Menu

Hertha Berlin vs Fc Magdeburg

Olympiastadion Berlin, Berlin16. februára 2024 o 18:30
32
Rozhodca: F. Exner
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Hertha Berlin
FC Magdeburg
Výkop
-5′Jan Luca Schuler
22′
B. Atik

asistencia: L. Schuler

33′Barış Atik
F. Reese

Penalty

33′
37′Jean Hugonet
P. Dárdai
39′
45′
X. AmaechiC. Krempicki
Polčas
51′
T. Müller

asistencia: S. Gnaka

F. Reese
59′
A. BouchalakisB. Hussein
60′
68′Tobias Müller
M. WinklerD. Scherhant
68′
P. DárdaiI. Maza
68′
73′
L. SchulerL. Castaignos
78′Mo El Hankouri
81′
C. KrempickiA. Nollenberger
88′
H. BockhornT. Ito
Jonjoe Kenny89′
H. TabakovićL. Gechter
89′
F. ReeseG. Christensen
89′
Pascal Klemens90+4′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

9Shots on Goal5
6Shots off Goal6
21Total Shots12
6Blocked Shots1
13Shots insidebox10
8Shots outsidebox2
16Fouls8
9Corner Kicks4
1Offsides4
40%Ball Possession60%
2Yellow Cards4
0Red Cards1
3Goalkeeper Saves5
359Total passes576
289Passes accurate510
81%Passes %89%
0expected_goals0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Hertha Berlin je 6.93, v porovnaní s 6.98 u FC Magdeburg. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Hertha Berlin je T. Ernst (7.28), u FC Magdeburg je to B. Atik (7.32).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Hertha Berlin prispeli v tejto sezóne 17 gólmi a 19 asistenciami, na čele s F. Reese (10G). U FC Magdeburg je to 6 gólov a 13 asistencií s lídrom B. Atik (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Hertha Berlin nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.73, zatiaľ čo FC Magdeburg má 3 obrancov s priemerom 6.91. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Hertha Berlin nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 7.05, oproti 4 u FC Magdeburg s hodnotením 6.85. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Hertha Berlin nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 3 u FC Magdeburg s priemerom 7.32. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 78% u Hertha Berlin a 84% u FC Magdeburg. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Hertha Berlin nazbierali v tejto sezóne 15 žltých kariet, v porovnaní s 20 u FC Magdeburg. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Hertha Berlin je 23.3 (najmladší: P. Klemens (20), najstarší: F. Reese (28)), zatiaľ čo FC Magdeburg má priemer 29.0 (najmladší: J. Hugonet (26), najstarší: T. Müller (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Hertha Berlin majú priemerne 25 ligových štartov, oproti 22 u FC Magdeburg. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Hertha Berlin4-2-3-13-4-3FC Magdeburg
GKDEFMIDFWD
12Ernst16Kenny41Klemens31Dárdai6Karbown.18Barkok5Bouchal.22Winkler27Dárdai11Reese25Tabakov.1Reimann21Müller6Elfadli15Heber7Bockhorn24Hugonet25Gnaka11Hankouri20Amaechi26Schuler23Atik

Náhradníci

Tréner: P. Dárdai

Náhradníci

Tréner: C. Titz

Hertha BerlinSila pozíciíFC Magdeburg
6.93
Ø Hodnotenie
6.98
7.28Brankár (1 v 1)7.16
0G 0A0G 0A
6.73Obranca (4 v 3)6.91
1G 1A0G 0A
7.05Záložník (5 v 4)6.85
16G 18A1G 2A
Útočník (1 v 3)7.32
0G 0A5G 11A
Hertha Berlin4-2-3-1
12BrankárT. Ernst7.3
16ObrancaJ. Kenny
41ObrancaP. Klemens6.51G
31ObrancaM. Dárdai6.9
6ObrancaM. Karbownik6.81A
18ZáložníkA. Barkok
5ZáložníkA. Bouchalakis
22ZáložníkM. Winkler7.06G6A
27ZáložníkP. Dárdai
11ZáložníkF. Reese7.110G12A
25ÚtočníkH. Tabaković
FC Magdeburg3-4-3
1BrankárD. Reimann7.2
21ObrancaT. Müller6.8
6ObrancaDaniel Elfadli
15ObrancaD. Heber7.0
7ZáložníkH. Bockhorn6.81A
24ZáložníkJ. Hugonet6.91G1A
25ZáložníkS. Gnaka6.8
11ZáložníkM. El Hankouri
20ÚtočníkX. Amaechi
26ÚtočníkL. Schuler
23ÚtočníkB. Atik7.35G11A

Prehľad zápasu

Hertha Berlin zdolal FC Magdeburg 3:2. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2023. Góly strelili: B. Atik 22′, F. Reese 33′ (pen.), P. Dárdai 39′, T. Müller 51′, F. Reese 59′. Bolo udelených 6 žltých kariet, 1 červených kariet. Hertha Berlin mal 40% držanie lopty, FC Magdeburg mal 60%. Hertha Berlin mal 21 striel (9 na bránu), FC Magdeburg mal 12 (5 na bránu). Hertha Berlin urobil 5 striedaní, FC Magdeburg urobil 4.

Rivalita od 2023

Hertha Berlin vs FC Magdeburg vzájomné výsledky

5 stretnutí
Hertha Berlin
1
výhier
Remízy
1
FC Magdeburg
3
výhier
Góly spolu
19 · 3.8/zápas
Obaja skórovali
3/5 · 60%
Nad 2,5
2/5 · 40%

Aktuálna forma

Hertha Berlin

LLDLWW

FC Magdeburg

WLWLWW

Predpoveď zápasu

Hertha Berlin

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

FC Magdeburg

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or FC Magdeburg

42%Forma58%
55%Útok45%
38%Obrana62%
0%Vzájomné zápasy100%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026