Menu

Hamburger Sv vs Hannover 96

Volksparkstadion, Hamburg2. februára 2025 o 13:30
22
Rozhodca: M. Bacher
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Hamburger SV
Hannover 96
Výkop
S. Hefti

asistencia: J. Dompé

15′
39′Bartłomiej Wdowik
Polčas
46′
B. WdowikR. Matondo
52′
N. Tresoldi
M. RichterL. Reis
66′
D. HadžikadunićS. Schonlau
66′
Jonas Meffert70′
R. KönigsdörfferO. Stange
75′
75′
H. NielsenL. Gindorf
79′
R. Matondo

asistencia: M. Halstenberg

J. Dompé
84′
A. KarabecŁ. Poręba
85′
E. SahitiD. Mebude
85′
Ludovit Reis86′
88′
J. RocheltM. Momuluh
88′
E. LeopoldM. Christiansen
90+2′
N. TresoldiA. Voglsammer
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal4
7Shots off Goal9
19Total Shots16
8Blocked Shots3
11Shots insidebox12
8Shots outsidebox4
11Fouls17
6Corner Kicks3
2Offsides5
67%Ball Possession33%
4Yellow Cards2
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves2
562Total passes270
496Passes accurate213
88%Passes %79%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Hamburger SV je 6.83, v porovnaní s 6.94 u Hannover 96. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Hamburger SV je E. Sahiti (7.20), u Hannover 96 je to E. Leopold (7.35).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Hamburger SV prispeli v tejto sezóne 8 gólmi a 4 asistenciami, na čele s R. Königsdörffer (5G). U Hannover 96 je to 6 gólov a 5 asistencií s lídrom B. Tomiak (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Hamburger SV nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.56, zatiaľ čo Hannover 96 má 3 obrancov s priemerom 7.10. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Hamburger SV nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.65, oproti 5 u Hannover 96 s hodnotením 7.07. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Hamburger SV nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.96, v porovnaní s 2 u Hannover 96 s priemerom 6.53. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 78% u Hamburger SV a 78% u Hannover 96. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Hamburger SV nazbierali v tejto sezóne 13 žltých kariet, v porovnaní s 11 u Hannover 96. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Hamburger SV je 27.8 (najmladší: W. Mikelbrencis (21), najstarší: Daniel Heuer Fernandes (33)), zatiaľ čo Hannover 96 má priemer 27.8 (najmladší: E. Leopold (25), najstarší: H. Nielsen (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Hamburger SV majú priemerne 20 ligových štartov, oproti 20 u Hannover 96. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Hamburger SV4-3-33-5-2Hannover 96
GKDEFMIDFWD
1Fernand.2Mikelbr.5Hadžika.8Elfadli30Hefti17Karabec23Meffert20Richter29Sahiti11Königsd.7Dompé1Zieler5Neumann3Tomiak23Halsten.20Dehm8Leopold6Kunze10Rochelt17Wdowik16Nielsen9Tresoldi

Náhradníci

Tréner: M. Polzin

Náhradníci

Tréner: A. Breitenreiter

Hamburger SVSila pozíciíHannover 96
6.83
Ø Hodnotenie
6.94
7.18Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.56Obranca (4 v 3)7.10
0G 4A3G 0A
6.65Záložník (3 v 5)7.07
0G 0A3G 5A
6.96Útočník (3 v 2)6.53
8G 0A0G 0A
Hamburger SV4-3-3
1BrankárDaniel Heuer Fernandes7.2
2ObrancaW. Mikelbrencis6.64A
5ObrancaD. Hadžikadunić
8ObrancaDaniel Elfadli6.5
30ObrancaS. Hefti
17ZáložníkA. Karabec
23ZáložníkJ. Meffert6.7
20ZáložníkM. Richter
29ÚtočníkE. Sahiti7.2
11ÚtočníkR. Königsdörffer6.75G
7ÚtočníkJ. Dompé7.03G
Hannover 963-5-2
1BrankárR. Zieler
5ObrancaP. Neumann
3ObrancaB. Tomiak7.13G
23ObrancaM. Halstenberg
20ZáložníkJ. Dehm
8ZáložníkE. Leopold7.33G4A
6ZáložníkF. Kunze
10ZáložníkJ. Rochelt6.81A
17ZáložníkB. Wdowik
16ÚtočníkH. Nielsen6.5
9ÚtočníkN. Tresoldi

Prehľad zápasu

Hamburger SV a Hannover 96 remizovali 2:2. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2024. Góly strelili: S. Hefti 15′, N. Tresoldi 52′, R. Matondo 79′, J. Dompé 84′. Bolo udelených 6 žltých kariet. Hamburger SV mal 67% držanie lopty, Hannover 96 mal 33%. Hamburger SV mal 19 striel (4 na bránu), Hannover 96 mal 16 (4 na bránu). Hamburger SV urobil 5 striedaní, Hannover 96 urobil 5.

Rivalita od 2010

Hamburger SV vs Hannover 96 vzájomné výsledky

25 stretnutí
Hamburger SV
10
výhier
Remízy
5
Hannover 96
10
výhier
Góly spolu
72 · 2.9/zápas
Obaja skórovali
14/25 · 56%
Nad 2,5
13/25 · 52%

Aktuálna forma

Hamburger SV

WWLLLD

Hannover 96

DWDWDW

Predpoveď zápasu

Hamburger SV

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Hannover 96

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Winner : Hamburger SV

58%Forma42%
67%Útok33%
50%Obrana50%
60%Vzájomné zápasy40%

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Hamburger SV4výhry
2remízy10 stretnutí
Hannover 964výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

3.4

Priemerný počet gólov na zápas

60%

Zápasy s 3+ gólmi

60%

Oba tímy skórovali

Trhové zhrnutie

Marža: 6.0%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 52.2%Remíza 27.3%Hostia 26.5%

Rozpätie kurzov

1X2
Min1.913.603.70
Max1.933.703.85
Nad 2,5: 59.9%Pod 2,5: 46.5%
Trhový favorit:Hamburger SV · Slabý favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh49.4%25.8%24.8%
Verejný trh49.4%25.5%25.1%

Hamburger SV vs Hannover 96 — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

Remíza
Výsledok vs. Trh: Hamburger SV (52%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

Hamburger SVPolčas:10Hannover 96
19Strely16
4Strely na bránu4

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
02/02/25Hamburger SV2–2Hannover 961.92/3.67/3.77
23/08/24Hannover 961–0Hamburger SV2.35/3.65/2.77
09/02/24Hamburger SV3–4Hannover 961.71/4.24/4.23
26/08/23Hannover 960–1Hamburger SV3.22/3.94/1.98
08/04/23Hamburger SV6–1Hannover 961.52/4.58/5.64
30/09/22Hannover 961–2Hamburger SV3.54/3.59/2.02
07/05/22Hamburger SV2–1Hannover 961.34/5.36/8.33
05/12/21Hannover 961–0Hamburger SV3.70/3.62/1.97
04/04/21Hannover 963–3Hamburger SV3.03/3.42/2.31
05/12/20Hamburger SV0–1Hannover 961.86/3.68/4.08

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Hamburger SV

V 115R 66P 57
Nad 2,562
Goals scored457

Vonkajšia bilancia: Hannover 96

V 203R 144P 165
Nad 2,555
Goals scored791

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026