Menu

Waldhof Mannheim vs Ssv Ulm 1846

Riadny čas

3. Liga · Sezóna 2023

Carl-Benz-Stadion, Mannheim17. septembra 2023 o 16:30
Rozhodca: T. Gansloweit

Udalosti zápasu

Waldhof Mannheim
SSV ULM 1846
Výkop
Julian Riedel13′
P. SohmM. Seegert
16′
Laurent Jans33′
36′
L. Röser
38′Max Brandt
44′Bastian Allgeier
Polčas
M. GourasS. Abifade
46′
48′Lucas Röser
72′
L. RöserF. Higl
72′
R. RöschN. Jann
72′
M. BrandtS. Risch
B. BahnJ. Herrmann
80′
K. AraseK. Okpala
80′
Laurent Jans86′
M. AlbenasJ. Hawkins
90+6′
90+8′
Léo ScienzaT. Rühle
90+13′
3 T. Rühle

asistencia: S. Risch

Riadny čas

Štatistiky zápasu

1Shots on Goal4
2Shots off Goal4
4Total Shots10
1Blocked Shots2
0Shots insidebox0
0Shots outsidebox0
10Fouls14
5Corner Kicks5
0Offsides0
46%Ball Possession54%
1Yellow Cards3
2Red Cards0
2Goalkeeper Saves1
0Total passes0
0Passes accurate0
0Passes %0
0expected_goals0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Waldhof Mannheim je 6.74, v porovnaní s 6.79 u SSV ULM 1846. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Waldhof Mannheim je L. Hawryluk (6.90), u SSV ULM 1846 je to M. Brandt (7.05).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Waldhof Mannheim prispeli v tejto sezóne 0 gólmi a 3 asistenciami, na čele s —. U SSV ULM 1846 je to 11 gólov a 6 asistencií s lídrom D. Chessa (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Waldhof Mannheim nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.65, zatiaľ čo SSV ULM 1846 má 4 obrancov s priemerom 6.20. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Waldhof Mannheim nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.66, oproti 3 u SSV ULM 1846 s hodnotením 7.05. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Waldhof Mannheim nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 3 u SSV ULM 1846 s priemerom 6.88. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 79% u Waldhof Mannheim a 81% u SSV ULM 1846. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Waldhof Mannheim nazbierali v tejto sezóne 8 žltých kariet, v porovnaní s 25 u SSV ULM 1846. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Waldhof Mannheim je 25.3 (najmladší: L. Hawryluk (25), najstarší: T. Sechelmann (26)), zatiaľ čo SSV ULM 1846 má priemer 30.6 (najmladší: M. Brandt (24), najstarší: J. Reichert (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Waldhof Mannheim majú priemerne 19 ligových štartov, oproti 24 u SSV ULM 1846. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Waldhof Mannheim4-2-3-13-4-3SSV ULM 1846
GKDEFMIDFWD
30Hawryluk18Jans3Riedel26Albenas4Sechelm.21Rieckma.8Wagner36Arase7Bahn9Gouras10Sohm39Ortag5Reichert4Gaal6Geyer43Rösch8Ahrend23Brandt7Allgeier11Chessa9Röser22Scienza

Náhradníci

Tréner: R. Rehm

Náhradníci

Tréner: T. Wörle

Waldhof MannheimSila pozíciíSSV ULM 1846
6.74
Ø Hodnotenie
6.79
6.90Brankár (1 v 1)6.94
0G 0A0G 0A
6.65Obranca (4 v 4)6.20
0G 1A0G 0A
6.66Záložník (5 v 3)7.05
0G 2A2G 2A
Útočník (1 v 3)6.88
0G 0A9G 4A
Waldhof Mannheim4-2-3-1
30BrankárL. Hawryluk6.9
18ObrancaL. Jans
3ObrancaJ. Riedel
26ObrancaM. Albenas
4ObrancaT. Sechelmann6.71A
21ZáložníkJ. Rieckmann6.72A
8ZáložníkF. Wagner
36ZáložníkK. Arase
7ZáložníkB. Bahn
9ZáložníkM. Gouras
10ÚtočníkP. Sohm
SSV ULM 18463-4-3
39BrankárC. Ortag6.9
5ObrancaJ. Reichert6.2
4ObrancaT. Gaal
6ObrancaT. Geyer
7ObrancaB. Allgeier
43ZáložníkR. Rösch
8ZáložníkL. Ahrend
23ZáložníkM. Brandt7.02G2A
11ÚtočníkD. Chessa7.05G3A
9ÚtočníkL. Röser6.84G1A
22ÚtočníkLéo Scienza

Prehľad zápasu

SSV ULM 1846 zdolal Waldhof Mannheim 2:0. Zápas sa hral v 3. Liga 2023. Góly strelili: L. Röser 36′, 3 T. Rühle 90′. Bolo udelených 4 žltých kariet, 2 červených kariet. Waldhof Mannheim mal 46% držanie lopty, SSV ULM 1846 mal 54%. Waldhof Mannheim mal 4 striel (1 na bránu), SSV ULM 1846 mal 10 (4 na bránu). Waldhof Mannheim urobil 5 striedaní, SSV ULM 1846 urobil 4.

Rivalita od 2024

Waldhof Mannheim vs SSV ULM 1846 vzájomné výsledky

3 stretnutí
Waldhof Mannheim
2
výhier
Remízy
0
SSV ULM 1846
1
výhier
Góly spolu
10 · 3.3/zápas
Obaja skórovali
3/3 · 100%
Nad 2,5
3/3 · 100%

Aktuálna forma

Waldhof Mannheim

LDDLDD

SSV ULM 1846

LLWLDW

Predpoveď zápasu

Waldhof Mannheim

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

SSV ULM 1846

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Combo Double chance : draw or SSV ULM 1846 and +1.5 goals

47%Forma53%
53%Útok47%
36%Obrana64%
0%Vzájomné zápasy0%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026