewski (29)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FC Saarbrücken majú priemerne 23 ligových štartov, oproti 30 u Verl. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FC Saarbrücken3-4-2-14-3-1-2Verl
GKDEFMIDFWD
13Menzel17Becker4Sonnenb.27Bichsel2Fahrner8Zeitz6Sonthei.7Rizzuto29Krüger10Rabihić9Brünker1Schulze8Kammerb.3Köhler4Mikić19Kijewski30Gayret23Benger5Baack10Taz13Lokotsch11Steczyk

Náhradníci

Tréner: A. Schwartz

Náhradníci

Tréner: A. Ende

FC SaarbrückenSila pozíciíVerl
6.93
Ø Hodnotenie
7.16
7.15Brankár (1 v 1)6.90
0G 0A0G 0A
6.83Obranca (3 v 4)6.88
0G 0A1G 3A
6.92Záložník (6 v 4)7.67
3G 4A16G 17A
6.96Útočník (1 v 2)6.70
5G 0A1G 0A
FC Saarbrücken3-4-2-1
13BrankárP. Menzel7.2
17ObrancaD. Becker
4ObrancaS. Sonnenberg6.9
27ObrancaJ. Bichsel6.8
2ZáložníkP. Fahrner6.81A
8ZáložníkM. Zeitz6.8
6ZáložníkP. Sontheimer7.11G
7ZáložníkC. Rizzuto7.21G2A
29ZáložníkF. Krüger
10ZáložníkK. Rabihić6.71G1A
9ÚtočníkK. Brünker7.05G
Verl4-3-1-2
1BrankárP. Schulze6.9
8ObrancaP. Kammerbauer
3ObrancaT. Köhler
4ObrancaD. Mikić
19ObrancaN. Kijewski6.91G3A
30ZáložníkT. Gayret7.43G4A
23ZáložníkM. Benger
5ZáložníkT. Baack
10ZáložníkB. Taz8.013G13A
13ÚtočníkL. Lokotsch
11ÚtočníkD. Steczyk6.71G

Prehľad zápasu

FC Saarbrücken zdolal Verl 4:3. Zápas sa hral v 3. Liga 2024. Góly strelili: P. Sontheimer 18′, F. Krüger 34′, D. Steczyk 45′, F. Krüger 51′ (pen.), F. Krüger 65′, B. Taz 67′, N. Kijewski 86′. Bolo udelených 6 žltých kariet, 1 červených kariet. FC Saarbrücken mal 31% držanie lopty, Verl mal 69%. FC Saarbrücken mal 10 striel (6 na bránu), Verl mal 23 (7 na bránu). Očakávané góly: FC Saarbrücken 2.80 — Verl 2.25. FC Saarbrücken urobil 3 striedaní, Verl urobil 5.

Rivalita od 2025

FC Saarbrücken vs Verl vzájomné výsledky

2 stretnutí
FC Saarbrücken
0
výhier
Remízy
0
Verl
2
výhier
Góly spolu
9 · 4.5/zápas
Obaja skórovali
1/2 · 50%
Nad 2,5
2/2 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 24 v 2025Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

FC Saarbrücken

WWDLDW

Verl

WLWDLL

Predpoveď zápasu

FC Saarbrücken

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Verl

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : FC Saarbrücken or draw

53%Forma47%
47%Útok53%
57%Obrana43%
62%Vzájomné zápasy38%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 10. 5. 2026