Menu

Fc Saarbrucken vs Dynamo Dresden

Riadny čas

3. Liga · Sezóna 2024

Stadion Ludwigspark, Saarbrücken20. apríla 2025 o 13:30
Rozhodca: T. Gansloweit

Udalosti zápasu

FC Saarbrücken
Dynamo Dresden
Výkop
2′
C. Daferner

asistencia: J. Lemmer

8′Jakob Lemmer
11′
B. Thoelke

Own Goal

Kai Brünker14′
S. Sonnenberg

asistencia: F. Krüger

21′
41′Jonas Sterner
Polčas
B. ThoelkeL. Wilhelm
46′
Elijah Krahn55′
56′
N. Hauptmann

asistencia: V. Šapina

E. KrahnT. Civeja
64′
M. MulthaupS. Feiertag
64′
67′
D. Kother

asistencia: L. Boeder

68′
N. HauptmannM. Baur
Stefan Feiertag69′
C. RizzutoT. Schumacher
73′
73′
L. BoederD. Kubatta
73′
C. DafernerS. Kutschke
K. RabihićM. Zeitz
79′
Sven Sonnenberg86′
86′
D. KotherJ. Oehmichen
87′
J. LemmerT. Menzel
Patrick Sontheimer90+4′
Joel Bichsel90+2′
90+4′Lars Bünning
Riadny čas

Štatistiky zápasu

7Shots on Goal7
3Shots off Goal5
17Total Shots15
7Blocked Shots3
15Shots insidebox12
2Shots outsidebox3
11Fouls11
5Corner Kicks3
0Offsides2
62%Ball Possession38%
6Yellow Cards3
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves6
505Total passes278
434Passes accurate217
86%Passes %78%
1.88expected_goals2.76
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FC Saarbrücken je 6.92, v porovnaní s 6.77 u Dynamo Dresden. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FC Saarbrücken je C. Rizzuto (7.20), u Dynamo Dresden je to L. Bünning (6.98).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FC Saarbrücken prispeli v tejto sezóne 11 gólmi a 3 asistenciami, na čele s K. Brünker (5G). U Dynamo Dresden je to 21 gólov a 13 asistencií s lídrom C. Daferner (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FC Saarbrücken nasadzuje 5 obrancov s priemerným hodnotením 6.93, zatiaľ čo Dynamo Dresden má 4 obrancov s priemerom 6.76. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FC Saarbrücken nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.80, oproti 5 u Dynamo Dresden s hodnotením 6.75. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FC Saarbrücken nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.96, v porovnaní s 1 u Dynamo Dresden s priemerom 6.71. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 79% u FC Saarbrücken a 77% u Dynamo Dresden. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FC Saarbrücken nazbierali v tejto sezóne 36 žltých kariet, v porovnaní s 21 u Dynamo Dresden. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FC Saarbrücken je 27.8 (najmladší: E. Krahn (22), najstarší: C. Rizzuto (33)), zatiaľ čo Dynamo Dresden má priemer 26.2 (najmladší: T. Schreiber (23), najstarší: V. Šapina (30)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FC Saarbrücken majú priemerne 25 ligových štartov, oproti 19 u Dynamo Dresden. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FC Saarbrücken5-3-24-2-3-1Dynamo Dresden
GKDEFMIDFWD
13Menzel11Multhaup4Sonnenb.16Thoelke27Bichsel7Rizzuto5Krahn6Sonthei.10Rabihić9Brünker29Krüger1Schreib.32Sterner15Kammerk.23Bünning28Risch29Boeder5Šapina10Lemmer27Hauptma.11Kother33Daferner

Náhradníci

Tréner: R. Ziehl

Náhradníci

Tréner: T. Stamm

FC SaarbrückenSila pozíciíDynamo Dresden
6.92
Ø Hodnotenie
6.77
7.15Brankár (1 v 1)6.94
0G 0A0G 0A
6.93Obranca (5 v 4)6.76
4G 2A2G 4A
6.80Záložník (3 v 5)6.75
2G 1A12G 8A
6.96Útočník (2 v 1)6.71
5G 0A7G 1A
FC Saarbrücken5-3-2
13BrankárP. Menzel7.2
11ObrancaM. Multhaup6.93G
4ObrancaS. Sonnenberg6.9
16ObrancaB. Thoelke
27ObrancaJ. Bichsel6.8
7ObrancaC. Rizzuto7.21G2A
5ZáložníkE. Krahn6.6
6ZáložníkP. Sontheimer7.11G
10ZáložníkK. Rabihić6.71G1A
9ÚtočníkK. Brünker7.05G
29ÚtočníkF. Krüger
Dynamo Dresden4-2-3-1
1BrankárT. Schreiber6.9
32ObrancaJ. Sterner6.73A
15ObrancaC. Kammerknecht6.81G
23ObrancaL. Bünning7.01G
28ObrancaS. Risch6.61A
29ZáložníkL. Boeder6.71A
5ZáložníkV. Šapina6.7
10ZáložníkJ. Lemmer6.86G2A
27ZáložníkN. Hauptmann6.85G5A
11ZáložníkD. Kother6.71G
33ÚtočníkC. Daferner6.77G1A

Prehľad zápasu

Dynamo Dresden zdolal FC Saarbrücken 4:1. Zápas sa hral v 3. Liga 2024. Góly strelili: C. Daferner 2′, B. Thoelke 11′ (o.g.), S. Sonnenberg 21′, N. Hauptmann 56′, D. Kother 67′. Bolo udelených 9 žltých kariet. FC Saarbrücken mal 62% držanie lopty, Dynamo Dresden mal 38%. FC Saarbrücken mal 17 striel (7 na bránu), Dynamo Dresden mal 15 (7 na bránu). Očakávané góly: FC Saarbrücken 1.88 — Dynamo Dresden 2.76. FC Saarbrücken urobil 5 striedaní, Dynamo Dresden urobil 5.

Rivalita od 2020

FC Saarbrücken vs Dynamo Dresden vzájomné výsledky

7 stretnutí
FC Saarbrücken
5
výhier
Remízy
2
Dynamo Dresden
0
výhier
Góly spolu
17 · 2.4/zápas
Obaja skórovali
5/7 · 71%
Nad 2,5
3/7 · 43%

Aktuálna forma

FC Saarbrücken

WWDLDW

Dynamo Dresden

WLWWLL

Predpoveď zápasu

FC Saarbrücken

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Dynamo Dresden

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : FC Saarbrücken or draw

43%Forma57%
33%Útok67%
60%Obrana40%
93%Vzájomné zápasy7%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026