Menu

Fc St Pauli vs Hertha Berlin

Millerntor-Stadion, Hamburg10. marca 2024 o 13:30
20
Rozhodca: H. Osmers

Udalosti zápasu

FC St. Pauli
Hertha Berlin
Výkop
M. Saliakas
16′
29′Jonjoe Kenny
Manolis Saliakas42′
M. Hartel

asistencia: J. Irvine

44′
Polčas
46′
M. WinklerD. Scherhant
46′
H. TabakovićI. Maza
46′
T. LeistnerM. Dárdai
66′
P. KlemensA. Bouchalakis
M. SaliakasL. Ritzka
77′
K. MetsA. Kemlein
80′
86′
P. DárdaiF. Niederlechner
E. SaadC. Boukhalfa
89′
C. MetcalfeT. Scheller
89′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal0
8Shots off Goal4
15Total Shots6
4Blocked Shots2
11Shots insidebox5
4Shots outsidebox1
6Fouls12
7Corner Kicks6
2Offsides3
59%Ball Possession41%
1Yellow Cards1
0Red Cards0
0Goalkeeper Saves1
557Total passes394
481Passes accurate312
86%Passes %79%
0expected_goals0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FC St. Pauli je 6.78, v porovnaní s 6.84 u Hertha Berlin. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FC St. Pauli je N. Vasilj (7.08), u Hertha Berlin je to T. Leistner (7.13).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FC St. Pauli prispeli v tejto sezóne 5 gólmi a 6 asistenciami, na čele s H. Wahl (2G). U Hertha Berlin je to 18 gólov a 19 asistencií s lídrom F. Reese (10G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FC St. Pauli nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.73, zatiaľ čo Hertha Berlin má 4 obrancov s priemerom 6.89. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FC St. Pauli nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.83, oproti 5 u Hertha Berlin s hodnotením 6.88. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FC St. Pauli nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.54, v porovnaní s 1 u Hertha Berlin s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 78% u FC St. Pauli a 78% u Hertha Berlin. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FC St. Pauli nazbierali v tejto sezóne 15 žltých kariet, v porovnaní s 20 u Hertha Berlin. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FC St. Pauli je 30.0 (najmladší: C. Metcalfe (26), najstarší: K. Mets (32)), zatiaľ čo Hertha Berlin má priemer 25.9 (najmladší: P. Klemens (20), najstarší: T. Leistner (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FC St. Pauli majú priemerne 23 ligových štartov, oproti 20 u Hertha Berlin. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FC St. Pauli3-4-34-2-3-1Hertha Berlin
GKDEFMIDFWD
22Vasilj25Dźwigała5Wahl3Mets2Saliakas7Irvine10Hartel23Treu24Metcalfe11Eggeste.26Saad35Gersbeck16Kenny44Gechter37Leistner6Karbown.18Barkok41Klemens22Winkler27Dárdai11Reese25Tabakov.

Náhradníci

Tréner: F. Hürzeler

Náhradníci

Tréner: P. Dárdai

FC St. PauliSila pozíciíHertha Berlin
6.78
Ø Hodnotenie
6.84
7.08Brankár (1 v 1)6.60
0G 0A0G 0A
6.73Obranca (3 v 4)6.89
4G 2A1G 1A
6.83Záložník (4 v 5)6.88
1G 3A17G 18A
6.54Útočník (3 v 1)
0G 1A0G 0A
FC St. Pauli3-4-3
22BrankárN. Vasilj7.1
25ObrancaA. Dźwigała6.81G1A
5ObrancaH. Wahl6.82G1A
3ObrancaK. Mets6.61G
2ZáložníkM. Saliakas7.01G3A
7ZáložníkJ. Irvine6.7
10ZáložníkM. Hartel
23ZáložníkP. Treu
24ÚtočníkC. Metcalfe6.51A
11ÚtočníkJ. Eggestein
26ÚtočníkE. Saad
Hertha Berlin4-2-3-1
35BrankárM. Gersbeck6.6
16ObrancaJ. Kenny
44ObrancaL. Gechter6.8
37ObrancaT. Leistner7.11G
6ObrancaM. Karbownik6.81A
18ZáložníkA. Barkok
41ZáložníkP. Klemens6.51G
22ZáložníkM. Winkler7.06G6A
27ZáložníkP. Dárdai
11ZáložníkF. Reese7.110G12A
25ÚtočníkH. Tabaković

Prehľad zápasu

FC St. Pauli zdolal Hertha Berlin 2:0. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2023. Góly strelili: M. Saliakas 16′, M. Hartel 44′. Bolo udelených 2 žltých kariet. FC St. Pauli mal 59% držanie lopty, Hertha Berlin mal 41%. FC St. Pauli mal 15 striel (3 na bránu), Hertha Berlin mal 6 (0 na bránu). FC St. Pauli urobil 4 striedaní, Hertha Berlin urobil 5.

Rivalita od 2012

FC St. Pauli vs Hertha Berlin vzájomné výsledky

6 stretnutí
FC St. Pauli
1
výhier
Remízy
2
Hertha Berlin
3
výhier
Góly spolu
15 · 2.5/zápas
Obaja skórovali
3/6 · 50%
Nad 2,5
3/6 · 50%

Aktuálna forma

FC St. Pauli

LLDLDL

Hertha Berlin

LLDLWW

Predpoveď zápasu

FC St. Pauli

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Hertha Berlin

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Hertha Berlin

53%Forma47%
50%Útok50%
47%Obrana53%
29%Vzájomné zápasy71%

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: FC St. Pauli

V 313R 217P 256
Nad 2,553
Goals scored1145

Vonkajšia bilancia: Hertha Berlin

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026