Menu

Preu En Munster vs Dynamo Dresden

LVM-Preußenstadion, Munster18. októbra 2025 o 13:00
22
Hostia

Dynamo Dresden

Rozhodca: Tom Bauer

Udalosti zápasu

Preußen Münster
Dynamo Dresden
Výkop
4′Jakob Lemmer
Rico Preißinger13′
20′Lars Bünning
23′
A. Rossipal
Polčas
L. LokotschO. Vilhelmsson
46′
J. Hendrix
51′
R. PreissingerY. Bouchama
64′
69′
N. HauptmannD. Kother
69′
C. DafernerV. Vermeij
70′
L. Bunning

asistencia: A. Rossipal

Z. SertdemirC. Makridis
76′
J. ter HorstM. Batmaz
76′
83′
J. LemmerK. Amoako
84′Kofi Jeremy Amoako
84′
A. RossipalC. Kammerknecht
L. Bunning

Own Goal

85′
M. SchulzJ. Heuer
86′
90+7′Stefan Kutschke
90+2′
N. FrolingS. Kutschke
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal6
8Shots off Goal4
12Total Shots14
1Blocked Shots4
6Shots insidebox11
6Shots outsidebox3
23Fouls13
4Corner Kicks3
0Offsides2
63%Ball Possession37%
2Yellow Cards3
0Red Cards1
5Goalkeeper Saves1
547Total passes318
458Passes accurate237
84%Passes %75%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Preußen Münster je 6.67, v porovnaní s 6.75 u Dynamo Dresden. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Preußen Münster je J. Schenk (6.92), u Dynamo Dresden je to A. Rossipal (7.00).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Preußen Münster prispeli v tejto sezóne 15 gólmi a 20 asistenciami, na čele s O. Batista Meier (6G). U Dynamo Dresden je to 26 gólov a 15 asistencií s lídrom C. Daferner (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Preußen Münster nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.58, zatiaľ čo Dynamo Dresden má 4 obrancov s priemerom 6.84. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Preußen Münster nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.67, oproti 5 u Dynamo Dresden s hodnotením 6.69. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Preußen Münster nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.75, v porovnaní s 1 u Dynamo Dresden s priemerom 6.71. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 82% u Preußen Münster a 77% u Dynamo Dresden. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Preußen Münster nazbierali v tejto sezóne 54 žltých kariet, v porovnaní s 23 u Dynamo Dresden. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Preußen Münster je 26.3 (najmladší: Z. Sertdemir (20), najstarší: S. Scherder (32)), zatiaľ čo Dynamo Dresden má priemer 26.7 (najmladší: T. Menzel (20), najstarší: V. Sapina (30)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Preußen Münster majú priemerne 23 ligových štartov, oproti 20 u Dynamo Dresden. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Preußen Münster4-3-1-24-2-3-1Dynamo Dresden
GKDEFMIDFWD
1Schenk27Horst15Scherder3Jaeckel25Bolay7Sertdem.21Preissi.20Hendrix10Schulz17Meier13Lokotsch22Grill2Faber29Boeder23Bunning19Rossipal5Sapina24Menzel10Lemmer27Hauptma.16Froling33Daferner

Náhradníci

Tréner: Alexander Ende

Náhradníci

Tréner: Thomas Stamm

Preußen MünsterSila pozíciíDynamo Dresden
6.67
Ø Hodnotenie
6.75
6.92Brankár (1 v 1)6.78
0G 0A0G 0A
6.58Obranca (4 v 4)6.84
2G 7A5G 7A
6.67Záložník (4 v 5)6.69
6G 7A14G 7A
6.75Útočník (2 v 1)6.71
7G 6A7G 1A
Preußen Münster4-3-1-2
1BrankárJ. Schenk6.9
27ObrancaJ. ter Horst6.51G3A
15ObrancaS. Scherder6.71G
3ObrancaP. Jaeckel6.72A
25ObrancaL. Bolay6.42A
7ZáložníkZ. Sertdemir6.61G
21ZáložníkR. Preissinger6.72A
20ZáložníkJ. Hendrix6.84G2A
10ZáložníkM. Schulz6.61G3A
17ÚtočníkO. Batista Meier6.96G4A
13ÚtočníkL. Lokotsch6.61G2A
Dynamo Dresden4-2-3-1
22BrankárL. Grill6.8
2ObrancaK. Faber6.71A
29ObrancaL. Boeder6.71A
23ObrancaL. Bunning7.01G
19ObrancaA. Rossipal7.04G5A
5ZáložníkV. Sapina6.7
24ZáložníkT. Menzel6.5
10ZáložníkJ. Lemmer6.86G2A
27ZáložníkN. Hauptmann6.85G5A
16ZáložníkN. Froling6.53G
33ÚtočníkC. Daferner6.77G1A

Prehľad zápasu

Preußen Münster a Dynamo Dresden remizovali 2:2. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2025. Góly strelili: A. Rossipal 23′, J. Hendrix 51′, L. Bunning 70′, L. Bunning 85′ (o.g.). Bolo udelených 5 žltých kariet, 1 červených kariet. Preußen Münster mal 63% držanie lopty, Dynamo Dresden mal 37%. Preußen Münster mal 12 striel (3 na bránu), Dynamo Dresden mal 14 (6 na bránu). Preußen Münster urobil 5 striedaní, Dynamo Dresden urobil 5.

Rivalita od 2026

Preußen Münster vs Dynamo Dresden vzájomné výsledky

1 stretnutí
Preußen Münster
0
výhier
Remízy
0
Dynamo Dresden
1
výhier
Góly spolu
6 · 6.0/zápas
Obaja skórovali
0/1 · 0%
Nad 2,5
1/1 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 60 v 2026Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Preußen Münster

DLLDDL

Dynamo Dresden

WLWWLL

Predpoveď zápasu

Preußen Münster

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Dynamo Dresden

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Preußen Münster or draw

67%Forma33%
53%Útok47%
50%Obrana50%
50%Vzájomné zápasy50%

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Preußen Münster0výhry
1remízy2 stretnutí
Dynamo Dresden1výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

5

Priemerný počet gólov na zápas

100%

Zápasy s 3+ gólmi

50%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (0%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (41%) — kurzy môžu podceňovať Dynamo Dresden.

Trhové zhrnutie

Marža: 5.6%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 43.2%Remíza 26.7%Hostia 35.7%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.303.702.80
Max2.333.792.81
Nad 2,5: 59.9%Pod 2,5: 46.5%
Trhový favorit:Preußen Münster · Slabý favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh40.9%25.2%33.9%
Verejný trh40.9%25.4%33.6%

Preußen Münster vs Dynamo Dresden — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

Remíza
Výsledok vs. Trh: Preußen Münster (43%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

Preußen MünsterPolčas:01Dynamo Dresden
12Strely14
3Strely na bránu6

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
15/03/26Dynamo Dresden6–0Preußen Münster2.05/3.60/3.25
18/10/25Preußen Münster2–2Dynamo Dresden2.31/3.75/2.80

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Preußen Münster

V 14R 22P 27
Nad 2,551
Goals scored71

Vonkajšia bilancia: Dynamo Dresden

V 110R 103P 156
Nad 2,553
Goals scored456

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 8. 5. 2026