Menu

Erzgebirge Aue vs Tsv 1860 Munchen

Riadny čas

3. Liga · Sezóna 2024

Erzgebirgsstadion, Aue21. decembra 2024 o 14:00
Domáci

Erzgebirge Aue

31
Hostia

TSV 1860 München

Rozhodca: M. Eckermann

Udalosti zápasu

Erzgebirge Aue
TSV 1860 München
Výkop
K. Jakob

asistencia: O. Sijarić

6′
12′Tunay Deniz
36′Florian Bähr
37′Maximilian Wolfram
40′
M. Wolfram
Polčas
46′
F. BährS. Dulic
B. TashchyJ. Fabisch
57′
K. JakobS. Seitz
65′
70′
F. SchubertD. Philipp
Jonah Fabisch76′
O. SijarićM. Clausen
81′
83′
J. GuttauP. Hobsch
87′Leroy Kwadwo
Marcel Bär

Missed Penalty

88′
88′
T. DenizR. Ott
M. Bär
88′
90+2′Thore Jacobsen
M. Bär

asistencia: M. Pepić

90′
Riadny čas

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Erzgebirge Aue je 6.83, v porovnaní s 6.99 u TSV 1860 München. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Erzgebirge Aue je M. Männel (6.99), u TSV 1860 München je to T. Deniz (7.30).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Erzgebirge Aue prispeli v tejto sezóne 5 gólmi a 1 asistenciami, na čele s M. Bär (5G). U TSV 1860 München je to 6 gólov a 4 asistencií s lídrom T. Jacobsen (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Erzgebirge Aue nasadzuje 5 obrancov s priemerným hodnotením 6.89, zatiaľ čo TSV 1860 München má 4 obrancov s priemerom 7.15. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Erzgebirge Aue nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.51, oproti 4 u TSV 1860 München s hodnotením 6.94. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Erzgebirge Aue nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.93, v porovnaní s 2 u TSV 1860 München s priemerom 7.00. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 77% u Erzgebirge Aue a 74% u TSV 1860 München. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Erzgebirge Aue nazbierali v tejto sezóne 9 žltých kariet, v porovnaní s 17 u TSV 1860 München. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Erzgebirge Aue je 31.0 (najmladší: P. Fallmann (22), najstarší: M. Männel (37)), zatiaľ čo TSV 1860 München má priemer 29.4 (najmladší: T. Jacobsen (28), najstarší: T. Deniz (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Erzgebirge Aue majú priemerne 23 ligových štartov, oproti 18 u TSV 1860 München. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Erzgebirge Aue4-2-3-14-2-3-1TSV 1860 München
GKDEFMIDFWD
1Männel17Fallmann24Nkansah4Vukančić29Rosenlö.30Loune10Pepić26Jakob14Tashchy11Sijarić15Bär1Hiller20Reich16Reintha.21Kwadwo28Bähr5Jacobsen36Deniz17Schröter7Guttau30Wolfram10Schubert

Náhradníci

Tréner: J. Emmerich

Náhradníci

Tréner: A. Giannikis

Erzgebirge AueSila pozíciíTSV 1860 München
6.83
Ø Hodnotenie
6.99
6.99Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.89Obranca (5 v 4)7.15
0G 1A1G 1A
6.51Záložník (4 v 4)6.94
0G 0A4G 3A
6.93Útočník (1 v 2)7.00
5G 0A1G 0A
Erzgebirge Aue4-2-3-1
1BrankárM. Männel7.0
17ObrancaP. Fallmann6.91A
24ObrancaS. Nkansah
4ObrancaN. Vukančić
29ObrancaL. Rosenlöcher
26ObrancaK. Jakob
30ZáložníkA. Loune
10ZáložníkM. Pepić
14ZáložníkB. Tashchy6.5
11ZáložníkO. Sijarić
15ÚtočníkM. Bär6.95G
TSV 1860 München4-2-3-1
1BrankárM. Hiller
20ObrancaL. Reich
16ObrancaM. Reinthaler7.21G1A
21ObrancaL. Kwadwo
28ObrancaF. Bähr
5ZáložníkT. Jacobsen7.14G1A
36ZáložníkT. Deniz7.32A
17ZáložníkM. Schröter6.5
7ZáložníkJ. Guttau
30ÚtočníkM. Wolfram7.01G
10ÚtočníkF. Schubert

Prehľad zápasu

Erzgebirge Aue zdolal TSV 1860 München 3:1. Zápas sa hral v 3. Liga 2024. Góly strelili: K. Jakob 6′, M. Wolfram 40′, Marcel Bär 88′, M. Bär 88′, M. Bär 90′. Bolo udelených 6 žltých kariet. Erzgebirge Aue urobil 3 striedaní, TSV 1860 München urobil 4.

Rivalita od 2025

Erzgebirge Aue vs TSV 1860 München vzájomné výsledky

2 stretnutí
Erzgebirge Aue
1
výhier
Remízy
0
TSV 1860 München
1
výhier
Góly spolu
5 · 2.5/zápas
Obaja skórovali
1/2 · 50%
Nad 2,5
1/2 · 50%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 21 v 2026Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

Erzgebirge Aue

WDDDLL

TSV 1860 München

DWDDLD

Predpoveď zápasu

Erzgebirge Aue

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

TSV 1860 München

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Combo Double chance : draw or TSV 1860 München and +1.5 goals

46%Forma54%
58%Útok42%
33%Obrana67%
50%Vzájomné zápasy50%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 10. 5. 2026