Menu

Sv Darmstadt 98 vs Ssv Ulm 1846

Merck-Stadion am Böllenfalltor, Darmstadt27. októbra 2024 o 13:30
11
Rozhodca: S. Storks
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

SV Darmstadt 98
SSV Ulm 1846
Výkop
F. Hornby

asistencia: I. Lidberg

16′
18′
A. Keller

asistencia: D. Chessa

Fraser Hornby30′
Polčas
46′
A. KellerM. Krattenmacher
Aleksandar Vukotić60′
62′Dennis Chessa
67′
L. HyryläinenP. Maier
70′Romario Rösch
F. HornbyF. Lakenmacher
70′
K. CorredorT. Kempe
70′
74′
F. HiglL. Röser
74′
R. RöschB. Allgeier
A. MüllerM. Papela
77′
P. FörsterGuille Bueno
77′
80′Max Brandt
90+1′
M. BrandtL. Ulrich
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal4
8Shots off Goal0
16Total Shots6
3Blocked Shots2
10Shots insidebox4
6Shots outsidebox2
9Fouls14
4Corner Kicks2
1Offsides0
69%Ball Possession31%
2Yellow Cards3
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves4
652Total passes298
582Passes accurate217
89%Passes %73%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy SV Darmstadt 98 je 6.99, v porovnaní s 6.92 u SSV Ulm 1846. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč SV Darmstadt 98 je A. Vukotić (7.30), u SSV Ulm 1846 je to M. Brandt (7.05).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky SV Darmstadt 98 prispeli v tejto sezóne 36 gólmi a 23 asistenciami, na čele s I. Lidberg (16G). U SSV Ulm 1846 je to 7 gólov a 5 asistencií s lídrom D. Chessa (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

SV Darmstadt 98 nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.01, zatiaľ čo SSV Ulm 1846 má 3 obrancov s priemerom —. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

SV Darmstadt 98 nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.95, oproti 4 u SSV Ulm 1846 s hodnotením 6.89. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

SV Darmstadt 98 nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.95, v porovnaní s 3 u SSV Ulm 1846 s priemerom 6.97. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 81% u SV Darmstadt 98 a 79% u SSV Ulm 1846. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu SV Darmstadt 98 nazbierali v tejto sezóne 29 žltých kariet, v porovnaní s 18 u SSV Ulm 1846. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky SV Darmstadt 98 je 26.7 (najmladší: C. Riedel (22), najstarší: M. Schuhen (32)), zatiaľ čo SSV Ulm 1846 má priemer 27.7 (najmladší: M. Brandt (24), najstarší: D. Chessa (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu SV Darmstadt 98 majú priemerne 24 ligových štartov, oproti 31 u SSV Ulm 1846. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

SV Darmstadt 984-4-23-4-2-1SSV Ulm 1846
GKDEFMIDFWD
1Schuhen2López38Riedel20Vukotić15Nürnber.18Förster17Klefisch16Müller34Corredor7Lidberg9Hornby1Thiede6Geyer32Strompf27Kolbe43Rösch38Hyryläi.23Brandt19Meier11Chessa16Keller33Higl

Náhradníci

Tréner: F. Kohfeldt

Náhradníci

Tréner: T. Wörle

SV Darmstadt 98Sila pozíciíSSV Ulm 1846
6.99
Ø Hodnotenie
6.92
7.08Brankár (1 v 1)
0G 1A0G 0A
7.01Obranca (4 v 3)
3G 8A0G 0A
6.95Záložník (4 v 4)6.89
6G 3A2G 2A
6.95Útočník (2 v 3)6.97
27G 11A5G 3A
SV Darmstadt 984-4-2
1BrankárM. Schuhen7.11A
2ObrancaSergio López6.65A
38ObrancaC. Riedel7.2
20ObrancaA. Vukotić7.31G1A
15ObrancaF. Nürnberger6.92G2A
18ZáložníkP. Förster
17ZáložníkK. Klefisch7.11G
16ZáložníkA. Müller
34ZáložníkK. Corredor6.85G3A
7ÚtočníkI. Lidberg7.016G3A
9ÚtočníkF. Hornby6.911G8A
SSV Ulm 18463-4-2-1
1BrankárN. Thiede
6ObrancaT. Geyer
32ObrancaP. Strompf
27ObrancaN. Kolbe
43ZáložníkR. Rösch
38ZáložníkL. Hyryläinen
23ZáložníkM. Brandt7.02G2A
19ZáložníkJ. Meier6.7
11ÚtočníkD. Chessa7.05G3A
16ÚtočníkA. Keller
33ÚtočníkF. Higl

Prehľad zápasu

SV Darmstadt 98 a SSV Ulm 1846 remizovali 1:1. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2024. Góly strelili: F. Hornby 16′, A. Keller 18′. Bolo udelených 5 žltých kariet. SV Darmstadt 98 mal 69% držanie lopty, SSV Ulm 1846 mal 31%. SV Darmstadt 98 mal 16 striel (5 na bránu), SSV Ulm 1846 mal 6 (4 na bránu). SV Darmstadt 98 urobil 4 striedaní, SSV Ulm 1846 urobil 5.

Rivalita od 2025

SV Darmstadt 98 vs SSV Ulm 1846 vzájomné výsledky

1 stretnutí
SV Darmstadt 98
0
výhier
Remízy
0
SSV Ulm 1846
1
výhier
Góly spolu
3 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
1/1 · 100%
Nad 2,5
1/1 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 21 v 2025Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

SV Darmstadt 98

LDLLLD

SSV Ulm 1846

LLWLDW

Predpoveď zápasu

SV Darmstadt 98

35%

Výhra domácich

 

35%

Remíza

SSV Ulm 1846

30%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : SV Darmstadt 98 or draw

57%Forma43%
68%Útok32%
41%Obrana59%
0%Vzájomné zápasy0%

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: SV Darmstadt 98

V 128R 87P 89
Nad 2,555
Goals scored480

Vonkajšia bilancia: SSV Ulm 1846

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026