Menu

Dynamo Dresden vs Erzgebirge Aue

Riadny čas

3. Liga · Sezóna 2024

Rudolf-Harbig-Stadion, Dresden1. februára 2025 o 14:00
Domáci

Dynamo Dresden

21
Hostia

Erzgebirge Aue

Rozhodca: M. Eckermann

Udalosti zápasu

Dynamo Dresden
Erzgebirge Aue
Výkop
C. Daferner

asistencia: D. Kother

2′
13′
O. Sijarić

asistencia: E. Majetschak

Christoph Daferner24′
24′Anthony Barylla
31′Borys Tashchy
Christoph Daferner

Missed Penalty

32′
Aljaž Casar45+1′
Polčas
A. HotiL. Boeder
59′
D. Kother

asistencia: J. Lemmer

63′
67′
P. FallmannM. Stefaniak
D. KotherM. Baur
73′
C. KammerknechtJ. Sterner
73′
C. DafernerS. Kutschke
73′
77′
B. TashchyR. Bornschein
77′
M. PepićA. Loune
77′
O. SijarićM. Schmid
82′Jonah Fabisch
82′
A. BaryllaM. Burghardt
T. MenzelL. Bünning
87′
Philip Heise90′
90+3′Marcel Bär
Riadny čas

Štatistiky zápasu

7Shots on Goal4
8Shots off Goal4
19Total Shots11
3Blocked Shots2
15Shots insidebox5
4Shots outsidebox6
9Fouls14
10Corner Kicks4
1Offsides1
58%Ball Possession42%
3Yellow Cards4
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves5
459Total passes290
376Passes accurate204
82%Passes %70%
3.62expected_goals0.83
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Dynamo Dresden je 6.75, v porovnaní s 6.81 u Erzgebirge Aue. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Dynamo Dresden je T. Schreiber (6.94), u Erzgebirge Aue je to M. Männel (6.99).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Dynamo Dresden prispeli v tejto sezóne 20 gólmi a 8 asistenciami, na čele s C. Daferner (7G). U Erzgebirge Aue je to 8 gólov a 2 asistencií s lídrom M. Bär (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Dynamo Dresden nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.83, zatiaľ čo Erzgebirge Aue má 4 obrancov s priemerom 6.76. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Dynamo Dresden nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.66, oproti 5 u Erzgebirge Aue s hodnotením 6.74. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Dynamo Dresden nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.74, v porovnaní s 1 u Erzgebirge Aue s priemerom 6.93. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 75% u Dynamo Dresden a 80% u Erzgebirge Aue. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Dynamo Dresden nazbierali v tejto sezóne 15 žltých kariet, v porovnaní s 23 u Erzgebirge Aue. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Dynamo Dresden je 24.7 (najmladší: T. Menzel (20), najstarší: N. Hauptmann (29)), zatiaľ čo Erzgebirge Aue má priemer 28.7 (najmladší: P. Fallmann (22), najstarší: M. Männel (37)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Dynamo Dresden majú priemerne 18 ligových štartov, oproti 24 u Erzgebirge Aue. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Dynamo Dresden4-3-34-2-3-1Erzgebirge Aue
GKDEFMIDFWD
1Schreib.15Kammerk.20Hoti39Kubatta16Heise24Menzel17Casar27Hauptma.10Lemmer33Daferner11Kother1Männel23Barylla13Majetsc.4Vukančić29Rosenlö.20Fabisch10Pepić17Fallmann14Tashchy11Sijarić15Bär

Náhradníci

Tréner: T. Stamm

Náhradníci

Tréner: J. Härtel

Dynamo DresdenSila pozíciíErzgebirge Aue
6.75
Ø Hodnotenie
6.81
6.94Brankár (1 v 1)6.99
0G 0A0G 0A
6.83Obranca (4 v 4)6.76
1G 0A1G 1A
6.66Záložník (3 v 5)6.74
5G 5A2G 1A
6.74Útočník (3 v 1)6.93
14G 3A5G 0A
Dynamo Dresden4-3-3
1BrankárT. Schreiber6.9
15ObrancaC. Kammerknecht6.81G
20ObrancaA. Hoti
39ObrancaD. Kubatta
16ObrancaP. Heise
24ZáložníkT. Menzel6.5
17ZáložníkA. Casar6.6
27ZáložníkN. Hauptmann6.85G5A
10ÚtočníkJ. Lemmer6.86G2A
33ÚtočníkC. Daferner6.77G1A
11ÚtočníkD. Kother6.71G
Erzgebirge Aue4-2-3-1
1BrankárM. Männel7.0
23ObrancaA. Barylla6.71A
13ObrancaE. Majetschak6.81G
4ObrancaN. Vukančić
29ObrancaL. Rosenlöcher
20ZáložníkJ. Fabisch6.82G
10ZáložníkM. Pepić
17ZáložníkP. Fallmann6.91A
14ZáložníkB. Tashchy6.5
11ZáložníkO. Sijarić
15ÚtočníkM. Bär6.95G

Prehľad zápasu

Dynamo Dresden zdolal Erzgebirge Aue 2:1. Zápas sa hral v 3. Liga 2024. Góly strelili: C. Daferner 2′, O. Sijarić 13′, Christoph Daferner 32′, D. Kother 63′. Bolo udelených 7 žltých kariet. Dynamo Dresden mal 58% držanie lopty, Erzgebirge Aue mal 42%. Dynamo Dresden mal 19 striel (7 na bránu), Erzgebirge Aue mal 11 (4 na bránu). Očakávané góly: Dynamo Dresden 3.62 — Erzgebirge Aue 0.83. Dynamo Dresden urobil 5 striedaní, Erzgebirge Aue urobil 5.

Aktuálna forma

Dynamo Dresden

WLWWLL

Erzgebirge Aue

WDDDLL

Predpoveď zápasu

Dynamo Dresden

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Erzgebirge Aue

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Dynamo Dresden or draw

59%Forma41%
52%Útok48%
62%Obrana38%
60%Vzájomné zápasy40%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 10. 5. 2026