Menu

Arminia Bielefeld vs Rot Wei Essen

Riadny čas

3. Liga · Sezóna 2024

SchücoArena, Bielefeld2. februára 2025 o 13:30
Rozhodca: H. Osmers

Udalosti zápasu

Arminia Bielefeld
Rot-Weiß Essen
Výkop
20′
T. Müsel

asistencia: D. Martinović

35′José-Enrique Ríos Alonso
Polčas
46′
J. Ríos AlonsoE. Voufack
63′
A. Arslan

asistencia: D. Martinović

I. YoungN. Sarenren Bazee
68′
R. UldriķisM. Biankadi
68′
J. GrodowskiJ. Kania
69′
70′
D. MartinovićK. Mizuta
M. WörlL. Kunze
77′
N. Sarenren Bazee
79′
Julian Kania81′
83′
A. ArslanN. Kaiser
M. CorbozM. Großer
90′
90′
T. MüselG. Swajkowski
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal4
11Shots off Goal3
25Total Shots10
7Blocked Shots4
15Shots insidebox5
10Shots outsidebox5
10Fouls8
12Corner Kicks4
1Offsides0
57%Ball Possession43%
1Yellow Cards2
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves6
469Total passes329
392Passes accurate244
84%Passes %74%
2.72expected_goals1.26
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Arminia Bielefeld je 6.83, v porovnaní s 7.01 u Rot-Weiß Essen. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Arminia Bielefeld je S. Russo (7.06), u Rot-Weiß Essen je to J. Ríos Alonso (7.19).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Arminia Bielefeld prispeli v tejto sezóne 23 gólmi a 11 asistenciami, na čele s J. Grodowski (10G). U Rot-Weiß Essen je to 16 gólov a 6 asistencií s lídrom T. Müsel (6G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Arminia Bielefeld nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.84, zatiaľ čo Rot-Weiß Essen má 3 obrancov s priemerom 7.02. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Arminia Bielefeld nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.86, oproti 6 u Rot-Weiß Essen s hodnotením 7.02. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Arminia Bielefeld nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.79, v porovnaní s 1 u Rot-Weiß Essen s priemerom 6.75. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 74% u Arminia Bielefeld a 83% u Rot-Weiß Essen. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Arminia Bielefeld nazbierali v tejto sezóne 26 žltých kariet, v porovnaní s 35 u Rot-Weiß Essen. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Arminia Bielefeld je 26.3 (najmladší: M. Wörl (21), najstarší: M. Corboz (31)), zatiaľ čo Rot-Weiß Essen má priemer 28.2 (najmladší: T. Moustier (23), najstarší: K. Gjasula (36)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Arminia Bielefeld majú priemerne 24 ligových štartov, oproti 24 u Rot-Weiß Essen. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Arminia Bielefeld4-3-33-4-2-1Rot-Weiß Essen
GKDEFMIDFWD
1Kersken24Lannert23Schneid.3Felix4Oppie38Wörl21Russo6Corboz11Grodows.28Uldriķis30Young1Golz23Alonso4Schultz33Kraulich2Eitschb.28Moustier5Gjasula3Wagner6Arslan26Müsel27Martino.

Náhradníci

Tréner: M. Kniat

Náhradníci

Tréner: U. Koschinat

Arminia BielefeldSila pozíciíRot-Weiß Essen
6.83
Ø Hodnotenie
7.01
6.86Brankár (1 v 1)7.15
0G 0A0G 0A
6.84Obranca (4 v 3)7.02
3G 3A6G 1A
6.86Záložník (3 v 6)7.02
6G 4A10G 5A
6.79Útočník (3 v 1)6.75
14G 4A0G 0A
Arminia Bielefeld4-3-3
1BrankárJ. Kersken6.9
24ObrancaC. Lannert6.81G2A
23ObrancaL. Schneider6.8
3ObrancaJ. Felix7.02G1A
4ObrancaL. Oppie
38ZáložníkM. Wörl6.82G
21ZáložníkS. Russo7.11G1A
6ZáložníkM. Corboz6.73G3A
11ÚtočníkJ. Grodowski6.910G2A
28ÚtočníkR. Uldriķis6.83G2A
30ÚtočníkI. Young6.71G
Rot-Weiß Essen3-4-2-1
1BrankárJ. Golz7.2
23ObrancaJ. Ríos Alonso7.24G
4ObrancaM. Schultz6.81A
33ObrancaT. Kraulich7.12G
2ZáložníkJ. Eitschberger
28ZáložníkT. Moustier7.01G1A
5ZáložníkK. Gjasula7.01G1A
3ZáložníkM. Wagner
6ZáložníkA. Arslan7.12G1A
26ZáložníkT. Müsel7.06G2A
27ÚtočníkD. Martinović6.8

Prehľad zápasu

Rot-Weiß Essen zdolal Arminia Bielefeld 2:1. Zápas sa hral v 3. Liga 2024. Góly strelili: T. Müsel 20′, A. Arslan 63′, N. Sarenren Bazee 79′. Bolo udelených 3 žltých kariet. Arminia Bielefeld mal 57% držanie lopty, Rot-Weiß Essen mal 43%. Arminia Bielefeld mal 25 striel (6 na bránu), Rot-Weiß Essen mal 10 (4 na bránu). Očakávané góly: Arminia Bielefeld 2.72 — Rot-Weiß Essen 1.26. Arminia Bielefeld urobil 5 striedaní, Rot-Weiß Essen urobil 4.

Rivalita od 2020

Arminia Bielefeld vs Rot-Weiß Essen vzájomné výsledky

4 stretnutí
Arminia Bielefeld
0
výhier
Remízy
2
Rot-Weiß Essen
2
výhier
Góly spolu
6 · 1.5/zápas
Obaja skórovali
2/4 · 50%
Nad 2,5
1/4 · 25%

Aktuálna forma

Arminia Bielefeld

DWDLWL

Rot-Weiß Essen

LLLWWW

Predpoveď zápasu

Arminia Bielefeld

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Rot-Weiß Essen

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Rot-Weiß Essen

56%Forma44%
53%Útok47%
53%Obrana47%
25%Vzájomné zápasy75%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026