Menu

Fortuna Dusseldorf vs 1 Fc Kaiserslautern

Merkur Spiel-Arena, Düsseldorf26. októbra 2024 o 20:30

Udalosti zápasu

Fortuna Düsseldorf
1. FC Kaiserslautern
Výkop
14′
D. Hanslik

asistencia: D. Yokota

Í. Jóhannesson

Penalty

35′
D. KownackiV. Vermeij
38′
Polčas
M. van Brederode

asistencia: V. Vermeij

49′
57′
D. Yokota

asistencia: J. Zimmer

61′
R. Ache

asistencia: D. Hanslik

67′
D. Hanslik

asistencia: F. Kleinhansl

68′
A. AremuK. Redondo
68′
R. AcheR. Tachie
J. NiemiecD. Pejčinović
74′
M. van BrederodeF. Klaus
74′
G. HaagS. Appelkamp
74′
Felix Klaus76′
81′
B. TomiakLeon Robinson
81′
D. YokotaM. Ritter
Shinta Karl Appelkamp85′
88′
D. HanslikE. Wekesser
T. RossmannD. Schmidt
89′
F. Klaus

asistencia: Í. Jóhannesson

90+4′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal7
5Shots off Goal5
16Total Shots13
5Blocked Shots1
11Shots insidebox9
5Shots outsidebox4
10Fouls8
4Corner Kicks3
1Offsides0
57%Ball Possession43%
2Yellow Cards3
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves3
505Total passes383
425Passes accurate317
84%Passes %83%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Fortuna Düsseldorf je 6.79, v porovnaní s 6.79 u 1. FC Kaiserslautern. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Fortuna Düsseldorf je F. Kastenmeier (7.27), u 1. FC Kaiserslautern je to J. Krahl (7.11).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Fortuna Düsseldorf prispeli v tejto sezóne 2 gólmi a 2 asistenciami, na čele s E. Iyoha (1G). U 1. FC Kaiserslautern je to 4 gólov a 7 asistencií s lídrom D. Hanslik (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Fortuna Düsseldorf nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.78, zatiaľ čo 1. FC Kaiserslautern má 3 obrancov s priemerom 6.82. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Fortuna Düsseldorf nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.56, oproti 4 u 1. FC Kaiserslautern s hodnotením 6.61. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Fortuna Düsseldorf nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 3 u 1. FC Kaiserslautern s priemerom 6.71. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 80% u Fortuna Düsseldorf a 70% u 1. FC Kaiserslautern. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Fortuna Düsseldorf nazbierali v tejto sezóne 13 žltých kariet, v porovnaní s 8 u 1. FC Kaiserslautern. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Fortuna Düsseldorf je 27.0 (najmladší: T. Rossmann (22), najstarší: M. Zimmermann (33)), zatiaľ čo 1. FC Kaiserslautern má priemer 26.6 (najmladší: J. Krahl (25), najstarší: J. Elvedi (29)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Fortuna Düsseldorf majú priemerne 16 ligových štartov, oproti 17 u 1. FC Kaiserslautern. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Fortuna Düsseldorf4-2-3-13-4-1-21. FC Kaiserslautern
GKDEFMIDFWD
33Kastenm.19Iyoha3Hoffmann15Oberdorf21Rossmann6Haag25Zimmerm.18Niemiec8Jóhanne.10Bredero.24Kownacki1Krahl33Elvedi31Sirch24Heuer8Zimmer23Aremu2Tomiak3Kleinha.41Yokota9Ache19Hanslik

Náhradníci

Tréner: D. Thioune

Náhradníci

Tréner: M. Anfang

Fortuna DüsseldorfSila pozícií1. FC Kaiserslautern
6.79
Ø Hodnotenie
6.79
7.27Brankár (1 v 1)7.11
0G 1A0G 0A
6.78Obranca (4 v 3)6.82
2G 1A1G 3A
6.56Záložník (5 v 4)6.61
0G 0A0G 0A
Útočník (1 v 3)6.71
0G 0A3G 4A
Fortuna Düsseldorf4-2-3-1
33BrankárF. Kastenmeier7.31A
19ObrancaE. Iyoha6.71G1A
3ObrancaA. Hoffmann
15ObrancaT. Oberdorf6.91G
21ObrancaT. Rossmann6.7
6ZáložníkG. Haag6.5
25ZáložníkM. Zimmermann6.6
18ZáložníkJ. Niemiec
8ZáložníkÍ. Jóhannesson
10ZáložníkM. van Brederode
24ÚtočníkD. Kownacki
1. FC Kaiserslautern3-4-1-2
1BrankárJ. Krahl7.1
33ObrancaJ. Elvedi6.7
31ObrancaL. Sirch7.01G3A
24ObrancaJ. Heuer6.8
8ZáložníkJ. Zimmer
23ZáložníkA. Aremu6.6
2ZáložníkB. Tomiak
3ZáložníkF. Kleinhansl6.6
41ÚtočníkD. Yokota
9ÚtočníkR. Ache
19ÚtočníkD. Hanslik6.73G4A

