Menu

Tsv 1860 Munchen vs Stuttgart Ii

Riadny čas

3. Liga · Sezóna 2024

Städtisches Stadion an der Grünwalder Straße, München25. januára 2025 o 14:00
Domáci

TSV 1860 München

11
Hostia

Stuttgart II

Rozhodca: J. Wienefeld

Udalosti zápasu

TSV 1860 München
Stuttgart II
Výkop
40′Kaden Amaniampong
Philipp Maier45′
Polčas
57′
L. Ulrich

asistencia: A. Chase

62′
L. MeyerF. Schumann
62′
S. Di BenedettoN. Nartey
D. PhilippS. Kozuki
63′
M. WolframP. Hobsch
63′
T. Jacobsen

asistencia: P. Hobsch

68′
74′
T. KastanarasM. Sankoh
74′
L. MackL. Münst
Max Reinthaler79′
Thore Jacobsen83′
J. GuttauR. Ott
84′
87′
Jarzinho MalangaE. Bujupi
90+4′Benjamin Boakye
T. DenizT. Kloss
90+5′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal5
1Shots off Goal7
3Total Shots15
0Blocked Shots2
2Shots insidebox10
1Shots outsidebox5
16Fouls18
2Corner Kicks5
2Offsides0
44%Ball Possession56%
4Yellow Cards2
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves1
358Total passes510
266Passes accurate414
74%Passes %81%
0.10expected_goals1.23
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy TSV 1860 München je 6.87, v porovnaní s 6.85 u Stuttgart II. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč TSV 1860 München je T. Deniz (7.30), u Stuttgart II je to S. Di Benedetto (7.07).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky TSV 1860 München prispeli v tejto sezóne 9 gólmi a 9 asistenciami, na čele s T. Jacobsen (4G). U Stuttgart II je to 1 gólov a 2 asistencií s lídrom D. Nothnagel (1G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

TSV 1860 München nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.79, zatiaľ čo Stuttgart II má 4 obrancov s priemerom 6.78. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

TSV 1860 München nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.77, oproti 4 u Stuttgart II s hodnotením 7.07. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

TSV 1860 München nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 7.15, v porovnaní s 2 u Stuttgart II s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 77% u TSV 1860 München a 81% u Stuttgart II. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu TSV 1860 München nazbierali v tejto sezóne 29 žltých kariet, v porovnaní s 21 u Stuttgart II. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky TSV 1860 München je 27.9 (najmladší: S. Dulic (20), najstarší: P. Maier (31)), zatiaľ čo Stuttgart II má priemer 23.3 (najmladší: S. Di Benedetto (20), najstarší: D. Nothnagel (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu TSV 1860 München majú priemerne 20 ligových štartov, oproti 17 u Stuttgart II. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

TSV 1860 München4-4-24-4-2Stuttgart II
GKDEFMIDFWD
1Hiller17Schröter25Dulic16Reintha.21Kwadwo8Philipp5Jacobsen26Maier7Guttau36Deniz30Wolfram1Seimen2Amaniam.5Chase29Nothnag.16Meyer11Boakye35Mack8Benedet.27Malanga10Ulrich9Kastana.

Náhradníci

Tréner: P. Glöckner

Náhradníci

Tréner: M. Fiedler

TSV 1860 MünchenSila pozíciíStuttgart II
6.87
Ø Hodnotenie
6.85
6.79Obranca (4 v 4)6.78
1G 2A1G 2A
6.77Záložník (4 v 4)7.07
7G 5A0G 0A
7.15Útočník (2 v 2)
1G 2A0G 0A
TSV 1860 München4-4-2
1BrankárM. Hiller
17ObrancaM. Schröter6.5
25ObrancaS. Dulic6.81A
16ObrancaM. Reinthaler7.21G1A
21ObrancaL. Kwadwo
8ZáložníkD. Philipp6.51G2A
5ZáložníkT. Jacobsen7.14G1A
26ZáložníkP. Maier6.72G2A
7ZáložníkJ. Guttau
36ÚtočníkT. Deniz7.32A
30ÚtočníkM. Wolfram7.01G
Stuttgart II4-4-2
1BrankárD. Seimen
2ObrancaK. Amaniampong6.4
5ObrancaA. Chase
29ObrancaD. Nothnagel6.91G
16ObrancaL. Meyer7.02A
11ZáložníkB. Boakye
35ZáložníkL. Mack
8ZáložníkS. Di Benedetto7.1
27ZáložníkJarzinho Malanga
10ÚtočníkL. Ulrich
9ÚtočníkT. Kastanaras

Prehľad zápasu

TSV 1860 München a Stuttgart II remizovali 1:1. Zápas sa hral v 3. Liga 2024. Góly strelili: L. Ulrich 57′, T. Jacobsen 68′. Bolo udelených 6 žltých kariet. TSV 1860 München mal 44% držanie lopty, Stuttgart II mal 56%. TSV 1860 München mal 3 striel (2 na bránu), Stuttgart II mal 15 (5 na bránu). Očakávané góly: TSV 1860 München 0.10 — Stuttgart II 1.23. TSV 1860 München urobil 4 striedaní, Stuttgart II urobil 5.

Rivalita od 2025

TSV 1860 München vs Stuttgart II vzájomné výsledky

2 stretnutí
TSV 1860 München
0
výhier
Remízy
1
Stuttgart II
1
výhier
Góly spolu
5 · 2.5/zápas
Obaja skórovali
2/2 · 100%
Nad 2,5
1/2 · 50%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 21 v 2026Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

TSV 1860 München

DWDDLD

Stuttgart II

WLDLDW

Predpoveď zápasu

TSV 1860 München

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Stuttgart II

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Stuttgart II

43%Forma57%
50%Útok50%
43%Obrana57%
0%Vzájomné zápasy100%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 10. 5. 2026