Menu

Waldhof Mannheim vs Rot Wei Essen

Riadny čas

3. Liga · Sezóna 2024

Carl-Benz-Stadion, Mannheim28. septembra 2024 o 14:00
Domáci

Waldhof Mannheim

10
Hostia

Rot-Weiß Essen

Rozhodca: C. Ballweg

Udalosti zápasu

Waldhof Mannheim
Rot-Weiß Essen
Výkop
Maximilian Thalhammer5′
Martin Kobylański7′
12′Julian Eitschberger
F. LohkemperS. Abifade
41′
Polčas
N. ShipnoskiK. Arase
46′
Julian Rieckmann64′
M. KobylańskiS. Voelcke
64′
66′
R. SafiN. Kaiser
66′
J. BoyambaD. Berisha
T. Boyd
69′
74′
J. KaparosL. Vonić
75′
J. EitschbergerE. Voufack
T. BoydK. Okpala
78′
T. SechelmannR. Benatelli
78′
87′Torben Müsel
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal5
2Shots off Goal7
13Total Shots17
4Blocked Shots5
11Shots insidebox8
2Shots outsidebox9
18Fouls16
4Corner Kicks8
1Offsides2
39%Ball Possession61%
3Yellow Cards2
0Red Cards0
5Goalkeeper Saves5
292Total passes444
234Passes accurate356
80%Passes %80%
3.50expected_goals1.07
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Waldhof Mannheim je 6.79, v porovnaní s 7.02 u Rot-Weiß Essen. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Waldhof Mannheim je F. Lohkemper (7.04), u Rot-Weiß Essen je to L. Brumme (7.24).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Waldhof Mannheim prispeli v tejto sezóne 20 gólmi a 4 asistenciami, na čele s F. Lohkemper (12G). U Rot-Weiß Essen je to 14 gólov a 9 asistencií s lídrom T. Müsel (6G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Waldhof Mannheim nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.74, zatiaľ čo Rot-Weiß Essen má 4 obrancov s priemerom 7.07. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Waldhof Mannheim nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.78, oproti 5 u Rot-Weiß Essen s hodnotením 6.92. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Waldhof Mannheim nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.90, v porovnaní s 1 u Rot-Weiß Essen s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 73% u Waldhof Mannheim a 79% u Rot-Weiß Essen. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Waldhof Mannheim nazbierali v tejto sezóne 29 žltých kariet, v porovnaní s 28 u Rot-Weiß Essen. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Waldhof Mannheim je 28.4 (najmladší: J. Rieckmann (25), najstarší: T. Boyd (34)), zatiaľ čo Rot-Weiß Essen má priemer 27.6 (najmladší: J. Ríos Alonso (25), najstarší: M. Schultz (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Waldhof Mannheim majú priemerne 25 ligových štartov, oproti 26 u Rot-Weiß Essen. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Waldhof Mannheim4-2-3-14-2-3-1Rot-Weiß Essen
GKDEFMIDFWD
1Bartels24Klünter20Matrici.5Seegert4Sechelm.21Rieckma.31Thalham.10Kobylań.9Lohkemp.7Shipnos.13Boyd1Golz2Eitschb.4Schultz23Alonso14Brumme26Müsel8Kaparos22Boyamba6Arslan11Safi25Wintzhe.

Náhradníci

Tréner: B. Trares

Náhradníci

Tréner: C. Dabrowski

Waldhof MannheimSila pozíciíRot-Weiß Essen
6.79
Ø Hodnotenie
7.02
Brankár (1 v 1)7.15
0G 0A0G 0A
6.74Obranca (4 v 4)7.07
0G 1A6G 5A
6.78Záložník (5 v 5)6.92
12G 3A8G 4A
6.90Útočník (1 v 1)
8G 0A0G 0A
Waldhof Mannheim4-2-3-1
1BrankárJ. Bartels
24ObrancaL. Klünter6.8
20ObrancaH. Matriciani
5ObrancaM. Seegert
4ObrancaT. Sechelmann6.71A
21ZáložníkJ. Rieckmann6.72A
31ZáložníkM. Thalhammer6.8
10ZáložníkM. Kobylański
9ZáložníkF. Lohkemper7.012G
7ZáložníkN. Shipnoski6.61A
13ÚtočníkT. Boyd6.98G
Rot-Weiß Essen4-2-3-1
1BrankárJ. Golz7.2
2ObrancaJ. Eitschberger
4ObrancaM. Schultz6.81A
23ObrancaJ. Ríos Alonso7.24G
14ObrancaL. Brumme7.22G4A
26ZáložníkT. Müsel7.06G2A
8ZáložníkJ. Kaparos
22ZáložníkJ. Boyamba
6ZáložníkA. Arslan7.12G1A
11ZáložníkR. Safi6.71A
25ÚtočníkM. Wintzheimer

Prehľad zápasu

Waldhof Mannheim zdolal Rot-Weiß Essen 1:0. Zápas sa hral v 3. Liga 2024. Góly strelili: T. Boyd 69′. Bolo udelených 5 žltých kariet. Waldhof Mannheim mal 39% držanie lopty, Rot-Weiß Essen mal 61%. Waldhof Mannheim mal 13 striel (6 na bránu), Rot-Weiß Essen mal 17 (5 na bránu). Očakávané góly: Waldhof Mannheim 3.50 — Rot-Weiß Essen 1.07. Waldhof Mannheim urobil 5 striedaní, Rot-Weiß Essen urobil 4.

Rivalita od 2025

Waldhof Mannheim vs Rot-Weiß Essen vzájomné výsledky

2 stretnutí
Waldhof Mannheim
1
výhier
Remízy
0
Rot-Weiß Essen
1
výhier
Góly spolu
8 · 4.0/zápas
Obaja skórovali
1/2 · 50%
Nad 2,5
1/2 · 50%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 61 v 2025Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

Waldhof Mannheim

LDDLDD

Rot-Weiß Essen

LLLWWW

Predpoveď zápasu

Waldhof Mannheim

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Rot-Weiß Essen

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Rot-Weiß Essen

55%Forma45%
50%Útok50%
62%Obrana38%
25%Vzájomné zápasy75%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 10. 5. 2026