Menu

Fc Saarbrucken vs Eintracht Braunschweig

Stadion Ludwigspark, Saarbrücken23. mája 2025 o 20:30

Udalosti zápasu

FC Saarbrücken
Eintracht Braunschweig
Výkop
27′Christian Joe Conteh
Polčas
49′
L. Tempelmann
61′
M. Rittmüller
63′
C. ContehF. Di Michele Sanchez
M. ZeitzS. Vasiliadis
65′
K. RabihićT. Civeja
65′
67′
M. RittmüllerF. Kaufmann
67′
S. PolterL. Szabó
K. BrünkerP. Schmidt
82′
85′
R. PhilippeR. Tachie
85′
J. GómezW. Ould-Chikh
Sebastian Vasiliadis89′
Sven Sonnenberg90+4′
90+4′Levente Szabó
Riadny čas

Štatistiky zápasu

1Shots on Goal7
7Shots off Goal3
9Total Shots15
1Blocked Shots5
7Shots insidebox6
2Shots outsidebox9
14Fouls9
2Corner Kicks6
1Offsides0
50%Ball Possession50%
2Yellow Cards2
0Red Cards0
5Goalkeeper Saves1
412Total passes396
313Passes accurate300
76%Passes %76%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FC Saarbrücken je 6.93, v porovnaní s 6.82 u Eintracht Braunschweig. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FC Saarbrücken je C. Rizzuto (7.20), u Eintracht Braunschweig je to S. Köhler (7.14).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FC Saarbrücken prispeli v tejto sezóne 8 gólmi a 4 asistenciami, na čele s K. Brünker (5G). U Eintracht Braunschweig je to 7 gólov a 8 asistencií s lídrom C. Conteh (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FC Saarbrücken nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.83, zatiaľ čo Eintracht Braunschweig má 3 obrancov s priemerom 7.14. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FC Saarbrücken nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.97, oproti 5 u Eintracht Braunschweig s hodnotením 6.76. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FC Saarbrücken nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.85, v porovnaní s 2 u Eintracht Braunschweig s priemerom 6.62. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 79% u FC Saarbrücken a 71% u Eintracht Braunschweig. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FC Saarbrücken nazbierali v tejto sezóne 34 žltých kariet, v porovnaní s 16 u Eintracht Braunschweig. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FC Saarbrücken je 28.4 (najmladší: P. Fahrner (22), najstarší: M. Zeitz (35)), zatiaľ čo Eintracht Braunschweig má priemer 27.8 (najmladší: J. Gómez (24), najstarší: S. Polter (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FC Saarbrücken majú priemerne 23 ligových štartov, oproti 17 u Eintracht Braunschweig. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FC Saarbrücken3-4-33-5-2Eintracht Braunschweig
GKDEFMIDFWD
13Menzel17Becker4Sonnenb.27Bichsel2Fahrner8Zeitz6Sonthei.7Rizzuto29Krüger9Brünker10Rabihić1Hoffmann3Jaeckel6Bičakčić27Köhler18Rittmül.39Krauße44Gómez20Tempelm.32Conteh9Philippe17Polter

Náhradníci

Tréner: A. Schwartz

Náhradníci

Tréner: M. Pfitzner

FC SaarbrückenSila pozíciíEintracht Braunschweig
6.93
Ø Hodnotenie
6.82
7.15Brankár (1 v 1)6.92
0G 0A0G 0A
6.83Obranca (3 v 3)7.14
0G 0A0G 1A
6.97Záložník (4 v 5)6.76
2G 3A6G 7A
6.85Útočník (3 v 2)6.62
6G 1A1G 0A
FC Saarbrücken3-4-3
13BrankárP. Menzel7.2
17ObrancaD. Becker
4ObrancaS. Sonnenberg6.9
27ObrancaJ. Bichsel6.8
2ZáložníkP. Fahrner6.81A
8ZáložníkM. Zeitz6.8
6ZáložníkP. Sontheimer7.11G
7ZáložníkC. Rizzuto7.21G2A
29ÚtočníkF. Krüger
9ÚtočníkK. Brünker7.05G
10ÚtočníkK. Rabihić6.71G1A
Eintracht Braunschweig3-5-2
1BrankárR. Hoffmann6.9
3ObrancaP. Jaeckel
6ObrancaE. Bičakčić
27ObrancaS. Köhler7.11A
18ZáložníkM. Rittmüller6.7
39ZáložníkR. Krauße
44ZáložníkJ. Gómez6.61G4A
20ZáložníkL. Tempelmann6.71G
32ZáložníkC. Conteh7.04G3A
9ÚtočníkR. Philippe
17ÚtočníkS. Polter6.61G

Prehľad zápasu

Eintracht Braunschweig zdolal FC Saarbrücken 2:0. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2024. Góly strelili: L. Tempelmann 49′, M. Rittmüller 61′. Bolo udelených 4 žltých kariet. FC Saarbrücken mal 50% držanie lopty, Eintracht Braunschweig mal 50%. FC Saarbrücken mal 9 striel (1 na bránu), Eintracht Braunschweig mal 15 (7 na bránu). FC Saarbrücken urobil 3 striedaní, Eintracht Braunschweig urobil 5.

Rivalita od 2021

FC Saarbrücken vs Eintracht Braunschweig vzájomné výsledky

2 stretnutí
FC Saarbrücken
1
výhier
Remízy
1
Eintracht Braunschweig
0
výhier
Góly spolu
6 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
1/2 · 50%
Nad 2,5
1/2 · 50%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 22 v 2021Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

FC Saarbrücken

WWDLDW

Eintracht Braunschweig

LWDLDL

Predpoveď zápasu

FC Saarbrücken

50%

Výhra domácich

 

50%

Remíza

Eintracht Braunschweig

0%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Combo Double chance : FC Saarbrücken or draw and -3.5 goals

0%Forma100%
0%Útok100%
100%Obrana0%
80%Vzájomné zápasy20%

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: FC Saarbrücken

Vonkajšia bilancia: Eintracht Braunschweig

V 152R 131P 191
Nad 2,546
Goals scored535

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026