Menu

Stuttgart Ii vs Hansa Rostock

Riadny čas

3. Liga · Sezóna 2024

WIRmachenDRUCK Arena, Aspach18. januára 2025 o 14:00
Domáci

Stuttgart II

03
Rozhodca: F. Weller

Udalosti zápasu

Stuttgart II
Hansa Rostock
Výkop
20′
Sigurd Haugen

Missed Penalty

25′
S. Haugen

asistencia: A. Lebeau

Mohamed Sankoh30′
Polčas
49′Franz Pfanne
M. SankohT. Kastanaras
55′
E. BujupiN. Sessa
56′
58′
S. Haugen

asistencia: C. Harenbrock

Kaden Amaniampong64′
76′
A. LebeauC. Kinsombi
J. MalangaL. Münst
77′
S. Di BenedettoM. Catovic
77′
77′
S. HaugenB. Dietze
F. SchumannL. Meyer
84′
87′
N. NeidhartJ. Mejdr
87′
C. HarenbrockK. Manu
87′
C. Kinsombi

asistencia: R. Naderi

90′
R. NaderiF. Bock
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal6
5Shots off Goal4
13Total Shots16
6Blocked Shots6
3Shots insidebox12
10Shots outsidebox4
12Fouls16
4Corner Kicks7
2Offsides0
56%Ball Possession44%
2Yellow Cards1
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves2
450Total passes344
362Passes accurate260
80%Passes %76%
0.79expected_goals1.99
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Stuttgart II je 6.72, v porovnaní s 7.06 u Hansa Rostock. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Stuttgart II je S. Di Benedetto (7.07), u Hansa Rostock je to M. Schuster (7.42).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Stuttgart II prispeli v tejto sezóne 5 gólmi a 1 asistenciami, na čele s M. Sankoh (4G). U Hansa Rostock je to 12 gólov a 10 asistencií s lídrom R. Naderi (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Stuttgart II nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.64, zatiaľ čo Hansa Rostock má 3 obrancov s priemerom 7.00. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Stuttgart II nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 7.07, oproti 6 u Hansa Rostock s hodnotením 7.04. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Stuttgart II nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.62, v porovnaní s 1 u Hansa Rostock s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 79% u Stuttgart II a 81% u Hansa Rostock. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Stuttgart II nazbierali v tejto sezóne 16 žltých kariet, v porovnaní s 25 u Hansa Rostock. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Stuttgart II je 22.6 (najmladší: E. Bujupi (19), najstarší: D. Nothnagel (31)), zatiaľ čo Hansa Rostock má priemer 28.1 (najmladší: R. Naderi (22), najstarší: B. Uphoff (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Stuttgart II majú priemerne 14 ligových štartov, oproti 25 u Hansa Rostock. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Stuttgart II4-4-23-4-2-1Hansa Rostock
GKDEFMIDFWD
1Seimen2Amaniam.5Chase29Nothnag.3Schumann11Boakye10Ulrich8Benedet.27Malanga38Bujupi44Sankoh1Uphoff23Pfanne15Gürleyen21Rossipal7Neidhart8Harenbr.5Schuster13Schumac.14Lebeau20Naderi18Haugen

Náhradníci

Tréner: M. Fiedler

Náhradníci

Tréner: D. Brinkmann

Stuttgart IISila pozíciíHansa Rostock
6.72
Ø Hodnotenie
7.06
Brankár (1 v 1)7.28
0G 0A0G 0A
6.64Obranca (4 v 3)7.00
1G 0A1G 0A
7.07Záložník (4 v 6)7.04
0G 0A11G 10A
6.62Útočník (2 v 1)
4G 1A0G 0A
Stuttgart II4-4-2
1BrankárD. Seimen
2ObrancaK. Amaniampong6.4
5ObrancaA. Chase
29ObrancaD. Nothnagel6.91G
3ObrancaF. Schumann
11ZáložníkB. Boakye
10ZáložníkL. Ulrich
8ZáložníkS. Di Benedetto7.1
27ZáložníkJ. Malanga
38ÚtočníkE. Bujupi6.6
44ÚtočníkM. Sankoh6.64G1A
Hansa Rostock3-4-2-1
1BrankárB. Uphoff7.3
23ObrancaF. Pfanne7.1
15ObrancaA. Gürleyen6.91G
21ObrancaA. Rossipal
7ZáložníkN. Neidhart6.72A
8ZáložníkC. Harenbrock7.03G1A
5ZáložníkM. Schuster7.42G3A
13ZáložníkK. Schumacher
14ZáložníkA. Lebeau6.81G
20ZáložníkR. Naderi7.25G4A
18ÚtočníkS. Haugen

Prehľad zápasu

Hansa Rostock zdolal Stuttgart II 3:0. Zápas sa hral v 3. Liga 2024. Góly strelili: Sigurd Haugen 20′, S. Haugen 25′, S. Haugen 58′, C. Kinsombi 87′. Bolo udelených 3 žltých kariet. Stuttgart II mal 56% držanie lopty, Hansa Rostock mal 44%. Stuttgart II mal 13 striel (2 na bránu), Hansa Rostock mal 16 (6 na bránu). Očakávané góly: Stuttgart II 0.79 — Hansa Rostock 1.99. Stuttgart II urobil 5 striedaní, Hansa Rostock urobil 5.

Rivalita od 2025

Stuttgart II vs Hansa Rostock vzájomné výsledky

1 stretnutí
Stuttgart II
0
výhier
Remízy
0
Hansa Rostock
1
výhier
Góly spolu
1 · 1.0/zápas
Obaja skórovali
0/1 · 0%
Nad 2,5
0/1 · 0%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 01 v 2025Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Stuttgart II

WLDLDW

Hansa Rostock

DLDWWL

Predpoveď zápasu

Stuttgart II

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Hansa Rostock

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Hansa Rostock

29%Forma71%
50%Útok50%
36%Obrana64%
50%Vzájomné zápasy50%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 10. 5. 2026