Menu

Ssv Ulm 1846 vs Waldhof Mannheim

Riadny čas

3. Liga · Sezóna 2023

CENTUS ARENA, Aalen10. februára 2024 o 14:00
Domáci

SSV ULM 1846

31
Hostia

Waldhof Mannheim

Rozhodca: P. Kessel

Udalosti zápasu

SSV ULM 1846
Waldhof Mannheim
Výkop
Léo Scienza
21′
39′Per Lockl
Philipp Maier45+1′
Polčas
D. Chessa
48′
54′
K. GodenK. Okpala
66′
M. SeegertM. Karbstein
70′
J. HawkinsS. Abifade
70′
P. LocklJ. Rieckmann
70′
M. KobylańskiP. Sohm
M. BrandtA. Ludwig
71′
75′Julian Rieckmann
A. Ludwig
79′
Léo ScienzaT. Kastanaras
84′
P. StrompfL. Yarbrough
84′
87′Terrence Boyd
D. ChessaN. Jann
90+4′
P. MaierL. Ahrend
90+3′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal2
2Shots off Goal4
10Total Shots12
3Blocked Shots4
4Shots insidebox6
6Shots outsidebox6
5Fouls24
2Corner Kicks4
0Offsides1
54%Ball Possession46%
1Yellow Cards4
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves3
435Total passes362
362Passes accurate299
83%Passes %83%
1.42expected_goals0.86

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy SSV ULM 1846 je 6.79, v porovnaní s 6.87 u Waldhof Mannheim. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč SSV ULM 1846 je M. Brandt (7.05), u Waldhof Mannheim je to L. Hawryluk (6.90).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky SSV ULM 1846 prispeli v tejto sezóne 7 gólmi a 5 asistenciami, na čele s D. Chessa (5G). U Waldhof Mannheim je to 8 gólov a 0 asistencií s lídrom T. Boyd (8G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

SSV ULM 1846 nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.20, zatiaľ čo Waldhof Mannheim má 3 obrancov s priemerom 6.82. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

SSV ULM 1846 nasadzuje 6 stredopoliarov s priemerom 7.01, oproti 6 u Waldhof Mannheim s hodnotením —. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

SSV ULM 1846 nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 1 u Waldhof Mannheim s priemerom 6.90. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 83% u SSV ULM 1846 a 74% u Waldhof Mannheim. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu SSV ULM 1846 nazbierali v tejto sezóne 18 žltých kariet, v porovnaní s 15 u Waldhof Mannheim. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky SSV ULM 1846 je 30.3 (najmladší: M. Brandt (24), najstarší: J. Reichert (34)), zatiaľ čo Waldhof Mannheim má priemer 29.3 (najmladší: L. Hawryluk (25), najstarší: T. Boyd (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu SSV ULM 1846 majú priemerne 23 ligových štartov, oproti 22 u Waldhof Mannheim. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

SSV ULM 18463-4-2-13-5-1-1Waldhof Mannheim
GKDEFMIDFWD
39Ortag4Gaal5Reichert32Strompf7Allgeier26Maier23Brandt43Rösch11Chessa22Scienza33Higl30Hawryluk24Klünter5Seegert3Riedel18Jans33Kobylań.20Lockl11Hawkins28Carls14Goden13Boyd

Náhradníci

Tréner: T. Wörle

Náhradníci

Tréner: M. Antwerpen

SSV ULM 1846Sila pozíciíWaldhof Mannheim
6.79
Ø Hodnotenie
6.87
6.94Brankár (1 v 1)6.90
0G 0A0G 0A
6.20Obranca (3 v 3)6.82
0G 0A0G 0A
7.01Záložník (6 v 6)
7G 5A0G 0A
Útočník (1 v 1)6.90
0G 0A8G 0A
SSV ULM 18463-4-2-1
39BrankárC. Ortag6.9
4ObrancaT. Gaal
5ObrancaJ. Reichert6.2
32ObrancaP. Strompf
7ZáložníkB. Allgeier
26ZáložníkP. Maier
23ZáložníkM. Brandt7.02G2A
43ZáložníkR. Rösch
11ZáložníkD. Chessa7.05G3A
22ZáložníkLéo Scienza
33ÚtočníkF. Higl
Waldhof Mannheim3-5-1-1
30BrankárL. Hawryluk6.9
24ObrancaL. Klünter6.8
5ObrancaM. Seegert
3ObrancaJ. Riedel
18ZáložníkL. Jans
33ZáložníkM. Kobylański
20ZáložníkP. Lockl
11ZáložníkJ. Hawkins
28ZáložníkJ. Carls
14ZáložníkK. Goden
13ÚtočníkT. Boyd6.98G

Prehľad zápasu

SSV ULM 1846 zdolal Waldhof Mannheim 3:1. Zápas sa hral v 3. Liga 2023. Góly strelili: Léo Scienza 21′, J. Hawkins 26′, D. Chessa 48′, A. Ludwig 79′. Bolo udelených 5 žltých kariet. SSV ULM 1846 mal 54% držanie lopty, Waldhof Mannheim mal 46%. SSV ULM 1846 mal 10 striel (5 na bránu), Waldhof Mannheim mal 12 (2 na bránu). Očakávané góly: SSV ULM 1846 1.42 — Waldhof Mannheim 0.86. SSV ULM 1846 urobil 5 striedaní, Waldhof Mannheim urobil 5.

Rivalita od 2025

SSV ULM 1846 vs Waldhof Mannheim vzájomné výsledky

2 stretnutí
SSV ULM 1846
0
výhier
Remízy
0
Waldhof Mannheim
2
výhier
Góly spolu
6 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
2/2 · 100%
Nad 2,5
2/2 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 21 v 2026Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

SSV ULM 1846

LLWLDW

Waldhof Mannheim

LDDLDD

Predpoveď zápasu

SSV ULM 1846

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Waldhof Mannheim

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : SSV ULM 1846 or draw

53%Forma47%
50%Útok50%
58%Obrana42%
100%Vzájomné zápasy0%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 10. 5. 2026