Menu

Hamburger Sv vs Sc Paderborn 07

Volksparkstadion, Hamburg28. septembra 2024 o 13:00
22
Rozhodca: F. Badstübner
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Hamburger SV
SC Paderborn 07
Výkop
27′Laurin Curda
Adam Karabec43′
Polčas
46′
F. Bilbija

asistencia: A. Zehnter

R. Glatzel

asistencia: A. Karabec

54′
60′
F. Bilbija
62′Raphael Obermair
D. Selke

asistencia: N. Katterbach

67′
68′
K. KostonsM. Baur
N. KatterbachJ. Dompé
70′
E. SahitiFábio Baldé
70′
A. KarabecI. Pherai
70′
75′Calvin Brackelmann
Sebastian Schonlau78′
80′
S. MichelD. Kinsombi
80′
L. CurdaV. Musliu
Miro Muheim81′
D. HadžikadunićL. Reis
83′
D. SelkeR. Königsdörffer
83′
87′
I. AnsahA. Grimaldi
Goal cancelled90+2′
VAR
Riadny čas

Štatistiky zápasu

9Shots on Goal6
6Shots off Goal4
19Total Shots12
4Blocked Shots2
15Shots insidebox4
4Shots outsidebox8
18Fouls12
7Corner Kicks3
0Offsides0
59%Ball Possession41%
3Yellow Cards3
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves6
463Total passes329
400Passes accurate251
86%Passes %76%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Hamburger SV je 6.81, v porovnaní s 7.00 u SC Paderborn 07. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Hamburger SV je E. Sahiti (7.20), u SC Paderborn 07 je to R. Obermair (7.27).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Hamburger SV prispeli v tejto sezóne 3 gólmi a 6 asistenciami, na čele s R. Glatzel (3G). U SC Paderborn 07 je to 28 gólov a 20 asistencií s lídrom F. Bilbija (14G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Hamburger SV nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.98, zatiaľ čo SC Paderborn 07 má 3 obrancov s priemerom 7.09. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Hamburger SV nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.80, oproti 4 u SC Paderborn 07 s hodnotením 7.04. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Hamburger SV nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.69, v porovnaní s 3 u SC Paderborn 07 s priemerom 6.59. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 79% u Hamburger SV a 77% u SC Paderborn 07. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Hamburger SV nazbierali v tejto sezóne 12 žltých kariet, v porovnaní s 31 u SC Paderborn 07. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Hamburger SV je 28.0 (najmladší: N. Katterbach (24), najstarší: J. Meffert (31)), zatiaľ čo SC Paderborn 07 má priemer 26.7 (najmladší: S. Castañeda (21), najstarší: S. Michel (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Hamburger SV majú priemerne 12 ligových štartov, oproti 27 u SC Paderborn 07. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Hamburger SV3-4-1-23-4-2-1SC Paderborn 07
GKDEFMIDFWD
19Raab5Hadžika.4Schonlau28Muheim29Sahiti8Elfadli23Meffert33Katterb.17Karabec27Selke9Glatzel1Boevink17Curda20Götze4Brackel.23Obermair7Bilbija5Castañe.32Zehnter10Kostons29Ansah11Michel

Náhradníci

Tréner: S. Baumgart

Náhradníci

Tréner: L. Kwasniok

Hamburger SVSila pozíciíSC Paderborn 07
6.81
Ø Hodnotenie
7.00
6.98Obranca (3 v 3)7.09
0G 4A10G 11A
6.80Záložník (4 v 4)7.04
0G 0A16G 9A
6.69Útočník (3 v 3)6.59
3G 2A2G 0A
Hamburger SV3-4-1-2
19BrankárM. Raab
5ObrancaD. Hadžikadunić
4ObrancaS. Schonlau
28ObrancaM. Muheim7.04A
29ZáložníkE. Sahiti7.2
8ZáložníkDaniel Elfadli6.5
23ZáložníkJ. Meffert6.7
33ZáložníkN. Katterbach
17ÚtočníkA. Karabec
27ÚtočníkD. Selke
9ÚtočníkR. Glatzel6.73G2A
SC Paderborn 073-4-2-1
1BrankárP. Boevink
17ObrancaL. Curda7.27G7A
20ObrancaF. Götze7.01G2A
4ObrancaC. Brackelmann7.02G2A
23ZáložníkR. Obermair7.32G7A
7ZáložníkF. Bilbija7.014G2A
5ZáložníkS. Castañeda6.9
32ZáložníkA. Zehnter
10ÚtočníkK. Kostons
29ÚtočníkI. Ansah
11ÚtočníkS. Michel6.62G