Prehľad zápasu

1. FC Kaiserslautern zdolal Fortuna Düsseldorf 4:3. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2024. Góly strelili: D. Hanslik 14′, Í. Jóhannesson 35′ (pen.), M. van Brederode 49′, D. Yokota 57′, R. Ache 61′, D. Hanslik 67′, F. Klaus 90′. Bolo udelených 5 žltých kariet. Fortuna Düsseldorf mal 57% držanie lopty, 1. FC Kaiserslautern mal 43%. Fortuna Düsseldorf mal 16 striel (6 na bránu), 1. FC Kaiserslautern mal 13 (7 na bránu). Fortuna Düsseldorf urobil 5 striedaní, 1. FC Kaiserslautern urobil 5.

Rivalita od 2025

Fortuna Düsseldorf vs 1. FC Kaiserslautern vzájomné výsledky

2 stretnutí
Fortuna Düsseldorf
0
výhier
Remízy
1
1. FC Kaiserslautern
1
výhier
Góly spolu
5 · 2.5/zápas
Obaja skórovali
1/2 · 50%
Nad 2,5
1/2 · 50%

Aktuálna forma

Fortuna Düsseldorf

LWLLLL

1. FC Kaiserslautern

LLLWWL

Predpoveď zápasu

Fortuna Düsseldorf

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

1. FC Kaiserslautern

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Fortuna Düsseldorf or draw

67%Forma33%
60%Útok40%
50%Obrana50%
80%Vzájomné zápasy20%

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Fortuna Düsseldorf5výhry
1remízy10 stretnutí
1. FC Kaiserslautern4výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

3.9

Priemerný počet gólov na zápas

80%

Zápasy s 3+ gólmi

70%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (40%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (56%) — kurzy môžu podceňovať 1. FC Kaiserslautern.

Trhové zhrnutie

Marža: 6.7%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 59.3%Remíza 24.7%Hostia 22.7%

Rozpätie kurzov

1X2
Min1.674.004.33
Max1.704.164.53
Nad 2,5: 61.7%Pod 2,5: 44.4%
Trhový favorit:Fortuna Düsseldorf · Mierny favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh56.2%22.8%21.0%
Verejný trh55.0%23.4%21.6%
Δ1.2%0.6%0.6%

Fortuna Düsseldorf vs 1. FC Kaiserslautern — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

1. FC Kaiserslautern
Výsledok vs. Trh: Fortuna Düsseldorf (59%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

Fortuna DüsseldorfPolčas:111. FC Kaiserslautern
14Strely12
7Strely na bránu6

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
04/04/261. FC Kaiserslautern3–0Fortuna Düsseldorf2.50/3.60/2.63
02/11/25Fortuna Düsseldorf1–11. FC Kaiserslautern2.45/3.50/2.70
29/03/251. FC Kaiserslautern3–1Fortuna Düsseldorf2.35/3.51/2.85
26/10/24Fortuna Düsseldorf3–41. FC Kaiserslautern1.69/4.05/4.40
30/03/241. FC Kaiserslautern1–3Fortuna Düsseldorf2.86/3.61/2.37
21/10/23Fortuna Düsseldorf4–31. FC Kaiserslautern1.86/3.94/3.80
28/05/231. FC Kaiserslautern0–3Fortuna Düsseldorf2.46/3.56/2.59
11/11/22Fortuna Düsseldorf1–21. FC Kaiserslautern1.92/3.46/4.13
19/08/17Fortuna Düsseldorf2–01. FC Kaiserslautern1.96/3.35/4.05
27/01/181. FC Kaiserslautern1–3Fortuna Düsseldorf3.40/3.10/2.27

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Fortuna Düsseldorf

V 196R 125P 150
Nad 2,553
Goals scored696

Vonkajšia bilancia: 1. FC Kaiserslautern

V 201R 148P 156
Nad 2,551
Goals scored754

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 8. 5. 2026