Menu

Ssv Ulm 1846 vs Sv Darmstadt 98

Donaustadion, Ulm28. marca 2025 o 18:30
21
Hostia

SV Darmstadt 98

Rozhodca: R. Kampka

Udalosti zápasu

SSV Ulm 1846
SV Darmstadt 98
Výkop
Polčas
L. Röser

asistencia: B. Allgeier

50′
O. Batista Meier

asistencia: T. Gaal

57′
61′
Sergio LópezF. Nürnberger
61′
J. BoëtiusF. Lakenmacher
68′
C. Riedel

asistencia: Guille Bueno

Aaron Keller69′
L. RöserS. Telalović
75′
M. BrandtL. Hyryläinen
75′
75′
M. PapelaM. Maglica
75′
Guille BuenoP. Förster
Luka Hyrylainen77′
P. StrompfR. Rösch
81′
Felix Higl88′
Niclas Thiede90+4′
Aleksandar Kahvić90+1′
F. HiglA. Kahvić
90′
O. Batista MeierM. Krattenmacher
90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal7
4Shots off Goal7
12Total Shots19
4Blocked Shots5
8Shots insidebox11
4Shots outsidebox8
13Fouls12
5Corner Kicks4
1Offsides2
48%Ball Possession52%
5Yellow Cards1
0Red Cards0
6Goalkeeper Saves2
331Total passes351
255Passes accurate273
77%Passes %78%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy SSV Ulm 1846 je 6.74, v porovnaní s 6.92 u SV Darmstadt 98. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč SSV Ulm 1846 je M. Brandt (7.05), u SV Darmstadt 98 je to A. Vukotić (7.30).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky SSV Ulm 1846 prispeli v tejto sezóne 6 gólmi a 4 asistenciami, na čele s L. Röser (4G). U SV Darmstadt 98 je to 25 gólov a 15 asistencií s lídrom I. Lidberg (16G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

SSV Ulm 1846 nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.20, zatiaľ čo SV Darmstadt 98 má 4 obrancov s priemerom 7.04. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

SSV Ulm 1846 nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.97, oproti 5 u SV Darmstadt 98 s hodnotením 6.77. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

SSV Ulm 1846 nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.80, v porovnaní s 1 u SV Darmstadt 98 s priemerom 6.95. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 82% u SSV Ulm 1846 a 80% u SV Darmstadt 98. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu SSV Ulm 1846 nazbierali v tejto sezóne 26 žltých kariet, v porovnaní s 26 u SV Darmstadt 98. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky SSV Ulm 1846 je 29.3 (najmladší: M. Brandt (24), najstarší: J. Reichert (34)), zatiaľ čo SV Darmstadt 98 má priemer 27.2 (najmladší: C. Riedel (22), najstarší: M. Schuhen (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu SSV Ulm 1846 majú priemerne 25 ligových štartov, oproti 22 u SV Darmstadt 98. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

SSV Ulm 18463-4-1-24-2-3-1SV Darmstadt 98
GKDEFMIDFWD
1Thiede4Gaal5Reichert32Strompf7Allgeier23Brandt14Dressel16Keller21Meier9Röser33Higl1Schuhen2López38Riedel20Vukotić3Bueno16Müller21Papela8Marseil.10Boëtius34Corredor7Lidberg

Náhradníci

Tréner: R. Lechleiter

Náhradníci

Tréner: F. Kohfeldt

SSV Ulm 1846Sila pozíciíSV Darmstadt 98
6.74
Ø Hodnotenie
6.92
Brankár (1 v 1)7.08
0G 0A0G 1A
6.20Obranca (3 v 4)7.04
0G 0A1G 6A
6.97Záložník (4 v 5)6.77
2G 3A8G 5A
6.80Útočník (3 v 1)6.95
4G 1A16G 3A
SSV Ulm 18463-4-1-2
1BrankárN. Thiede
4ObrancaT. Gaal
5ObrancaJ. Reichert6.2
32ObrancaP. Strompf
7ZáložníkB. Allgeier
23ZáložníkM. Brandt7.02G2A
14ZáložníkD. Dressel6.91A
16ZáložníkA. Keller
21ÚtočníkO. Batista Meier
9ÚtočníkL. Röser6.84G1A
33ÚtočníkF. Higl
SV Darmstadt 984-2-3-1
1BrankárM. Schuhen7.11A
2ObrancaSergio López6.65A
38ObrancaC. Riedel7.2
20ObrancaA. Vukotić7.31G1A
3ObrancaGuille Bueno
16ZáložníkA. Müller
21ZáložníkM. Papela6.71G1A
8ZáložníkL. Marseiler7.02G1A
10ZáložníkJ. Boëtius6.5
34ZáložníkK. Corredor6.85G3A
7ÚtočníkI. Lidberg7.016G3A

Prehľad zápasu

SSV Ulm 1846 zdolal SV Darmstadt 98 2:1. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2024. Góly strelili: L. Röser 50′, O. Batista Meier 57′, C. Riedel 68′. Bolo udelených 6 žltých kariet. SSV Ulm 1846 mal 48% držanie lopty, SV Darmstadt 98 mal 52%. SSV Ulm 1846 mal 12 striel (4 na bránu), SV Darmstadt 98 mal 19 (7 na bránu). SSV Ulm 1846 urobil 5 striedaní, SV Darmstadt 98 urobil 4.

Aktuálna forma

SSV Ulm 1846

LLWLDW

SV Darmstadt 98

LDLLLD

Predpoveď zápasu

SSV Ulm 1846

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

SV Darmstadt 98

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or SV Darmstadt 98

33%Forma67%
13%Útok88%
64%Obrana36%
50%Vzájomné zápasy50%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 8. 5. 2026