Menu

Dynamo Dresden vs Tsv 1860 Munchen

Riadny čas

3. Liga · Sezóna 2024

Rudolf-Harbig-Stadion, Dresden16. februára 2025 o 19:30
52
Hostia

TSV 1860 München

Rozhodca: N. Winter

Udalosti zápasu

Dynamo Dresden
TSV 1860 München
Výkop
C. Daferner

asistencia: J. Lemmer

6′
9′
L. Kwadwo
22′Tim Danhof
24′Thore Jacobsen
C. Daferner

asistencia: N. Hauptmann

32′
A. Hoti

asistencia: J. Sterner

39′
43′Leroy Kwadwo
Polčas
T. Menzel
63′
66′
P. HobschS. Kozuki
66′
L. KwadwoAnderson Lucoqui
J. Lemmer

asistencia: T. Menzel

70′
C. DafernerS. Kutschke
71′
75′Anderson-Lenda Lucoqui
76′
T. DanhofL. Reich
76′
J. GuttauM. Reinthaler
76′
T. JacobsenT. Deniz
M. BaurD. Kother
81′
J. LemmerR. Meißner
81′
Aljaž Casar83′
A. CasarC. Kammerknecht
86′
N. HauptmannL. Boeder
86′
90+2′
M. Wolfram

Penalty

Riadny čas

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Dynamo Dresden je 6.74, v porovnaní s 6.83 u TSV 1860 München. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Dynamo Dresden je L. Bünning (6.98), u TSV 1860 München je to T. Jacobsen (7.06).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Dynamo Dresden prispeli v tejto sezóne 19 gólmi a 12 asistenciami, na čele s C. Daferner (7G). U TSV 1860 München je to 10 gólov a 4 asistencií s lídrom T. Jacobsen (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Dynamo Dresden nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.74, zatiaľ čo TSV 1860 München má 4 obrancov s priemerom 6.73. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Dynamo Dresden nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.66, oproti 3 u TSV 1860 München s hodnotením 7.06. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Dynamo Dresden nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.77, v porovnaní s 3 u TSV 1860 München s priemerom 6.87. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 76% u Dynamo Dresden a 80% u TSV 1860 München. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Dynamo Dresden nazbierali v tejto sezóne 19 žltých kariet, v porovnaní s 17 u TSV 1860 München. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Dynamo Dresden je 24.9 (najmladší: T. Menzel (20), najstarší: N. Hauptmann (29)), zatiaľ čo TSV 1860 München má priemer 27.3 (najmladší: S. Dulic (20), najstarší: P. Hobsch (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Dynamo Dresden majú priemerne 19 ligových štartov, oproti 23 u TSV 1860 München. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Dynamo Dresden4-3-34-2-3-1TSV 1860 München
GKDEFMIDFWD
1Schreib.32Sterner20Hoti23Bünning28Risch27Hauptma.17Casar22Baur10Lemmer33Daferner24Menzel1Hiller2Danhof25Dulic4Verlaat21Kwadwo5Jacobsen18Kloss9Abiama7Guttau30Wolfram34Hobsch

Náhradníci

Tréner: T. Stamm

Náhradníci

Tréner: P. Glöckner

Dynamo DresdenSila pozíciíTSV 1860 München
6.74
Ø Hodnotenie
6.83
6.94Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.74Obranca (4 v 4)6.73
1G 4A1G 3A
6.66Záložník (4 v 3)7.06
5G 5A4G 1A
6.77Útočník (2 v 3)6.87
13G 3A5G 0A
Dynamo Dresden4-3-3
1BrankárT. Schreiber6.9
32ObrancaJ. Sterner6.73A
20ObrancaA. Hoti
23ObrancaL. Bünning7.01G
28ObrancaS. Risch6.61A
27ZáložníkN. Hauptmann6.85G5A
17ZáložníkA. Casar6.6
22ZáložníkM. Baur
24ZáložníkT. Menzel6.5
10ÚtočníkJ. Lemmer6.86G2A
33ÚtočníkC. Daferner6.77G1A
TSV 1860 München4-2-3-1
1BrankárM. Hiller
2ObrancaT. Danhof6.81G2A
25ObrancaS. Dulic6.81A
4ObrancaJ. Verlaat6.6
21ObrancaL. Kwadwo
5ZáložníkT. Jacobsen7.14G1A
18ZáložníkT. Kloss
7ZáložníkJ. Guttau
9ÚtočníkD. Abiama
30ÚtočníkM. Wolfram7.01G
34ÚtočníkP. Hobsch6.74G

Prehľad zápasu

Dynamo Dresden zdolal TSV 1860 München 5:2. Zápas sa hral v 3. Liga 2024. Góly strelili: C. Daferner 6′, L. Kwadwo 9′, C. Daferner 32′, A. Hoti 39′, T. Menzel 63′, J. Lemmer 70′, M. Wolfram 90′ (pen.). Bolo udelených 5 žltých kariet. Dynamo Dresden urobil 5 striedaní, TSV 1860 München urobil 5.

Aktuálna forma

Dynamo Dresden

WLWWLL

TSV 1860 München

DWDDLD

Predpoveď zápasu

Dynamo Dresden

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

TSV 1860 München

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Dynamo Dresden or draw

58%Forma42%
64%Útok36%
59%Obrana41%
71%Vzájomné zápasy29%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 10. 5. 2026