Menu

Ssv Ulm 1846 vs Hamburger Sv

Donaustadion, Ulm14. decembra 2024 o 13:00
11
Rozhodca: P. Alt
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

SSV Ulm 1846
Hamburger SV
Výkop
9′Bakery Jatta
Dennis Chessa21′
A. Keller

asistencia: R. Rösch

34′
Semir Telalović41′
45+2′Marco Richter
Polčas
46′
B. JattaE. Sahiti
46′
M. RichterI. Pherai
49′
D. Selke

asistencia: M. Muheim

65′
D. HadžikadunićL. Perrin
72′
A. KarabecŁ. Poręba
D. ChessaA. Kahvić
80′
86′
D. SelkeR. Königsdörffer
A. KellerL. Röser
89′
S. TelalovićN. Castelle
89′
Max Brandt90+5′
90+4′Miro Muheim
90+3′Ransford Yeboah Königsdörffer
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal2
8Shots off Goal4
14Total Shots6
2Blocked Shots0
9Shots insidebox6
5Shots outsidebox0
14Fouls17
5Corner Kicks2
1Offsides4
50%Ball Possession50%
3Yellow Cards6
0Red Cards1
1Goalkeeper Saves3
451Total passes447
356Passes accurate358
79%Passes %80%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy SSV Ulm 1846 je 6.79, v porovnaní s 6.87 u Hamburger SV. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč SSV Ulm 1846 je M. Brandt (7.05), u Hamburger SV je to Daniel Heuer Fernandes (7.18).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky SSV Ulm 1846 prispeli v tejto sezóne 7 gólmi a 5 asistenciami, na čele s D. Chessa (5G). U Hamburger SV je to 3 gólov a 5 asistencií s lídrom J. Dompé (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

SSV Ulm 1846 nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.20, zatiaľ čo Hamburger SV má 4 obrancov s priemerom 6.98. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

SSV Ulm 1846 nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 7.05, oproti 5 u Hamburger SV s hodnotením 6.72. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

SSV Ulm 1846 nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.97, v porovnaní s 1 u Hamburger SV s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 83% u SSV Ulm 1846 a 81% u Hamburger SV. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu SSV Ulm 1846 nazbierali v tejto sezóne 18 žltých kariet, v porovnaní s 16 u Hamburger SV. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky SSV Ulm 1846 je 30.3 (najmladší: M. Brandt (24), najstarší: J. Reichert (34)), zatiaľ čo Hamburger SV má priemer 28.8 (najmladší: M. Muheim (27), najstarší: Daniel Heuer Fernandes (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu SSV Ulm 1846 majú priemerne 23 ligových štartov, oproti 23 u Hamburger SV. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

SSV Ulm 18463-4-2-14-1-4-1Hamburger SV
GKDEFMIDFWD
39Ortag5Reichert32Strompf27Kolbe43Rösch26Maier23Brandt16Keller11Chessa30Kratten.29Telalov.1Fernand.30Hefti5Hadžika.4Schonlau28Muheim8Elfadli18Jatta17Karabec20Richter7Dompé27Selke

Náhradníci

Tréner: T. Wörle

Náhradníci

Tréner: M. Polzin

SSV Ulm 1846Sila pozíciíHamburger SV
6.79
Ø Hodnotenie
6.87
6.94Brankár (1 v 1)7.18
0G 0A0G 0A
6.20Obranca (3 v 4)6.98
0G 0A0G 4A
7.05Záložník (4 v 5)6.72
2G 2A3G 1A
6.97Útočník (3 v 1)
5G 3A0G 0A
SSV Ulm 18463-4-2-1
39BrankárC. Ortag6.9
5ObrancaJ. Reichert6.2
32ObrancaP. Strompf
27ObrancaN. Kolbe
43ZáložníkR. Rösch
26ZáložníkP. Maier
23ZáložníkM. Brandt7.02G2A
16ZáložníkA. Keller
11ÚtočníkD. Chessa7.05G3A
30ÚtočníkM. Krattenmacher
29ÚtočníkS. Telalović
Hamburger SV4-1-4-1
1BrankárDaniel Heuer Fernandes7.2
30ObrancaS. Hefti
5ObrancaD. Hadžikadunić
4ObrancaS. Schonlau
28ObrancaM. Muheim7.04A
8ZáložníkDaniel Elfadli6.5
18ZáložníkB. Jatta6.61A
17ZáložníkA. Karabec
20ZáložníkM. Richter
7ZáložníkJ. Dompé7.03G
27ÚtočníkD. Selke

Prehľad zápasu

SSV Ulm 1846 a Hamburger SV remizovali 1:1. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2024. Góly strelili: A. Keller 34′, D. Selke 49′. Bolo udelených 9 žltých kariet, 1 červených kariet. SSV Ulm 1846 mal 50% držanie lopty, Hamburger SV mal 50%. SSV Ulm 1846 mal 14 striel (4 na bránu), Hamburger SV mal 6 (2 na bránu). SSV Ulm 1846 urobil 3 striedaní, Hamburger SV urobil 5.

Rivalita od 2025

SSV Ulm 1846 vs Hamburger SV vzájomné výsledky

1 stretnutí
SSV Ulm 1846
0
výhier
Remízy
0
Hamburger SV
1
výhier
Góly spolu
7 · 7.0/zápas
Obaja skórovali
1/1 · 100%
Nad 2,5
1/1 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 61 v 2025Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

SSV Ulm 1846

LLWLDW

Hamburger SV

WLLLDL

Predpoveď zápasu

SSV Ulm 1846

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Hamburger SV

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Hamburger SV

40%Forma60%
36%Útok64%
60%Obrana40%
0%Vzájomné zápasy0%

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: SSV Ulm 1846

Vonkajšia bilancia: Hamburger SV

V 115R 66P 57
Nad 2,562
Goals scored457

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026