Menu

Sv Darmstadt 98 vs Hamburger Sv

Merck-Stadion am Böllenfalltor, Darmstadt3. mája 2025 o 13:00
04
Rozhodca: P. Alt
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

SV Darmstadt 98
Hamburger SV
Výkop
Philipp Förster15′
23′
L. Reis

asistencia: M. Muheim

Guille BuenoM. Papela
30′
43′
D. HadžikadunićS. Schonlau
Polčas
46′
Fábio BaldéE. Sahiti
58′
R. Königsdörffer
Aleksandar Vukotić60′
60′Davie Selke
VAR
67′Goal cancelled
P. FörsterJ. Boëtius
68′
Andreas Müller69′
74′
M. MuheimS. Hefti
74′
J. DompéI. Pherai
75′Sebastian Schonlau
77′Jonas Meffert
80′
D. Selke

asistencia: I. Pherai

K. CorredorF. Lakenmacher
81′
A. MüllerL. Marseiler
81′
Sergio LópezK. Klefisch
81′
82′
R. KönigsdörfferR. Glatzel
90+5′
R. Glatzel

asistencia: I. Pherai

Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal6
13Shots off Goal0
21Total Shots10
6Blocked Shots4
10Shots insidebox6
11Shots outsidebox4
9Fouls21
4Corner Kicks5
1Offsides2
63%Ball Possession37%
3Yellow Cards3
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves2
474Total passes282
412Passes accurate212
87%Passes %75%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy SV Darmstadt 98 je 6.98, v porovnaní s 6.76 u Hamburger SV. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč SV Darmstadt 98 je A. Vukotić (7.30), u Hamburger SV je to Daniel Heuer Fernandes (7.18).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky SV Darmstadt 98 prispeli v tejto sezóne 35 gólmi a 23 asistenciami, na čele s I. Lidberg (16G). U Hamburger SV je to 8 gólov a 9 asistencií s lídrom R. Königsdörffer (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

SV Darmstadt 98 nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.04, zatiaľ čo Hamburger SV má 4 obrancov s priemerom 6.70. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

SV Darmstadt 98 nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.90, oproti 3 u Hamburger SV s hodnotením 6.64. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

SV Darmstadt 98 nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.95, v porovnaní s 3 u Hamburger SV s priemerom 6.76. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 80% u SV Darmstadt 98 a 76% u Hamburger SV. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu SV Darmstadt 98 nazbierali v tejto sezóne 24 žltých kariet, v porovnaní s 21 u Hamburger SV. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky SV Darmstadt 98 je 26.8 (najmladší: C. Riedel (22), najstarší: M. Schuhen (32)), zatiaľ čo Hamburger SV má priemer 26.8 (najmladší: Fábio Baldé (20), najstarší: Daniel Heuer Fernandes (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu SV Darmstadt 98 majú priemerne 23 ligových štartov, oproti 22 u Hamburger SV. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

SV Darmstadt 984-2-3-14-3-3Hamburger SV
GKDEFMIDFWD
1Schuhen2López38Riedel20Vukotić3Bueno16Müller15Nürnber.18Förster9Hornby34Corredor7Lidberg1Fernand.2Mikelbr.5Hadžika.8Elfadli28Muheim11Königsd.23Meffert14Reis45Baldé27Selke7Dompé

Náhradníci

Tréner: F. Kohfeldt

Náhradníci

Tréner: M. Polzin

SV Darmstadt 98Sila pozíciíHamburger SV
6.98
Ø Hodnotenie
6.76
7.08Brankár (1 v 1)7.18
0G 1A0G 0A
7.04Obranca (4 v 4)6.70
1G 6A0G 8A
6.90Záložník (5 v 3)6.64
18G 13A5G 0A
6.95Útočník (1 v 3)6.76
16G 3A3G 1A
SV Darmstadt 984-2-3-1
1BrankárM. Schuhen7.11A
2ObrancaSergio López6.65A
38ObrancaC. Riedel7.2
20ObrancaA. Vukotić7.31G1A
3ObrancaGuille Bueno
16ZáložníkA. Müller
15ZáložníkF. Nürnberger6.92G2A
18ZáložníkP. Förster
9ZáložníkF. Hornby6.911G8A
34ZáložníkK. Corredor6.85G3A
7ÚtočníkI. Lidberg7.016G3A
Hamburger SV4-3-3
1BrankárDaniel Heuer Fernandes7.2
2ObrancaW. Mikelbrencis6.64A
5ObrancaD. Hadžikadunić
8ObrancaDaniel Elfadli6.5
28ObrancaM. Muheim7.04A
11ZáložníkR. Königsdörffer6.65G
23ZáložníkJ. Meffert6.7
14ZáložníkL. Reis
45ÚtočníkFábio Baldé6.51A
27ÚtočníkD. Selke
7ÚtočníkJ. Dompé7.03G

