Menu

Waldhof Mannheim vs Tsv 1860 Munich

Riadny čas

3. Liga · Sezóna 2023

Carl-Benz-Stadion, Mannheim20. decembra 2023 o 19:00
Rozhodca: K. Oldhfer

Udalosti zápasu

Waldhof Mannheim
TSV 1860 Munich
Výkop
Julian Rieckmann18′
M. KarbsteinT. Sechelmann
31′
Polčas
51′Philipp Steinhart
B. Bahn

Penalty

68′
72′
F. GreilingerL. Kwadwo
72′
A. VreneziV. Sulejmani
75′Michael Glück
M. GourasJ. Hawkins
79′
79′
F. LakenmacherM. Ouro-Tagba
Jonas Carls85′
K. OkpalaP. Sohm
87′
K. AraseS. Abifade
87′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal7
2Shots off Goal8
7Total Shots16
2Blocked Shots1
0Shots insidebox0
0Shots outsidebox0
15Fouls16
4Corner Kicks4
1Offsides1
55%Ball Possession45%
2Yellow Cards2
0Red Cards0
7Goalkeeper Saves2
0Total passes0
0Passes accurate0
0Passes %0
0expected_goals0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Waldhof Mannheim je 6.82, v porovnaní s 6.53 u TSV 1860 Munich. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Waldhof Mannheim je L. Hawryluk (6.90), u TSV 1860 Munich je to J. Verlaat (6.60).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Waldhof Mannheim prispeli v tejto sezóne 2 gólmi a 2 asistenciami, na čele s K. Okpala (2G). U TSV 1860 Munich je to 0 gólov a 0 asistencií s lídrom —. Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Waldhof Mannheim nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.86, zatiaľ čo TSV 1860 Munich má 5 obrancov s priemerom 6.60. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Waldhof Mannheim nasadzuje 6 stredopoliarov s priemerom 6.66, oproti 4 u TSV 1860 Munich s hodnotením 6.45. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Waldhof Mannheim nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.87, v porovnaní s 1 u TSV 1860 Munich s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 76% u Waldhof Mannheim a 71% u TSV 1860 Munich. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Waldhof Mannheim nazbierali v tejto sezóne 10 žltých kariet, v porovnaní s 4 u TSV 1860 Munich. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Waldhof Mannheim je 24.5 (najmladší: K. Okpala (21), najstarší: M. Karbstein (27)), zatiaľ čo TSV 1860 Munich má priemer 29.5 (najmladší: J. Verlaat (29), najstarší: M. Schröter (30)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Waldhof Mannheim majú priemerne 12 ligových štartov, oproti 5 u TSV 1860 Munich. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Waldhof Mannheim4-2-3-14-2-3-1TSV 1860 Munich
GKDEFMIDFWD
30Hawryluk18Jans5Seegert15Karbste.28Carls8Wagner21Rieckma.36Arase7Bahn9Gouras32Okpala15Richter29Ludewig4Verlaat35Glück36Steinha.8Starke11Greilin.17Schröter10Vrenezi7Guttau19Lakenma.

Náhradníci

Tréner: R. Rehm

Náhradníci

Tréner: F. Schmöller

Waldhof MannheimSila pozíciíTSV 1860 Munich
6.82
Ø Hodnotenie
6.53
6.90Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.86Obranca (3 v 5)6.60
0G 0A0G 0A
6.66Záložník (6 v 4)6.45
0G 2A0G 0A
6.87Útočník (1 v 1)
2G 0A0G 0A
Waldhof Mannheim4-2-3-1
30BrankárL. Hawryluk6.9
18ObrancaL. Jans
5ObrancaM. Seegert
15ObrancaM. Karbstein6.9
28ZáložníkJ. Carls
8ZáložníkF. Wagner
21ZáložníkJ. Rieckmann6.72A
36ZáložníkK. Arase
7ZáložníkB. Bahn
9ZáložníkM. Gouras
32ÚtočníkK. Okpala6.92G
TSV 1860 Munich4-2-3-1
15BrankárD. Richter
29ObrancaK. Ludewig
4ObrancaJ. Verlaat6.6
35ObrancaM. Glück
36ObrancaP. Steinhart
11ObrancaF. Greilinger
8ZáložníkM. Starke
17ZáložníkM. Schröter6.5
10ZáložníkA. Vrenezi
7ZáložníkJ. Guttau
19ÚtočníkF. Lakenmacher

Prehľad zápasu

Waldhof Mannheim zdolal TSV 1860 Munich 1:0. Zápas sa hral v 3. Liga 2023. Góly strelili: B. Bahn 68′ (pen.). Bolo udelených 4 žltých kariet. Waldhof Mannheim mal 55% držanie lopty, TSV 1860 Munich mal 45%. Waldhof Mannheim mal 7 striel (3 na bránu), TSV 1860 Munich mal 16 (7 na bránu). Waldhof Mannheim urobil 4 striedaní, TSV 1860 Munich urobil 3.

Rivalita od 2019

Waldhof Mannheim vs TSV 1860 Munich vzájomné výsledky

13 stretnutí
Waldhof Mannheim
5
výhier
Remízy
2
TSV 1860 Munich
6
výhier
Góly spolu
42 · 3.2/zápas
Obaja skórovali
6/13 · 46%
Nad 2,5
9/13 · 69%

Aktuálna forma

Waldhof Mannheim

LDDLDD

TSV 1860 Munich

DWDDLD

Predpoveď zápasu

Waldhof Mannheim

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

TSV 1860 Munich

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Waldhof Mannheim or draw

57%Forma43%
63%Útok38%
53%Obrana47%
60%Vzájomné zápasy40%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026