Menu

Hamburger Sv vs Holstein Kiel

Volksparkstadion, Hamburg20. apríla 2024 o 20:30
01
Rozhodca: S. Stegemann

Udalosti zápasu

Hamburger SV
Holstein Kiel
Výkop
24′
F. PorathT. Rothe
VAR
45+4′Goal cancelled
Polčas
59′
T. Rothe

asistencia: L. Holtby

VAR
61′Goal confirmed
Jonas Meffert67′
L. ÖztunalıM. Okugawa
69′
R. KönigsdörfferJ. Dompé
70′
72′Lewis Holtby
72′
S. SkrzybskiN. Remberg
73′Lewis Holtby
73′Lewis Holtby
I. PheraiA. Németh
76′
I. Van der BremptB. Jatta
76′
80′
S. MachinoB. Pichler
80′
A. BernhardssonM. Komenda
J. MeffertA. Suhonen
82′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal3
7Shots off Goal8
21Total Shots14
10Blocked Shots3
15Shots insidebox11
6Shots outsidebox3
13Fouls8
13Corner Kicks4
2Offsides2
63%Ball Possession37%
1Yellow Cards2
0Red Cards1
2Goalkeeper Saves4
444Total passes274
372Passes accurate185
84%Passes %68%
0expected_goals0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Hamburger SV je 6.61, v porovnaní s 6.93 u Holstein Kiel. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Hamburger SV je M. Muheim (6.98), u Holstein Kiel je to A. Bernhardsson (7.22).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Hamburger SV prispeli v tejto sezóne 8 gólmi a 6 asistenciami, na čele s R. Königsdörffer (5G). U Holstein Kiel je to 5 gólov a 11 asistencií s lídrom S. Skrzybski (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Hamburger SV nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.98, zatiaľ čo Holstein Kiel má 3 obrancov s priemerom 6.88. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Hamburger SV nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.38, oproti 4 u Holstein Kiel s hodnotením 6.90. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Hamburger SV nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.67, v porovnaní s 3 u Holstein Kiel s priemerom 7.01. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 74% u Hamburger SV a 74% u Holstein Kiel. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Hamburger SV nazbierali v tejto sezóne 10 žltých kariet, v porovnaní s 14 u Holstein Kiel. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Hamburger SV je 27.4 (najmladší: I. Pherai (24), najstarší: J. Meffert (31)), zatiaľ čo Holstein Kiel má priemer 28.4 (najmladší: M. Ivezić (24), najstarší: S. Skrzybski (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Hamburger SV majú priemerne 18 ligových štartov, oproti 14 u Holstein Kiel. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Hamburger SV4-3-33-4-3Holstein Kiel
GKDEFMIDFWD
19Raab22Brempt5Hadžika.4Schonlau28Muheim14Reis23Meffert10Pherai21Öztunalı9Glatzel11Königsd.1Weiner5Johanss.4Erras6Ivezić17Becker16Sander10Holtby8Porath13Machino7Skrzybs.11Bernhar.

Náhradníci

Tréner: S. Baumgart

Náhradníci

Tréner: M. Rapp

Hamburger SVSila pozíciíHolstein Kiel
6.61
Ø Hodnotenie
6.93
Brankár (1 v 1)6.92
0G 0A0G 0A
6.98Obranca (4 v 3)6.88
0G 4A1G 1A
6.38Záložník (3 v 4)6.90
0G 0A0G 0A
6.67Útočník (3 v 3)7.01
8G 2A4G 10A
Hamburger SV4-3-3
19BrankárM. Raab
22ObrancaI. Van der Brempt
5ObrancaD. Hadžikadunić
4ObrancaS. Schonlau
28ObrancaM. Muheim7.04A
14ZáložníkL. Reis
23ZáložníkJ. Meffert6.7
10ZáložníkI. Pherai6.1
21ÚtočníkL. Öztunalı
9ÚtočníkR. Glatzel6.73G2A
11ÚtočníkR. Königsdörffer6.65G
Holstein Kiel3-4-3
1BrankárT. Weiner6.9
5ObrancaC. Johansson7.11G
4ObrancaP. Erras
6ObrancaM. Ivezić6.61A
17ZáložníkT. Becker
16ZáložníkP. Sander
10ZáložníkL. Holtby
8ZáložníkF. Porath6.9
13ÚtočníkS. Machino
7ÚtočníkS. Skrzybski6.82G2A
11ÚtočníkA. Bernhardsson7.22G8A

Prehľad zápasu

Holstein Kiel zdolal Hamburger SV 1:0. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2023. Góly strelili: T. Rothe 59′. Bolo udelených 3 žltých kariet, 1 červených kariet. Hamburger SV mal 63% držanie lopty, Holstein Kiel mal 37%. Hamburger SV mal 21 striel (4 na bránu), Holstein Kiel mal 14 (3 na bránu). Hamburger SV urobil 5 striedaní, Holstein Kiel urobil 4. VAR zasiahol: Goal cancelled (Timo Becker 45′), Goal confirmed (Tom Rothe 61′).

Rivalita od 2018

Hamburger SV vs Holstein Kiel vzájomné výsledky

11 stretnutí
Hamburger SV
1
výhier
Remízy
6
Holstein Kiel
4
výhier
Góly spolu
33 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
8/11 · 73%
Nad 2,5
5/11 · 45%

Aktuálna forma

Hamburger SV

WLLLDL

Holstein Kiel

WWWWDW

Predpoveď zápasu

Hamburger SV

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Holstein Kiel

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Holstein Kiel

35%Forma65%
38%Útok62%
0%Obrana100%
38%Vzájomné zápasy62%

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Hamburger SV1výhry
6remízy10 stretnutí
Holstein Kiel3výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

2.7

Priemerný počet gólov na zápas

30%

Zápasy s 3+ gólmi

70%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (0%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (46%) — kurzy môžu podceňovať Holstein Kiel.

Trhové zhrnutie

Marža: 6.1%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 48.9%Remíza 25.7%Hostia 31.4%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.003.753.00
Max2.084.003.34
Nad 2,5: 69.4%Pod 2,5: 37.0%
Trhový favorit:Hamburger SV · Slabý favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh46.5%24.5%29.0%
Verejný trh45.7%25.0%29.3%

Hamburger SV vs Holstein Kiel — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

Holstein Kiel
Výsledok vs. Trh: Hamburger SV (49%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

Hamburger SVPolčas:00Holstein Kiel
21Strely12
4Strely na bránu3

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
20/04/24Hamburger SV0–1Holstein Kiel2.04/3.90/3.18
11/11/23Holstein Kiel4–2Hamburger SV3.23/4.01/2.00
18/03/23Hamburger SV0–0Holstein Kiel1.74/4.10/4.24
09/09/22Holstein Kiel2–3Hamburger SV3.68/3.71/1.93
10/04/22Holstein Kiel1–0Hamburger SV3.60/3.83/1.94
30/10/21Hamburger SV1–1Holstein Kiel1.69/3.94/4.79
08/03/21Hamburger SV1–1Holstein Kiel2.13/3.40/3.45
09/11/20Holstein Kiel1–1Hamburger SV2.92/3.40/2.36
08/06/20Hamburger SV3–3Holstein Kiel1.60/3.97/5.50
09/11/19Holstein Kiel1–1Hamburger SV3.62/3.60/2.00

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Hamburger SV

V 115R 66P 57
Nad 2,562
Goals scored457

Vonkajšia bilancia: Holstein Kiel

V 112R 74P 84
Nad 2,562
Goals scored452

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026