Menu

Fc St Pauli vs Sc Paderborn 07

Millerntor-Stadion, Hamburg31. marca 2024 o 13:30
21
Rozhodca: B. Brand
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

FC St. Pauli
SC Paderborn 07
Výkop
Connor Metcalfe30′
M. Hartel

asistencia: J. Irvine

32′
Polčas
L. Ritzka

asistencia: M. Saliakas

47′
56′
A. Grimaldi

asistencia: S. Conteh

66′Adriano Grimaldi
Eric Smith72′
72′Adriano Grimaldi
72′Adriano Grimaldi
82′
A. ZehnterR. Leipertz
82′
R. ObermairJ. Heuer
82′
S. ContehK. Kostons
82′
M. HansenC. Brackelmann
82′
S. KlaasI. Ansah
C. MetcalfeE. Amenyido
83′
L. RitzkaA. Dźwigała
84′
J. EggesteinA. Albers
87′
A. KemleinT. Scheller
90+3′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal4
3Shots off Goal5
12Total Shots11
3Blocked Shots2
8Shots insidebox10
4Shots outsidebox1
5Fouls15
1Corner Kicks3
7Offsides2
58%Ball Possession42%
2Yellow Cards2
0Red Cards1
3Goalkeeper Saves4
556Total passes382
491Passes accurate313
88%Passes %82%
0expected_goals0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FC St. Pauli je 6.77, v porovnaní s 6.90 u SC Paderborn 07. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FC St. Pauli je N. Vasilj (7.08), u SC Paderborn 07 je to M. Hoffmeier (7.55).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FC St. Pauli prispeli v tejto sezóne 6 gólmi a 8 asistenciami, na čele s H. Wahl (2G). U SC Paderborn 07 je to 21 gólov a 12 asistencií s lídrom F. Bilbija (14G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FC St. Pauli nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.77, zatiaľ čo SC Paderborn 07 má 4 obrancov s priemerom 7.41. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FC St. Pauli nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.75, oproti 5 u SC Paderborn 07 s hodnotením 6.76. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FC St. Pauli nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.51, v porovnaní s 1 u SC Paderborn 07 s priemerom 6.43. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 77% u FC St. Pauli a 75% u SC Paderborn 07. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FC St. Pauli nazbierali v tejto sezóne 15 žltých kariet, v porovnaní s 17 u SC Paderborn 07. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FC St. Pauli je 29.4 (najmladší: C. Metcalfe (26), najstarší: K. Mets (32)), zatiaľ čo SC Paderborn 07 má priemer 27.4 (najmladší: M. Hansen (21), najstarší: A. Grimaldi (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FC St. Pauli majú priemerne 25 ligových štartov, oproti 16 u SC Paderborn 07. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FC St. Pauli3-4-2-14-2-3-1SC Paderborn 07
GKDEFMIDFWD
22Vasilj5Wahl8Smith3Mets2Saliakas7Irvine36Kemlein21Ritzka24Metcalfe10Hartel11Eggeste.1Boevink23Obermair16Musliu33Hoffmei.32Zehnter8Kinsombi22Hansen7Bilbija26Klaas11Conteh39Grimaldi

Náhradníci

Tréner: F. Hürzeler

Náhradníci

Tréner: L. Kwasniok

FC St. PauliSila pozíciíSC Paderborn 07
6.77
Ø Hodnotenie
6.90
7.08Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.77Obranca (3 v 4)7.41
5G 3A3G 7A
6.75Záložník (4 v 5)6.76
1G 4A18G 5A
6.51Útočník (3 v 1)6.43
0G 1A0G 0A
FC St. Pauli3-4-2-1
22BrankárN. Vasilj7.1
5ObrancaH. Wahl6.82G1A
8ObrancaE. Smith6.92G2A
3ObrancaK. Mets6.61G
2ZáložníkM. Saliakas7.01G3A
7ZáložníkJ. Irvine6.71A
36ZáložníkA. Kemlein
21ZáložníkL. Ritzka6.6
24ÚtočníkC. Metcalfe6.51A
10ÚtočníkM. Hartel
11ÚtočníkJ. Eggestein
SC Paderborn 074-2-3-1
1BrankárP. Boevink
23ObrancaR. Obermair7.32G7A
16ObrancaV. Musliu
33ObrancaM. Hoffmeier7.51G
32ObrancaA. Zehnter
8ZáložníkD. Kinsombi6.5
22ZáložníkM. Hansen6.8
7ZáložníkF. Bilbija7.014G2A
26ZáložníkS. Klaas6.74G3A
11ZáložníkS. Conteh
39ÚtočníkA. Grimaldi6.4

