Menu

Hamburger Sv vs Hertha Bsc

Volksparkstadion, Hamburg10. augusta 2024 o 20:30
11
Rozhodca: T. Gerach
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Hamburger SV
Hertha BSC
Výkop
R. Königsdörffer

asistencia: B. Jatta

11′
35′Jeremy Dudziak
Polčas
46′
J. DudziakD. Zeefuik
Sebastian Schonlau61′
64′
L. GechterT. Leistner
B. JattaS. Hefti
67′
L. ReisI. Pherai
67′
J. DompéD. Selke
70′
76′
M. KarbownikM. Dárdai
76′
D. ScherhantL. Schuler
Daniel ElfadliGuilherme Ramos
83′
A. KarabecFábio Baldé
83′
84′Deyovaisio Zeefuik
86′
J. Kenny
90+2′
M. WinklerG. Christensen
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal4
6Shots off Goal5
11Total Shots13
3Blocked Shots4
9Shots insidebox7
2Shots outsidebox6
9Fouls8
9Corner Kicks11
1Offsides0
41%Ball Possession59%
2Yellow Cards2
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves1
347Total passes497
303Passes accurate434
87%Passes %87%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Hamburger SV je 6.80, v porovnaní s 6.90 u Hertha BSC. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Hamburger SV je Daniel Heuer Fernandes (7.18), u Hertha BSC je to T. Ernst (7.28).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Hamburger SV prispeli v tejto sezóne 8 gólmi a 5 asistenciami, na čele s R. Königsdörffer (5G). U Hertha BSC je to 7 gólov a 9 asistencií s lídrom M. Winkler (6G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Hamburger SV nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.79, zatiaľ čo Hertha BSC má 4 obrancov s priemerom 6.70. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Hamburger SV nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.60, oproti 3 u Hertha BSC s hodnotením 6.86. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Hamburger SV nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.84, v porovnaní s 3 u Hertha BSC s priemerom 7.03. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 78% u Hamburger SV a 80% u Hertha BSC. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Hamburger SV nazbierali v tejto sezóne 18 žltých kariet, v porovnaní s 15 u Hertha BSC. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Hamburger SV je 28.6 (najmladší: R. Königsdörffer (24), najstarší: Daniel Heuer Fernandes (33)), zatiaľ čo Hertha BSC má priemer 25.7 (najmladší: L. Gechter (21), najstarší: D. Demme (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Hamburger SV majú priemerne 22 ligových štartov, oproti 22 u Hertha BSC. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Hamburger SV4-3-34-3-3Hertha BSC
GKDEFMIDFWD
1Fernand.18Jatta5Hadžika.4Schonlau28Muheim8Elfadli23Meffert14Reis17Karabec11Königsd.7Dompé1Ernst16Kenny44Gechter4Kempf19Dudziak33Karbown.6Demme10Maza22Winkler25Tabakov.39Scherha.

Náhradníci

Tréner: S. Baumgart

Náhradníci

Tréner: C. Fiél

Hamburger SVSila pozíciíHertha BSC
6.80
Ø Hodnotenie
6.90
7.18Brankár (1 v 1)7.28
0G 0A0G 0A
6.79Obranca (4 v 4)6.70
0G 5A1G 2A
6.60Záložník (3 v 3)6.86
0G 0A0G 1A
6.84Útočník (3 v 3)7.03
8G 0A6G 6A
Hamburger SV4-3-3
1BrankárDaniel Heuer Fernandes7.2
18ObrancaB. Jatta6.61A
5ObrancaD. Hadžikadunić
4ObrancaS. Schonlau
28ObrancaM. Muheim7.04A
8ZáložníkDaniel Elfadli6.5
23ZáložníkJ. Meffert6.7
14ZáložníkL. Reis
17ÚtočníkA. Karabec
11ÚtočníkR. Königsdörffer6.65G
7ÚtočníkJ. Dompé7.03G
Hertha BSC4-3-3
1BrankárT. Ernst7.3
16ObrancaJ. Kenny
44ObrancaL. Gechter6.8
4ObrancaM. Kempf
19ObrancaJ. Dudziak6.61G2A
33ZáložníkM. Karbownik6.81A
6ZáložníkD. Demme7.0
10ZáložníkI. Maza
22ÚtočníkM. Winkler7.06G6A
25ÚtočníkH. Tabaković
39ÚtočníkD. Scherhant

Prehľad zápasu

Hamburger SV a Hertha BSC remizovali 1:1. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2024. Góly strelili: R. Königsdörffer 11′, J. Kenny 86′. Bolo udelených 4 žltých kariet. Hamburger SV mal 41% držanie lopty, Hertha BSC mal 59%. Hamburger SV mal 11 striel (2 na bránu), Hertha BSC mal 13 (4 na bránu). Hamburger SV urobil 5 striedaní, Hertha BSC urobil 5.

Rivalita od 2011

Hamburger SV vs Hertha BSC vzájomné výsledky

18 stretnutí
Hamburger SV
8
výhier
Remízy
1
Hertha BSC
9
výhier
Góly spolu
45 · 2.5/zápas
Obaja skórovali
6/18 · 33%
Nad 2,5
10/18 · 56%

Aktuálna forma

Hamburger SV

WLLLDL

Hertha BSC

LLDLWW

Predpoveď zápasu

Hamburger SV

50%

Výhra domácich

 

50%

Remíza

Hertha BSC

0%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Hamburger SV or draw

100%Forma0%
67%Útok33%
67%Obrana33%
71%Vzájomné zápasy29%

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Hamburger SV dominuje

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Hamburger SV3výhry
1remízy4 stretnutí
Hertha BSC0výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

3.3

Priemerný počet gólov na zápas

75%

Zápasy s 3+ gólmi

75%

Oba tímy skórovali

Trhové zhrnutie

Marža: 6.6%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 55.7%Remíza 23.8%Hostia 27.1%

Rozpätie kurzov

1X2
Min1.754.073.60
Max1.844.333.79
Nad 2,5: 71.4%Pod 2,5: 34.7%
Trhový favorit:Hamburger SV · Mierny favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh51.6%23.3%25.1%
Verejný trh52.2%22.4%25.4%

Hamburger SV vs Hertha BSC — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

Remíza
Výsledok vs. Trh: Hamburger SV (56%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

Hamburger SVPolčas:10Hertha BSC
13Strely13
3Strely na bránu4

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
25/01/25Hertha BSC2–3Hamburger SV2.63/3.79/2.41
10/08/24Hamburger SV1–1Hertha BSC1.80/4.20/3.70
03/02/24Hertha BSC1–2Hamburger SV3.11/3.76/2.11
19/08/23Hamburger SV3–0Hertha BSC1.86/3.89/3.68

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Hamburger SV

V 115R 66P 57
Nad 2,562
Goals scored457

Vonkajšia bilancia: Hertha BSC

V 132R 87P 89
Nad 2,550
Goals scored479

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026