Menu

Ssv Ulm 1846 vs Fc Ingolstadt 04

Riadny čas

3. Liga · Sezóna 2023

CENTUS ARENA, Aalen24. februára 2024 o 14:00
00
Hostia

FC Ingolstadt 04

Rozhodca: R. Hempel

Udalosti zápasu

SSV ULM 1846
FC Ingolstadt 04
Výkop
Philipp Strompf16′
30′Yannick Deichmann
39′Mladen Cvjetinović
40′Lukas Fröde
Polčas
A. LudwigL. Ahrend
46′
49′Maximilian Dittgen
68′
M. DittgenS. Grønning
68′
Y. DeichmannF. Keidel
Léo ScienzaN. Jann
75′
Felix Higl76′
85′
B. KanurićA. Llugiqi
F. HiglT. Kastanaras
87′
D. ChessaL. Röser
87′
B. AllgeierL. Stoll
90+4′
90′
J. MauseO. Drakulic
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal5
2Shots off Goal11
8Total Shots19
2Blocked Shots3
5Shots insidebox7
3Shots outsidebox12
12Fouls14
1Corner Kicks7
4Offsides3
56%Ball Possession44%
2Yellow Cards5
0Red Cards0
5Goalkeeper Saves3
384Total passes290
298Passes accurate215
78%Passes %74%
1.17expected_goals0.88

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy SSV ULM 1846 je 6.79, v porovnaní s 7.07 u FC Ingolstadt 04. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč SSV ULM 1846 je M. Brandt (7.05), u FC Ingolstadt 04 je to M. Costly (7.65).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky SSV ULM 1846 prispeli v tejto sezóne 7 gólmi a 5 asistenciami, na čele s D. Chessa (5G). U FC Ingolstadt 04 je to 16 gólov a 8 asistencií s lídrom M. Costly (12G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

SSV ULM 1846 nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.20, zatiaľ čo FC Ingolstadt 04 má 4 obrancov s priemerom 7.34. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

SSV ULM 1846 nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 7.05, oproti 5 u FC Ingolstadt 04 s hodnotením 6.81. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

SSV ULM 1846 nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.97, v porovnaní s 1 u FC Ingolstadt 04 s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 83% u SSV ULM 1846 a 73% u FC Ingolstadt 04. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu SSV ULM 1846 nazbierali v tejto sezóne 18 žltých kariet, v porovnaní s 14 u FC Ingolstadt 04. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky SSV ULM 1846 je 30.3 (najmladší: M. Brandt (24), najstarší: J. Reichert (34)), zatiaľ čo FC Ingolstadt 04 má priemer 29.8 (najmladší: S. Lorenz (28), najstarší: Y. Deichmann (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu SSV ULM 1846 majú priemerne 23 ligových štartov, oproti 31 u FC Ingolstadt 04. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

SSV ULM 18463-4-34-3-2-1FC Ingolstadt 04
GKDEFMIDFWD
39Ortag4Gaal5Reichert32Strompf7Allgeier10Ludwig23Brandt43Rösch11Chessa33Higl22Scienza1Funk22Costly19Cvjetin.32Lorenz23Seiffert20Deichma.34Fröde29Kopacz8Kanurić10Dittgen7Mause

Náhradníci

Tréner: T. Wörle

Náhradníci

Tréner: M. Köllner

SSV ULM 1846Sila pozíciíFC Ingolstadt 04
6.79
Ø Hodnotenie
7.07
6.94Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.20Obranca (3 v 4)7.34
0G 0A15G 6A
7.05Záložník (4 v 5)6.81
2G 2A1G 2A
6.97Útočník (3 v 1)
5G 3A0G 0A
SSV ULM 18463-4-3
39BrankárC. Ortag6.9
4ObrancaT. Gaal
5ObrancaJ. Reichert6.2
32ObrancaP. Strompf
7ZáložníkB. Allgeier
10ZáložníkA. Ludwig
23ZáložníkM. Brandt7.02G2A
43ZáložníkR. Rösch
11ÚtočníkD. Chessa7.05G3A
33ÚtočníkF. Higl
22ÚtočníkLéo Scienza
FC Ingolstadt 044-3-2-1
1BrankárM. Funk
22ObrancaM. Costly7.712G6A
19ObrancaM. Cvjetinović
32ObrancaS. Lorenz7.03G
23ObrancaM. Seiffert
20ZáložníkY. Deichmann6.81G2A
34ZáložníkL. Fröde6.8
29ZáložníkD. Kopacz
8ZáložníkB. Kanurić
10ZáložníkM. Dittgen
7ÚtočníkJ. Mause

Prehľad zápasu

SSV ULM 1846 a FC Ingolstadt 04 remizovali 0:0. Zápas sa hral v 3. Liga 2023. Bolo udelených 7 žltých kariet. SSV ULM 1846 mal 56% držanie lopty, FC Ingolstadt 04 mal 44%. SSV ULM 1846 mal 8 striel (3 na bránu), FC Ingolstadt 04 mal 19 (5 na bránu). Očakávané góly: SSV ULM 1846 1.17 — FC Ingolstadt 04 0.88. SSV ULM 1846 urobil 5 striedaní, FC Ingolstadt 04 urobil 4.

Rivalita od 2025

SSV ULM 1846 vs FC Ingolstadt 04 vzájomné výsledky

2 stretnutí
SSV ULM 1846
0
výhier
Remízy
0
FC Ingolstadt 04
2
výhier
Góly spolu
9 · 4.5/zápas
Obaja skórovali
2/2 · 100%
Nad 2,5
2/2 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 41 v 2025Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

SSV ULM 1846

LLWLDW

FC Ingolstadt 04

LWLLLL

Predpoveď zápasu

SSV ULM 1846

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

FC Ingolstadt 04

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : SSV ULM 1846 or draw

61%Forma39%
56%Útok44%
67%Obrana33%
20%Vzájomné zápasy80%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 10. 5. 2026