Menu

Fc Magdeburg vs Fc St Pauli

MDCC-Arena, Magdeburg10. februára 2024 o 13:00
10
Rozhodca: M. Burda

Udalosti zápasu

FC Magdeburg
FC St. Pauli
Výkop
Polčas
L. SchulerL. Castaignos
46′
L. Bell BellC. Krempicki
57′
59′Aljoscha Kemlein
62′
E. SaadC. Metcalfe
66′
A. KemleinC. Boukhalfa
B. Atik

asistencia: X. Amaechi

72′
Mo El Hankouri75′
75′Manolis Saliakas
82′
P. TreuL. Ritzka
82′
J. EggesteinMaurides
82′
M. SaliakasA. Albers
X. AmaechiA. Nollenberger
86′
S. GnakaA. Hoti
90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal4
4Shots off Goal4
9Total Shots11
0Blocked Shots3
5Shots insidebox8
4Shots outsidebox3
6Fouls11
2Corner Kicks4
5Offsides0
50%Ball Possession50%
1Yellow Cards2
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves4
488Total passes479
406Passes accurate385
83%Passes %80%
0expected_goals0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FC Magdeburg je 6.99, v porovnaní s 6.82 u FC St. Pauli. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FC Magdeburg je B. Atik (7.32), u FC St. Pauli je to N. Vasilj (7.08).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FC Magdeburg prispeli v tejto sezóne 5 gólmi a 12 asistenciami, na čele s B. Atik (5G). U FC St. Pauli je to 6 gólov a 6 asistencií s lídrom H. Wahl (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FC Magdeburg nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.91, zatiaľ čo FC St. Pauli má 3 obrancov s priemerom 6.78. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FC Magdeburg nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.81, oproti 4 u FC St. Pauli s hodnotením 6.96. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FC Magdeburg nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 7.32, v porovnaní s 3 u FC St. Pauli s priemerom 6.50. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 84% u FC Magdeburg a 79% u FC St. Pauli. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FC Magdeburg nazbierali v tejto sezóne 19 žltých kariet, v porovnaní s 12 u FC St. Pauli. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FC Magdeburg je 29.5 (najmladší: S. Gnaka (27), najstarší: T. Müller (31)), zatiaľ čo FC St. Pauli má priemer 29.7 (najmladší: E. Smith (28), najstarší: K. Mets (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FC Magdeburg majú priemerne 22 ligových štartov, oproti 22 u FC St. Pauli. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FC Magdeburg3-4-2-13-4-3FC St. Pauli
GKDEFMIDFWD
1Reimann21Müller6Elfadli15Heber7Bockhorn25Gnaka11Hankouri19Bell20Amaechi23Atik26Schuler22Vasilj5Wahl8Smith3Mets2Saliakas36Kemlein10Hartel23Treu17Afolayan11Eggeste.26Saad

Náhradníci

Tréner: C. Titz

Náhradníci

Tréner: F. Hürzeler

FC MagdeburgSila pozíciíFC St. Pauli
6.99
Ø Hodnotenie
6.82
7.16Brankár (1 v 1)7.08
0G 0A0G 0A
6.91Obranca (3 v 3)6.78
0G 0A5G 3A
6.81Záložník (4 v 4)6.96
0G 1A1G 3A
7.32Útočník (3 v 3)6.50
5G 11A0G 0A
FC Magdeburg3-4-2-1
1BrankárD. Reimann7.2
21ObrancaT. Müller6.8
6ObrancaDaniel Elfadli
15ObrancaD. Heber7.0
7ZáložníkH. Bockhorn6.81A
25ZáložníkS. Gnaka6.8
11ZáložníkM. El Hankouri
19ZáložníkL. Bell Bell
20ÚtočníkX. Amaechi
23ÚtočníkB. Atik7.35G11A
26ÚtočníkL. Schuler
FC St. Pauli3-4-3
22BrankárN. Vasilj7.1
5ObrancaH. Wahl6.82G1A
8ObrancaE. Smith6.92G2A
3ObrancaK. Mets6.61G
2ZáložníkM. Saliakas7.01G3A
36ZáložníkA. Kemlein
10ZáložníkM. Hartel
23ZáložníkP. Treu
17ÚtočníkO. Afolayan6.5
11ÚtočníkJ. Eggestein
26ÚtočníkE. Saad

Prehľad zápasu

FC Magdeburg zdolal FC St. Pauli 1:0. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2023. Góly strelili: B. Atik 72′. Bolo udelených 3 žltých kariet. FC Magdeburg mal 50% držanie lopty, FC St. Pauli mal 50%. FC Magdeburg mal 9 striel (5 na bránu), FC St. Pauli mal 11 (4 na bránu). FC Magdeburg urobil 4 striedaní, FC St. Pauli urobil 5.

Aktuálna forma

FC Magdeburg

WLWLWW

FC St. Pauli

LLDLDL

Predpoveď zápasu

FC Magdeburg

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

FC St. Pauli

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or FC St. Pauli

31%Forma69%
36%Útok64%
45%Obrana55%
7%Vzájomné zápasy93%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 8. 5. 2026