Menu

Hamburger Sv vs 1 Fc Koln

Volksparkstadion, Hamburg18. januára 2025 o 20:30
10
Rozhodca: C. Dingert
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Hamburger SV
1. FC Köln
Výkop
6′Jusuf Gazibegović
Immanuel Pherai13′
Polčas
I. PheraiM. Richter
46′
46′
L. PaqaradaM. Finkgräfe
55′Luca Waldschmidt
B. JattaE. Sahiti
57′
58′
L. WaldschmidtF. Kainz
58′
J. GazibegovićJ. Thielmann
67′
D. DownsS. Tigges
D. SelkeR. Königsdörffer
72′
A. KarabecŁ. Poręba
72′
73′Timo Hübers
76′
D. HuseinbašićM. Obuz
Ransford Yeboah Königsdörffer

Missed Penalty

78′
R. Königsdörffer
78′
J. DompéS. Hefti
84′
William Mikelbrencis90+5′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal1
4Shots off Goal2
14Total Shots7
5Blocked Shots4
9Shots insidebox5
5Shots outsidebox2
14Fouls16
6Corner Kicks6
2Offsides9
48%Ball Possession52%
3Yellow Cards4
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves5
400Total passes433
313Passes accurate349
78%Passes %81%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Hamburger SV je 6.71, v porovnaní s 6.82 u 1. FC Köln. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Hamburger SV je Daniel Heuer Fernandes (7.18), u 1. FC Köln je to M. Schwäbe (7.19).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Hamburger SV prispeli v tejto sezóne 3 gólmi a 9 asistenciami, na čele s J. Dompé (3G). U 1. FC Köln je to 9 gólov a 6 asistencií s lídrom L. Waldschmidt (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Hamburger SV nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.70, zatiaľ čo 1. FC Köln má 3 obrancov s priemerom 6.89. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Hamburger SV nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.38, oproti 4 u 1. FC Köln s hodnotením 6.60. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Hamburger SV nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.81, v porovnaní s 3 u 1. FC Köln s priemerom 6.77. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 79% u Hamburger SV a 83% u 1. FC Köln. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Hamburger SV nazbierali v tejto sezóne 20 žltých kariet, v porovnaní s 15 u 1. FC Köln. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Hamburger SV je 27.6 (najmladší: W. Mikelbrencis (21), najstarší: Daniel Heuer Fernandes (33)), zatiaľ čo 1. FC Köln má priemer 27.7 (najmladší: E. Martel (23), najstarší: D. Heintz (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Hamburger SV majú priemerne 19 ligových štartov, oproti 16 u 1. FC Köln. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Hamburger SV4-3-33-4-1-21. FC Köln
GKDEFMIDFWD
1Fernand.2Mikelbr.5Hadžika.8Elfadli28Muheim17Karabec23Meffert10Pherai18Jatta27Selke7Dompé1Schwäbe4Hübers6Martel3Heintz25Gazibeg.7Ljubičić8Huseinb.17Paqarada9Waldsch.42Downs37Maina

Náhradníci

Tréner: M. Polzin

Náhradníci

Tréner: G. Struber

Hamburger SVSila pozícií1. FC Köln
6.71
Ø Hodnotenie
6.82
7.18Brankár (1 v 1)7.19
0G 0A0G 0A
6.70Obranca (4 v 3)6.89
0G 8A2G 2A
6.38Záložník (3 v 4)6.60
0G 0A0G 0A
6.81Útočník (3 v 3)6.77
3G 1A7G 4A
Hamburger SV4-3-3
1BrankárDaniel Heuer Fernandes7.2
2ObrancaW. Mikelbrencis6.64A
5ObrancaD. Hadžikadunić
8ObrancaDaniel Elfadli6.5
28ObrancaM. Muheim7.04A
17ZáložníkA. Karabec
23ZáložníkJ. Meffert6.7
10ZáložníkI. Pherai6.1
18ÚtočníkB. Jatta6.61A
27ÚtočníkD. Selke
7ÚtočníkJ. Dompé7.03G
1. FC Köln3-4-1-2
1BrankárM. Schwäbe7.2
4ObrancaT. Hübers7.0
6ObrancaE. Martel6.82G2A
3ObrancaD. Heintz6.8
25ZáložníkJ. Gazibegović6.5
7ZáložníkD. Ljubičić
8ZáložníkD. Huseinbašić6.7
17ZáložníkL. Paqarada
9ÚtočníkL. Waldschmidt6.85G4A
42ÚtočníkD. Downs
37ÚtočníkL. Maina6.72G

Prehľad zápasu

Hamburger SV zdolal 1. FC Köln 1:0. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2024. Góly strelili: Ransford Yeboah Königsdörffer 78′, R. Königsdörffer 78′. Bolo udelených 7 žltých kariet. Hamburger SV mal 48% držanie lopty, 1. FC Köln mal 52%. Hamburger SV mal 14 striel (5 na bránu), 1. FC Köln mal 7 (1 na bránu). Hamburger SV urobil 5 striedaní, 1. FC Köln urobil 5.

Rivalita od 2010

Hamburger SV vs 1. FC Köln vzájomné výsledky

20 stretnutí
Hamburger SV
8
výhier
Remízy
4
1. FC Köln
8
výhier
Góly spolu
62 · 3.1/zápas
Obaja skórovali
12/20 · 60%
Nad 2,5
11/20 · 55%

Aktuálna forma

Hamburger SV

WLLLDL

1. FC Köln

DLDWDD

Predpoveď zápasu

Hamburger SV

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

1. FC Köln

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Hamburger SV or draw

41%Forma59%
62%Útok38%
33%Obrana67%
62%Vzájomné zápasy38%

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Hamburger SV dominuje

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Hamburger SV3výhry
1remízy4 stretnutí
1. FC Köln0výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

1.8

Priemerný počet gólov na zápas

25%

Zápasy s 3+ gólmi

50%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (100%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (36%) — kurzy môžu podceňovať Hamburger SV.

Trhové zhrnutie

Marža: 6.7%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 39.0%Remíza 27.1%Hostia 40.5%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.503.602.45
Max2.643.752.50
Nad 2,5: 63.7%Pod 2,5: 42.6%
Trhový favorit: · Vyrovnaný zápas

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh36.2%25.7%38.2%
Verejný trh36.8%25.0%38.3%

Hamburger SV vs 1. FC Köln — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

Hamburger SV
Výsledok vs. Trh: 1. FC Köln (41%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

Hamburger SVPolčas:001. FC Köln
14Strely7
5Strely na bránu1

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
18/01/25Hamburger SV1–01. FC Köln2.56/3.69/2.47
02/08/241. FC Köln1–2Hamburger SV2.39/3.58/2.79
15/04/191. FC Köln1–1Hamburger SV1.74/3.85/4.52
05/11/18Hamburger SV1–01. FC Köln2.70/3.37/2.58

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Hamburger SV

V 115R 66P 57
Nad 2,562
Goals scored457

Vonkajšia bilancia: 1. FC Köln

V 168R 90P 82
Nad 2,554
Goals scored583

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026