Menu

Fc Viktoria Koln vs Rot Wei Essen

Riadny čas

3. Liga · Sezóna 2024

Sportpark Höhenberg, Köln12. marca 2025 o 19:00
Domáci

FC Viktoria Köln

10
Rozhodca: M. Eckermann

Udalosti zápasu

FC Viktoria Köln
Rot-Weiß Essen
Výkop
Lex-Tyger Lobinger23′
Polčas
57′Tobias Kraulich
J. StickerT. Eisenhuth
72′
R. VelascoM. El Mala
72′
L. LobingerL. Cueto
72′
72′
A. ArslanR. Safi
72′
J. KaparosT. Müsel
M. El Mala

asistencia: E. Lofolomo

83′
85′Tobias Kraulich
85′Tobias Kraulich
86′
K. GjasulaM. Doumbouya
86′
D. MartinovićK. Meisel
S. GülerK. Schulz
90+4′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal1
4Shots off Goal3
9Total Shots10
2Blocked Shots5
4Shots insidebox6
5Shots outsidebox4
5Fouls13
6Corner Kicks7
1Offsides1
61%Ball Possession39%
3Yellow Cards1
0Red Cards1
1Goalkeeper Saves3
480Total passes336
426Passes accurate273
89%Passes %81%
0.69expected_goals1.03
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FC Viktoria Köln je 6.88, v porovnaní s 7.07 u Rot-Weiß Essen. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FC Viktoria Köln je Dudu (7.21), u Rot-Weiß Essen je to K. Mizuta (7.44).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FC Viktoria Köln prispeli v tejto sezóne 6 gólmi a 1 asistenciami, na čele s L. Lobinger (6G). U Rot-Weiß Essen je to 15 gólov a 11 asistencií s lídrom K. Mizuta (6G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FC Viktoria Köln nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.84, zatiaľ čo Rot-Weiß Essen má 3 obrancov s priemerom 7.02. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FC Viktoria Köln nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.69, oproti 6 u Rot-Weiß Essen s hodnotením 7.19. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FC Viktoria Köln nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 7.16, v porovnaní s 1 u Rot-Weiß Essen s priemerom 6.75. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 80% u FC Viktoria Köln a 83% u Rot-Weiß Essen. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FC Viktoria Köln nazbierali v tejto sezóne 24 žltých kariet, v porovnaní s 38 u Rot-Weiß Essen. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FC Viktoria Köln je 24.3 (najmladší: J. Sticker (21), najstarší: L. Dietz (28)), zatiaľ čo Rot-Weiß Essen má priemer 28.8 (najmladší: J. Ríos Alonso (25), najstarší: K. Gjasula (36)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FC Viktoria Köln majú priemerne 19 ligových štartov, oproti 25 u Rot-Weiß Essen. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FC Viktoria Köln3-5-23-4-2-1Rot-Weiß Essen
GKDEFMIDFWD
1Dudu35Keita14Lofolomo2Dietz5Cabral11Velasco16Engelha.33Sticker37May9Lobinger30Güler1Golz23Alonso4Schultz33Kraulich2Eitschb.8Kaparos5Gjasula3Wagner24Mizuta6Arslan27Martino.

Náhradníci

Tréner: O. Janßen

Náhradníci

Tréner: U. Koschinat

FC Viktoria KölnSila pozíciíRot-Weiß Essen
6.88
Ø Hodnotenie
7.07
7.21Brankár (1 v 1)7.15
0G 0A0G 0A
6.84Obranca (3 v 3)7.02
0G 1A6G 1A
6.69Záložník (5 v 6)7.19
0G 0A9G 10A
7.16Útočník (2 v 1)6.75
6G 0A0G 0A
FC Viktoria Köln3-5-2
1BrankárDudu7.2
35ObrancaZ. Keita
14ObrancaE. Lofolomo
2ObrancaL. Dietz6.81A
5ZáložníkSidny Cabral
11ZáložníkR. Velasco6.9
16ZáložníkF. Engelhardt6.5
33ZáložníkJ. Sticker6.7
37ZáložníkN. May
9ÚtočníkL. Lobinger7.26G
30ÚtočníkS. Güler
Rot-Weiß Essen3-4-2-1
1BrankárJ. Golz7.2
23ObrancaJ. Ríos Alonso7.24G
4ObrancaM. Schultz6.81A
33ObrancaT. Kraulich7.12G
2ZáložníkJ. Eitschberger
8ZáložníkJ. Kaparos
5ZáložníkK. Gjasula7.01G1A
3ZáložníkM. Wagner
24ZáložníkK. Mizuta7.46G8A
6ZáložníkA. Arslan7.12G1A
27ÚtočníkD. Martinović6.8

Prehľad zápasu

FC Viktoria Köln zdolal Rot-Weiß Essen 1:0. Zápas sa hral v 3. Liga 2024. Góly strelili: M. El Mala 83′. Bolo udelených 5 žltých kariet, 1 červených kariet. FC Viktoria Köln mal 61% držanie lopty, Rot-Weiß Essen mal 39%. FC Viktoria Köln mal 9 striel (3 na bránu), Rot-Weiß Essen mal 10 (1 na bránu). Očakávané góly: FC Viktoria Köln 0.69 — Rot-Weiß Essen 1.03. FC Viktoria Köln urobil 4 striedaní, Rot-Weiß Essen urobil 4.

Rivalita od 2025

FC Viktoria Köln vs Rot-Weiß Essen vzájomné výsledky

2 stretnutí
FC Viktoria Köln
0
výhier
Remízy
0
Rot-Weiß Essen
2
výhier
Góly spolu
4 · 2.0/zápas
Obaja skórovali
1/2 · 50%
Nad 2,5
1/2 · 50%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 12 v 2026Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

FC Viktoria Köln

WLLWWW

Rot-Weiß Essen

LLLWWW

Predpoveď zápasu

FC Viktoria Köln

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Rot-Weiß Essen

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Rot-Weiß Essen

28%Forma72%
47%Útok53%
22%Obrana78%
50%Vzájomné zápasy50%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 10. 5. 2026