Menu

Waldhof Mannheim vs Dynamo Dresden

Riadny čas

3. Liga · Sezóna 2023

Carl-Benz-Stadion, Mannheim23. januára 2024 o 19:00
Domáci

Waldhof Mannheim

02
Hostia

Dynamo Dresden

Rozhodca: M. Bacher

Udalosti zápasu

Waldhof Mannheim
Dynamo Dresden
Výkop
26′Tom Zimmerschied
Malte Karbstein32′
Jonas Carls42′
45′
B. Bahn

Own Goal

Polčas
46′
T. ZimmerschiedL. Cueto
61′
L. Cueto

asistencia: N. Hauptmann

63′Paul Will
M. GourasJ. Hawkins
69′
69′
S. KutschkeR. Meißner
69′
P. WillT. Berger
T. BoydJ. Herrmann
76′
M. SeegertT. Sechelmann
76′
K. GodenK. Okpala
76′
82′Robin Meißner
89′Jonathan Meier
M. KarbsteinP. Sohm
90+1′
90′
J. LemmerD. Borkowski
90+2′
N. HauptmannK. Ehlers
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal4
7Shots off Goal5
15Total Shots12
5Blocked Shots3
0Shots insidebox0
0Shots outsidebox0
17Fouls13
5Corner Kicks3
2Offsides1
47%Ball Possession53%
2Yellow Cards4
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves3
0Total passes0
0Passes accurate0
0Passes %0
0expected_goals0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Waldhof Mannheim je 6.83, v porovnaní s 6.77 u Dynamo Dresden. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Waldhof Mannheim je L. Hawryluk (6.90), u Dynamo Dresden je to L. Bünning (6.98).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Waldhof Mannheim prispeli v tejto sezóne 8 gólmi a 2 asistenciami, na čele s T. Boyd (8G). U Dynamo Dresden je to 14 gólov a 8 asistencií s lídrom J. Lemmer (6G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Waldhof Mannheim nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.86, zatiaľ čo Dynamo Dresden má 4 obrancov s priemerom 6.91. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Waldhof Mannheim nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.66, oproti 4 u Dynamo Dresden s hodnotením 6.79. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Waldhof Mannheim nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.90, v porovnaní s 2 u Dynamo Dresden s priemerom 6.63. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 76% u Waldhof Mannheim a 76% u Dynamo Dresden. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Waldhof Mannheim nazbierali v tejto sezóne 12 žltých kariet, v porovnaní s 19 u Dynamo Dresden. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Waldhof Mannheim je 27.8 (najmladší: L. Hawryluk (25), najstarší: T. Boyd (34)), zatiaľ čo Dynamo Dresden má priemer 28.3 (najmladší: J. Lemmer (25), najstarší: S. Kutschke (37)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Waldhof Mannheim majú priemerne 19 ligových štartov, oproti 22 u Dynamo Dresden. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Waldhof Mannheim4-2-3-14-1-2-3Dynamo Dresden
GKDEFMIDFWD
30Hawryluk18Jans5Seegert15Karbste.28Carls21Rieckma.8Wagner14Goden7Bahn9Gouras13Boyd35Broll15Kammerk.31Lewald23Bünning8Meier28Will19Herrmann27Hauptma.10Lemmer30Kutschke22Zimmers.

Náhradníci

Tréner: R. Rehm

Náhradníci

Tréner: M. Anfang

Waldhof MannheimSila pozíciíDynamo Dresden
6.83
Ø Hodnotenie
6.77
6.90Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.86Obranca (4 v 4)6.91
0G 0A2G 0A
6.66Záložník (5 v 4)6.79
0G 2A6G 6A
6.90Útočník (1 v 2)6.63
8G 0A6G 2A
Waldhof Mannheim4-2-3-1
30BrankárL. Hawryluk6.9
18ObrancaL. Jans
5ObrancaM. Seegert
15ObrancaM. Karbstein6.9
14ObrancaK. Goden
28ZáložníkJ. Carls
21ZáložníkJ. Rieckmann6.72A
8ZáložníkF. Wagner
7ZáložníkB. Bahn
9ZáložníkM. Gouras
13ÚtočníkT. Boyd6.98G
Dynamo Dresden4-1-2-3
35BrankárK. Broll
15ObrancaC. Kammerknecht6.81G
31ObrancaJ. Lewald
23ObrancaL. Bünning7.01G
8ObrancaJ. Meier
28ZáložníkP. Will
19ZáložníkL. Herrmann6.71G1A
27ZáložníkN. Hauptmann6.85G5A
22ZáložníkT. Zimmerschied
10ÚtočníkJ. Lemmer6.86G2A
30ÚtočníkS. Kutschke6.4

Prehľad zápasu

Dynamo Dresden zdolal Waldhof Mannheim 2:0. Zápas sa hral v 3. Liga 2023. Góly strelili: B. Bahn 45′ (o.g.), L. Cueto 61′. Bolo udelených 6 žltých kariet. Waldhof Mannheim mal 47% držanie lopty, Dynamo Dresden mal 53%. Waldhof Mannheim mal 15 striel (3 na bránu), Dynamo Dresden mal 12 (4 na bránu). Waldhof Mannheim urobil 5 striedaní, Dynamo Dresden urobil 5.

Aktuálna forma

Waldhof Mannheim

LDDLDD

Dynamo Dresden

WLWWLL

Predpoveď zápasu

Waldhof Mannheim

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Dynamo Dresden

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Dynamo Dresden

44%Forma56%
46%Útok54%
45%Obrana55%
50%Vzájomné zápasy50%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 10. 5. 2026