Prehľad zápasu

Hamburger SV a SC Paderborn 07 remizovali 2:2. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2024. Góly strelili: F. Bilbija 46′, R. Glatzel 54′, F. Bilbija 60′, D. Selke 67′. Bolo udelených 6 žltých kariet. Hamburger SV mal 59% držanie lopty, SC Paderborn 07 mal 41%. Hamburger SV mal 19 striel (9 na bránu), SC Paderborn 07 mal 12 (6 na bránu). Hamburger SV urobil 5 striedaní, SC Paderborn 07 urobil 4. VAR zasiahol: Goal cancelled (Ransford Yeboah Königsdörffer 90′).

Rivalita od 2014

Hamburger SV vs SC Paderborn 07 vzájomné výsledky

14 stretnutí
Hamburger SV
7
výhier
Remízy
1
SC Paderborn 07
6
výhier
Góly spolu
46 · 3.3/zápas
Obaja skórovali
8/14 · 57%
Nad 2,5
10/14 · 71%

Aktuálna forma

Hamburger SV

WLLLDL

SC Paderborn 07

LLDWWW

Predpoveď zápasu

Hamburger SV

35%

Výhra domácich

 

35%

Remíza

SC Paderborn 07

30%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Hamburger SV or draw

47%Forma53%
57%Útok43%
55%Obrana45%
29%Vzájomné zápasy71%

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Hamburger SV4výhry
2remízy10 stretnutí
SC Paderborn 074výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

3.6

Priemerný počet gólov na zápas

80%

Zápasy s 3+ gólmi

80%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (20%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (54%) — kurzy môžu podceňovať SC Paderborn 07.

Trhové zhrnutie

Marža: 5.9%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 57.1%Remíza 24.3%Hostia 24.5%

Rozpätie kurzov

1X2
Min1.734.004.00
Max1.774.374.20
Nad 2,5: 67.6%Pod 2,5: 38.5%
Trhový favorit:Hamburger SV · Mierny favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh54.3%22.0%23.7%
Verejný trh53.9%23.6%22.5%
Δ0.4%1.6%1.3%

Hamburger SV vs SC Paderborn 07 — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

Remíza
Výsledok vs. Trh: Hamburger SV (57%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

Hamburger SVPolčas:00SC Paderborn 07
17Strely12
7Strely na bránu6

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
02/03/25SC Paderborn 072–0Hamburger SV2.53/3.51/2.63
28/09/24Hamburger SV2–2SC Paderborn 071.75/4.12/4.08
10/05/24SC Paderborn 071–0Hamburger SV3.46/4.40/1.84
09/12/23Hamburger SV1–2SC Paderborn 071.61/4.50/4.70
05/05/23Hamburger SV2–2SC Paderborn 072.13/3.92/3.02
30/10/22SC Paderborn 072–3Hamburger SV2.25/3.80/2.90
02/04/22Hamburger SV1–2SC Paderborn 071.68/3.91/4.90
22/10/21SC Paderborn 071–2Hamburger SV2.34/3.63/2.83
30/01/21Hamburger SV3–1SC Paderborn 071.74/3.68/4.84
28/09/20SC Paderborn 073–4Hamburger SV2.76/3.47/2.48

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Hamburger SV

V 115R 66P 57
Nad 2,562
Goals scored457

Vonkajšia bilancia: SC Paderborn 07

V 210R 147P 185
Nad 2,555
Goals scored797

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026