Prehľad zápasu

Hamburger SV zdolal SV Darmstadt 98 4:0. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2024. Góly strelili: L. Reis 23′, R. Königsdörffer 58′, D. Selke 80′, R. Glatzel 90′. Bolo udelených 6 žltých kariet. SV Darmstadt 98 mal 63% držanie lopty, Hamburger SV mal 37%. SV Darmstadt 98 mal 21 striel (2 na bránu), Hamburger SV mal 10 (6 na bránu). SV Darmstadt 98 urobil 5 striedaní, Hamburger SV urobil 5. VAR zasiahol: Goal cancelled (Jean-Luc Dompé 67′).

Rivalita od 2015

SV Darmstadt 98 vs Hamburger SV vzájomné výsledky

15 stretnutí
SV Darmstadt 98
5
výhier
Remízy
6
Hamburger SV
4
výhier
Góly spolu
48 · 3.2/zápas
Obaja skórovali
13/15 · 87%
Nad 2,5
11/15 · 73%

Aktuálna forma

SV Darmstadt 98

LDLLLD

Hamburger SV

WLLLDL

Predpoveď zápasu

SV Darmstadt 98

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Hamburger SV

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : SV Darmstadt 98 or draw

62%Forma38%
47%Útok53%
62%Obrana38%
50%Vzájomné zápasy50%

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

SV Darmstadt 982výhry
5remízy10 stretnutí
Hamburger SV3výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

3.4

Priemerný počet gólov na zápas

80%

Zápasy s 3+ gólmi

80%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (0%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (33%) — kurzy môžu podceňovať Hamburger SV.

Trhové zhrnutie

Marža: 5.5%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 34.7%Remíza 26.6%Hostia 44.2%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.873.602.25
Max2.903.912.28
Nad 2,5: 69.4%Pod 2,5: 37.0%
Trhový favorit:Hamburger SV · Slabý favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh33.2%24.6%42.2%
Verejný trh32.5%25.9%41.5%
Δ0.6%1.3%0.7%

SV Darmstadt 98 vs Hamburger SV — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

Hamburger SV
Výsledok vs. Trh: Hamburger SV (44%)

Výsledok zodpovedal trhovej predikcii

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

SV Darmstadt 98Polčas:01Hamburger SV
21Strely10
2Strely na bránu6

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
03/05/25SV Darmstadt 980–4Hamburger SV2.88/3.75/2.26
08/12/24Hamburger SV2–2SV Darmstadt 981.93/3.88/3.42
25/02/23SV Darmstadt 981–1Hamburger SV2.66/3.62/2.49
19/08/22Hamburger SV1–2SV Darmstadt 982.16/3.68/3.14
06/02/22SV Darmstadt 980–5Hamburger SV2.39/3.68/2.78
22/08/21Hamburger SV2–2SV Darmstadt 981.65/3.88/5.11
09/04/21Hamburger SV1–2SV Darmstadt 981.60/4.34/4.98
12/12/20SV Darmstadt 981–2Hamburger SV3.40/3.51/2.10
21/12/19SV Darmstadt 982–2Hamburger SV4.48/3.60/1.78
28/07/19Hamburger SV1–1SV Darmstadt 981.69/3.58/5.31

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: SV Darmstadt 98

V 128R 87P 89
Nad 2,555
Goals scored480

Vonkajšia bilancia: Hamburger SV

V 115R 66P 57
Nad 2,562
Goals scored457

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026