Menu

Fortuna Dusseldorf vs Hamburger Sv

Merkur Spiel-Arena, Düsseldorf6. októbra 2024 o 13:30
Rozhodca: M. Petersen
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Fortuna Düsseldorf
Hamburger SV
Výkop
8′
J. Dompé
Valgeir Lunddal35′
45′Sebastian Schonlau
Polčas
N. GavoryE. Iyoha
46′
63′
M. RichterI. Pherai
65′Noah Katterbach
F. KlausJ. Niemiec
69′
T. RossmannM. van Brederode
69′
74′
D. SelkeR. Königsdörffer
74′
J. DompéA. Karabec
D. KownackiV. Vermeij
78′
V. Lunddal FriðrikssonS. Appelkamp
78′
Giovanni Haag81′
83′
R. Glatzel

Penalty

Andre Hoffmann85′
90+2′
N. KatterbachW. Mikelbrencis
90+2′
J. MeffertD. Hadžikadunić
90′
R. Glatzel
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal5
9Shots off Goal9
22Total Shots18
7Blocked Shots4
20Shots insidebox13
2Shots outsidebox5
8Fouls9
10Corner Kicks3
1Offsides1
49%Ball Possession51%
2Yellow Cards2
1Red Cards0
2Goalkeeper Saves6
460Total passes497
415Passes accurate443
90%Passes %89%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Fortuna Düsseldorf je 6.80, v porovnaní s 6.78 u Hamburger SV. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Fortuna Düsseldorf je F. Kastenmeier (7.27), u Hamburger SV je to J. Dompé (7.04).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Fortuna Düsseldorf prispeli v tejto sezóne 1 gólmi a 2 asistenciami, na čele s T. Oberdorf (1G). U Hamburger SV je to 6 gólov a 6 asistencií s lídrom J. Dompé (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Fortuna Düsseldorf nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.87, zatiaľ čo Hamburger SV má 3 obrancov s priemerom 6.76. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Fortuna Düsseldorf nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.59, oproti 4 u Hamburger SV s hodnotením 6.85. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Fortuna Düsseldorf nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 3 u Hamburger SV s priemerom 6.69. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 80% u Fortuna Düsseldorf a 79% u Hamburger SV. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Fortuna Düsseldorf nazbierali v tejto sezóne 12 žltých kariet, v porovnaní s 12 u Hamburger SV. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Fortuna Düsseldorf je 26.8 (najmladší: T. Rossmann (22), najstarší: M. Zimmermann (33)), zatiaľ čo Hamburger SV má priemer 28.5 (najmladší: N. Katterbach (24), najstarší: J. Meffert (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Fortuna Düsseldorf majú priemerne 17 ligových štartov, oproti 15 u Hamburger SV. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Fortuna Düsseldorf4-2-3-13-4-1-2Hamburger SV
GKDEFMIDFWD
33Kastenm.12Friðrik.3Hoffmann15Oberdorf34Gavory6Haag25Zimmerm.11Klaus8Jóhanne.21Rossmann24Kownacki19Raab8Elfadli4Schonlau28Muheim33Katterb.20Richter23Meffert7Dompé14Reis27Selke9Glatzel

Náhradníci

Tréner: D. Thioune

Náhradníci

Tréner: S. Baumgart

Fortuna DüsseldorfSila pozíciíHamburger SV
6.80
Ø Hodnotenie
6.78
7.27Brankár (1 v 1)
0G 1A0G 0A
6.87Obranca (4 v 3)6.76
1G 1A0G 4A
6.59Záložník (5 v 4)6.85
0G 0A3G 0A
Útočník (1 v 3)6.69
0G 0A3G 2A
Fortuna Düsseldorf4-2-3-1
33BrankárF. Kastenmeier7.31A
12ObrancaV. Lunddal Friðriksson6.81A
3ObrancaA. Hoffmann
15ObrancaT. Oberdorf6.91G
34ObrancaN. Gavory
6ZáložníkG. Haag6.5
25ZáložníkM. Zimmermann6.6
11ZáložníkF. Klaus
8ZáložníkÍ. Jóhannesson
21ZáložníkT. Rossmann6.7
24ÚtočníkD. Kownacki
Hamburger SV3-4-1-2
19BrankárM. Raab
8ObrancaDaniel Elfadli6.5
4ObrancaS. Schonlau
28ObrancaM. Muheim7.04A
33ZáložníkN. Katterbach
20ZáložníkM. Richter
23ZáložníkJ. Meffert6.7
7ZáložníkJ. Dompé7.03G
14ÚtočníkL. Reis
27ÚtočníkD. Selke
9ÚtočníkR. Glatzel6.73G2A

