Menu

1 Fc Koln vs Hertha Bsc

RheinEnergieSTADION, Köln5. apríla 2025 o 20:30
01
Rozhodca: S. Jablonski

Udalosti zápasu

1. FC Köln
Hertha BSC
Výkop
19′Jonjoe Kenny
Tim Lemperle20′
35′Michaël Cuisance
41′Linus Gechter
Polčas
46′
F. Reese

asistencia: D. Demme

D. HeintzM. Finkgräfe
65′
M. OlesenD. Ljubičić
65′
J. ThielmannJ. Pauli
72′
73′
D. ScherhantL. Schuler
73′
I. MazaK. Sessa
I. RondićD. Downs
77′
L. WaldschmidtF. Kainz
77′
82′Marten Winkler
84′
M. WinklerM. Karbownik
89′
M. CuisanceA. Bouchalakis
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal5
5Shots off Goal8
15Total Shots17
6Blocked Shots4
7Shots insidebox10
8Shots outsidebox7
11Fouls8
7Corner Kicks5
1Offsides3
60%Ball Possession40%
1Yellow Cards4
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves4
564Total passes367
481Passes accurate307
85%Passes %84%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy 1. FC Köln je 6.78, v porovnaní s 6.98 u Hertha BSC. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč 1. FC Köln je M. Schwäbe (7.19), u Hertha BSC je to T. Ernst (7.28).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky 1. FC Köln prispeli v tejto sezóne 10 gólmi a 7 asistenciami, na čele s L. Waldschmidt (5G). U Hertha BSC je to 19 gólov a 22 asistencií s lídrom F. Reese (10G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

1. FC Köln nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.65, zatiaľ čo Hertha BSC má 3 obrancov s priemerom 6.91. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

1. FC Köln nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.75, oproti 5 u Hertha BSC s hodnotením 6.91. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

1. FC Köln nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.80, v porovnaní s 2 u Hertha BSC s priemerom 7.07. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 81% u 1. FC Köln a 81% u Hertha BSC. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu 1. FC Köln nazbierali v tejto sezóne 23 žltých kariet, v porovnaní s 41 u Hertha BSC. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky 1. FC Köln je 27.2 (najmladší: J. Thielmann (23), najstarší: D. Heintz (32)), zatiaľ čo Hertha BSC má priemer 27.0 (najmladší: L. Gechter (21), najstarší: T. Leistner (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu 1. FC Köln majú priemerne 19 ligových štartov, oproti 26 u Hertha BSC. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

1. FC Köln4-3-33-5-2Hertha BSC
GKDEFMIDFWD
1Schwäbe29Thielma.2Schmied3Heintz17Paqarada47Olesen6Martel8Huseinb.9Waldsch.27Rondić19Lemperle1Ernst44Gechter37Leistner42Zeefuik16Kenny27Cuisance6Demme10Maza22Winkler11Reese39Scherha.

Náhradníci

Tréner: G. Struber

Náhradníci

Tréner: S. Leitl

1. FC KölnSila pozíciíHertha BSC
6.78
Ø Hodnotenie
6.98
7.19Brankár (1 v 1)7.28
0G 0A0G 0A
6.65Obranca (4 v 3)6.91
3G 1A1G 0A
6.75Záložník (3 v 5)6.91
2G 2A8G 10A
6.80Útočník (3 v 2)7.07
5G 4A10G 12A
1. FC Köln4-3-3
1BrankárM. Schwäbe7.2
29ObrancaJ. Thielmann6.83G1A
2ObrancaJ. Schmied6.3
3ObrancaD. Heintz6.8
17ObrancaL. Paqarada
47ZáložníkM. Olesen
6ZáložníkE. Martel6.82G2A
8ZáložníkD. Huseinbašić6.7
9ÚtočníkL. Waldschmidt6.85G4A
27ÚtočníkI. Rondić
19ÚtočníkT. Lemperle
Hertha BSC3-5-2
1BrankárT. Ernst7.3
44ObrancaL. Gechter6.8
37ObrancaT. Leistner7.11G
42ObrancaD. Zeefuik6.8
16ZáložníkJ. Kenny
27ZáložníkM. Cuisance6.82G4A
6ZáložníkD. Demme7.0
10ZáložníkI. Maza
22ZáložníkM. Winkler7.06G6A
11ÚtočníkF. Reese7.110G12A
39ÚtočníkD. Scherhant

Prehľad zápasu

Hertha BSC zdolal 1. FC Köln 1:0. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2024. Góly strelili: F. Reese 46′. Bolo udelených 5 žltých kariet. 1. FC Köln mal 60% držanie lopty, Hertha BSC mal 40%. 1. FC Köln mal 15 striel (4 na bránu), Hertha BSC mal 17 (5 na bránu). 1. FC Köln urobil 5 striedaní, Hertha BSC urobil 4.

Rivalita od 2011

1. FC Köln vs Hertha BSC vzájomné výsledky

22 stretnutí
1. FC Köln
8
výhier
Remízy
4
Hertha BSC
10
výhier
Góly spolu
60 · 2.7/zápas
Obaja skórovali
10/22 · 45%
Nad 2,5
12/22 · 55%

Aktuálna forma

1. FC Köln

DLDWDD

Hertha BSC

LLDLWW

Predpoveď zápasu

1. FC Köln

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Hertha BSC

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : 1. FC Köln or draw

59%Forma41%
40%Útok60%
67%Obrana33%
80%Vzájomné zápasy20%

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

1. FC Köln1výhry
0remízy2 stretnutí
Hertha BSC1výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

1

Priemerný počet gólov na zápas

0%

Zápasy s 3+ gólmi

0%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (0%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (46%) — kurzy môžu podceňovať Hertha BSC.

Trhové zhrnutie

Marža: 5.5%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 48.8%Remíza 27.4%Hostia 29.3%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.053.603.40
Max2.053.703.42
Nad 2,5: 54.6%Pod 2,5: 49.3%
Trhový favorit:1. FC Köln · Slabý favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh46.4%25.7%27.8%
Verejný trh46.0%26.2%27.8%

1. FC Köln vs Hertha BSC — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

Hertha BSC
Výsledok vs. Trh: 1. FC Köln (49%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

1. FC KölnPolčas:00Hertha BSC
15Strely17
4Strely na bránu5

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
05/04/251. FC Köln0–1Hertha BSC2.05/3.65/3.41
02/11/24Hertha BSC0–11. FC Köln2.85/3.97/2.17

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: 1. FC Köln

V 168R 90P 82
Nad 2,554
Goals scored583

Vonkajšia bilancia: Hertha BSC

V 132R 87P 89
Nad 2,550
Goals scored479

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026