Menu

Fc Ingolstadt 04 vs Verl

Riadny čas

3. Liga · Sezóna 2024

Audi-Sportpark, Ingolstadt19. októbra 2024 o 14:00
Domáci

FC Ingolstadt 04

11
Hostia

Verl

Rozhodca: T. Schulz

Udalosti zápasu

FC Ingolstadt 04
Verl
Výkop
11′
M. Benger

asistencia: M. Stöcker

Polčas
D. BorkowskiS. Grønning
46′
52′Yari Otto
60′
C. OnuohaJ. Stark
61′
J. ArweilerL. Lokotsch
S. Grønning

asistencia: Y. Deichmann

64′
71′Lars Lokotsch
B. KanurićD. Kopacz
71′
Simon Lorenz73′
P. TestroetD. Zeitler
77′
79′Julian Stark
80′
B. TazD. Steczyk
84′
M. StöckerN. Kijewski
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal6
3Shots off Goal2
12Total Shots9
6Blocked Shots1
6Shots insidebox5
6Shots outsidebox4
14Fouls18
7Corner Kicks2
3Offsides0
52%Ball Possession48%
1Yellow Cards3
0Red Cards0
5Goalkeeper Saves1
421Total passes469
350Passes accurate387
83%Passes %83%
1.46expected_goals0.97
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FC Ingolstadt 04 je 7.15, v porovnaní s 6.93 u Verl. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FC Ingolstadt 04 je M. Costly (7.65), u Verl je to B. Taz (7.96).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FC Ingolstadt 04 prispeli v tejto sezóne 19 gólmi a 10 asistenciami, na čele s M. Costly (12G). U Verl je to 26 gólov a 16 asistencií s lídrom B. Taz (13G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FC Ingolstadt 04 nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.34, zatiaľ čo Verl má 4 obrancov s priemerom 6.60. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FC Ingolstadt 04 nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.96, oproti 4 u Verl s hodnotením 7.32. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FC Ingolstadt 04 nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 2 u Verl s priemerom 6.73. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 75% u FC Ingolstadt 04 a 80% u Verl. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FC Ingolstadt 04 nazbierali v tejto sezóne 15 žltých kariet, v porovnaní s 21 u Verl. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FC Ingolstadt 04 je 29.3 (najmladší: S. Lorenz (28), najstarší: Y. Deichmann (31)), zatiaľ čo Verl má priemer 24.8 (najmladší: C. Onuoha (20), najstarší: J. Arweiler (28)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FC Ingolstadt 04 majú priemerne 33 ligových štartov, oproti 29 u Verl. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FC Ingolstadt 044-4-24-3-1-2Verl
GKDEFMIDFWD
1Funk22Costly19Cvjetin.32Lorenz6Guwara20Deichma.43Keidel17Besusch.8Kanurić37Testroet7Borkows.1Schulze8Kammerb.2Gruber4Mikić24Stöcker28Otto23Benger5Baack10Taz27Onuoha9Arweiler

Náhradníci

Tréner: S. Wittmann

Náhradníci

Tréner: A. Ende

FC Ingolstadt 04Sila pozíciíVerl
7.15
Ø Hodnotenie
6.93
Brankár (1 v 1)6.90
0G 0A0G 0A
7.34Obranca (4 v 4)6.60
15G 6A0G 0A
6.96Záložník (4 v 4)7.32
4G 4A14G 14A
Útočník (2 v 2)6.73
0G 0A12G 2A
FC Ingolstadt 044-4-2
1BrankárM. Funk
22ObrancaM. Costly7.712G6A
19ObrancaM. Cvjetinović
32ObrancaS. Lorenz7.03G
6ObrancaL. Guwara
20ZáložníkY. Deichmann6.81G2A
43ZáložníkF. Keidel
17ZáložníkM. Besuschkow7.13G2A
8ZáložníkB. Kanurić
37ÚtočníkP. Testroet
7ÚtočníkD. Borkowski
Verl4-3-1-2
1BrankárP. Schulze6.9
8ObrancaP. Kammerbauer
2ObrancaF. Gruber
4ObrancaD. Mikić
24ObrancaM. Stöcker6.6
28ZáložníkY. Otto6.71G1A
23ZáložníkM. Benger
5ZáložníkT. Baack
10ZáložníkB. Taz8.013G13A
27ÚtočníkC. Onuoha6.51G
9ÚtočníkJ. Arweiler6.911G2A

Prehľad zápasu

FC Ingolstadt 04 a Verl remizovali 1:1. Zápas sa hral v 3. Liga 2024. Góly strelili: M. Benger 11′, S. Grønning 64′. Bolo udelených 4 žltých kariet. FC Ingolstadt 04 mal 52% držanie lopty, Verl mal 48%. FC Ingolstadt 04 mal 12 striel (2 na bránu), Verl mal 9 (6 na bránu). Očakávané góly: FC Ingolstadt 04 1.46 — Verl 0.97. FC Ingolstadt 04 urobil 3 striedaní, Verl urobil 4.

Rivalita od 2025

FC Ingolstadt 04 vs Verl vzájomné výsledky

2 stretnutí
FC Ingolstadt 04
0
výhier
Remízy
1
Verl
1
výhier
Góly spolu
7 · 3.5/zápas
Obaja skórovali
2/2 · 100%
Nad 2,5
2/2 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 22 v 2025Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

FC Ingolstadt 04

LWLLLL

Verl

WLWDLL

Predpoveď zápasu

FC Ingolstadt 04

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Verl

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : FC Ingolstadt 04 or draw

63%Forma38%
71%Útok29%
48%Obrana52%
38%Vzájomné zápasy62%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 10. 5. 2026