Prehľad zápasu

Hamburger SV zdolal Fortuna Düsseldorf 3:0. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2024. Góly strelili: J. Dompé 8′, R. Glatzel 83′ (pen.), R. Glatzel 90′. Bolo udelených 4 žltých kariet, 1 červených kariet. Fortuna Düsseldorf mal 49% držanie lopty, Hamburger SV mal 51%. Fortuna Düsseldorf mal 22 striel (6 na bránu), Hamburger SV mal 18 (5 na bránu). Fortuna Düsseldorf urobil 5 striedaní, Hamburger SV urobil 5.

Rivalita od 2012

Fortuna Düsseldorf vs Hamburger SV vzájomné výsledky

11 stretnutí
Fortuna Düsseldorf
2
výhier
Remízy
4
Hamburger SV
5
výhier
Góly spolu
26 · 2.4/zápas
Obaja skórovali
6/11 · 55%
Nad 2,5
4/11 · 36%

Aktuálna forma

Fortuna Düsseldorf

LWLLLL

Hamburger SV

WWLLLD

Predpoveď zápasu

Fortuna Düsseldorf

35%

Výhra domácich

 

35%

Remíza

Hamburger SV

30%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Fortuna Düsseldorf or draw

62%Forma38%
41%Útok59%
60%Obrana40%
38%Vzájomné zápasy62%

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Fortuna Düsseldorf1výhry
4remízy10 stretnutí
Hamburger SV5výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

2.4

Priemerný počet gólov na zápas

40%

Zápasy s 3+ gólmi

50%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (20%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (40%) — kurzy môžu podceňovať Hamburger SV.

Trhové zhrnutie

Marža: 6.5%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 41.5%Remíza 28.1%Hostia 36.9%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.383.502.60
Max2.453.602.83
Nad 2,5: 63.7%Pod 2,5: 42.6%
Trhový favorit: · Vyrovnaný zápas

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh39.7%26.6%33.7%
Verejný trh38.4%26.8%34.8%
Δ1.4%0.3%1.1%

Fortuna Düsseldorf vs Hamburger SV — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

Hamburger SV
Výsledok vs. Trh: Fortuna Düsseldorf (41%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

Fortuna DüsseldorfPolčas:01Hamburger SV
22Strely18
7Strely na bránu5

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
08/03/25Hamburger SV4–1Fortuna Düsseldorf1.75/4.03/4.19
06/10/24Fortuna Düsseldorf0–3Hamburger SV2.41/3.56/2.71
08/03/24Fortuna Düsseldorf2–0Hamburger SV2.40/3.70/2.72
29/09/23Hamburger SV1–0Fortuna Düsseldorf2.05/4.05/3.19
31/03/23Fortuna Düsseldorf2–2Hamburger SV2.45/3.68/2.68
17/09/22Hamburger SV2–0Fortuna Düsseldorf1.97/3.72/3.59
19/03/22Fortuna Düsseldorf1–1Hamburger SV2.84/3.48/2.43
16/10/21Hamburger SV1–1Fortuna Düsseldorf1.84/3.73/4.12
26/01/21Fortuna Düsseldorf0–0Hamburger SV2.98/3.26/2.41
18/09/20Hamburger SV2–1Fortuna Düsseldorf2.25/3.59/3.00

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Fortuna Düsseldorf

V 197R 125P 152
Nad 2,553
Goals scored699

Vonkajšia bilancia: Hamburger SV

V 115R 66P 57
Nad 2,562
Goals scored457

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026