Prehľad zápasu

FC St. Pauli zdolal SC Paderborn 07 2:1. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2023. Góly strelili: M. Hartel 32′, L. Ritzka 47′, A. Grimaldi 56′. Bolo udelených 4 žltých kariet, 1 červených kariet. FC St. Pauli mal 58% držanie lopty, SC Paderborn 07 mal 42%. FC St. Pauli mal 12 striel (6 na bránu), SC Paderborn 07 mal 11 (4 na bránu). FC St. Pauli urobil 4 striedaní, SC Paderborn 07 urobil 5.

Rivalita od 2011

FC St. Pauli vs SC Paderborn 07 vzájomné výsledky

18 stretnutí
FC St. Pauli
4
výhier
Remízy
7
SC Paderborn 07
7
výhier
Góly spolu
56 · 3.1/zápas
Obaja skórovali
12/18 · 67%
Nad 2,5
12/18 · 67%

Aktuálna forma

FC St. Pauli

LLLDLD

SC Paderborn 07

LLDWWW

Predpoveď zápasu

FC St. Pauli

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

SC Paderborn 07

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : FC St. Pauli or draw

71%Forma29%
63%Útok38%
63%Obrana38%
50%Vzájomné zápasy50%

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

FC St. Pauli4výhry
3remízy10 stretnutí
SC Paderborn 073výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

3

Priemerný počet gólov na zápas

70%

Zápasy s 3+ gólmi

70%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (40%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (60%) — kurzy môžu podceňovať SC Paderborn 07.

Trhové zhrnutie

Marža: 5.9%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 62.9%Remíza 22.7%Hostia 20.2%

Rozpätie kurzov

1X2
Min1.554.334.75
Max1.624.505.28
Nad 2,5: 62.5%Pod 2,5: 43.5%
Trhový favorit:FC St. Pauli · Mierny favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh59.6%22.1%18.3%
Verejný trh59.1%21.0%19.9%
Δ0.5%1.1%1.6%

FC St. Pauli vs SC Paderborn 07 — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

FC St. Pauli
Výsledok vs. Trh: FC St. Pauli (63%)

Výsledok zodpovedal trhovej predikcii

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

FC St. PauliPolčas:10SC Paderborn 07
12Strely10
6Strely na bránu5

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
31/03/24FC St. Pauli2–1SC Paderborn 071.59/4.40/4.94
21/10/23SC Paderborn 072–2FC St. Pauli3.17/3.85/2.09
03/03/23SC Paderborn 071–2FC St. Pauli2.45/3.34/2.90
27/08/22FC St. Pauli2–2SC Paderborn 072.68/3.96/2.33
05/02/22FC St. Pauli2–2SC Paderborn 071.73/3.98/4.36
21/08/21SC Paderborn 073–1FC St. Pauli2.47/3.37/2.82
15/03/21FC St. Pauli0–2SC Paderborn 072.45/3.35/2.86
21/11/20SC Paderborn 072–0FC St. Pauli1.85/3.85/3.88
02/03/19SC Paderborn 070–1FC St. Pauli1.83/3.85/4.01
26/09/18FC St. Pauli2–1SC Paderborn 072.48/3.35/2.80

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: FC St. Pauli

V 313R 217P 256
Nad 2,553
Goals scored1145

Vonkajšia bilancia: SC Paderborn 07

V 210R 147P 185
Nad 2,555
Goals scored797

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026