Menu

Hamburger Sv vs Spvgg Greuther Furth

Volksparkstadion, Hamburg21. októbra 2023 o 13:00

Udalosti zápasu

Hamburger SV
SpVgg Greuther Furth
Výkop
I. Van der BremptM. Heyer
10′
L. ReisI. Pherai
15′
J. Meffert

asistencia: L. Bénes

16′
Moritz Heyer26′
32′Gian-Luca Itter
Bakery Jatta38′
Card reviewed39′
VAR
45+10′Damian Michalski
45+3′Tim Lemperle
R. Glatzel

asistencia: I. Pherai

45+4′
Polčas
46′
R. WagnerL. Petkov
46′
O. HaddadiM. Meyerhöfer
46′
M. DietzO. Kiomourtzoglou
58′Dickson Abiama
67′
S. AstaD. Srbeny
J. DompéR. Königsdörffer
76′
79′
B. HrgotaA. Sieb
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal3
7Shots off Goal7
18Total Shots14
7Blocked Shots4
13Shots insidebox10
5Shots outsidebox4
12Fouls12
6Corner Kicks7
5Offsides2
44%Ball Possession56%
2Yellow Cards4
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves2
420Total passes534
338Passes accurate443
80%Passes %83%
0expected_goals0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Hamburger SV je 6.81, v porovnaní s 6.66 u SpVgg Greuther Furth. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Hamburger SV je Daniel Heuer Fernandes (7.18), u SpVgg Greuther Furth je to B. Hrgota (7.05).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Hamburger SV prispeli v tejto sezóne 6 gólmi a 7 asistenciami, na čele s R. Glatzel (3G). U SpVgg Greuther Furth je to 4 gólov a 9 asistencií s lídrom B. Hrgota (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Hamburger SV nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.76, zatiaľ čo SpVgg Greuther Furth má 3 obrancov s priemerom 6.44. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Hamburger SV nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.65, oproti 4 u SpVgg Greuther Furth s hodnotením 6.70. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Hamburger SV nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.77, v porovnaní s 3 u SpVgg Greuther Furth s priemerom 7.05. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 75% u Hamburger SV a 83% u SpVgg Greuther Furth. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Hamburger SV nazbierali v tejto sezóne 11 žltých kariet, v porovnaní s 9 u SpVgg Greuther Furth. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Hamburger SV je 29.6 (najmladší: M. Muheim (27), najstarší: Daniel Heuer Fernandes (33)), zatiaľ čo SpVgg Greuther Furth má priemer 27.8 (najmladší: M. Dietz (23), najstarší: B. Hrgota (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Hamburger SV majú priemerne 18 ligových štartov, oproti 23 u SpVgg Greuther Furth. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Hamburger SV4-3-33-4-1-2SpVgg Greuther Furth
GKDEFMIDFWD
1Fernand.22Brempt13Ramos5Hadžika.28Muheim14Reis23Meffert8Bénes18Jatta9Glatzel27Dompé40Urbig33Dietz4Michals.27Itter2Asta22Wagner37Green5Haddadi10Hrgota11Abiama19Lemperle

Náhradníci

Tréner: T. Walter

Náhradníci

Tréner: A. Zorniger

Hamburger SVSila pozíciíSpVgg Greuther Furth
6.81
Ø Hodnotenie
6.66
7.18Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.76Obranca (4 v 3)6.44
0G 4A0G 0A
6.65Záložník (3 v 4)6.70
0G 0A0G 0A
6.77Útočník (3 v 3)7.05
6G 3A4G 9A
Hamburger SV4-3-3
1BrankárDaniel Heuer Fernandes7.2
22ObrancaI. Van der Brempt
13ObrancaGuilherme Ramos6.5
5ObrancaD. Hadžikadunić
28ObrancaM. Muheim7.04A
14ZáložníkL. Reis
23ZáložníkJ. Meffert6.7
8ZáložníkL. Bénes
18ÚtočníkB. Jatta6.61A
9ÚtočníkR. Glatzel6.73G2A
27ÚtočníkJ. Dompé7.03G
SpVgg Greuther Furth3-4-1-2
40BrankárJ. Urbig
33ObrancaM. Dietz6.6
4ObrancaD. Michalski
27ObrancaG. Itter6.3
2ZáložníkS. Asta
22ZáložníkR. Wagner
37ZáložníkJ. Green6.7
5ZáložníkO. Haddadi
10ÚtočníkB. Hrgota7.04G9A
11ÚtočníkD. Abiama
19ÚtočníkT. Lemperle

Prehľad zápasu

Hamburger SV zdolal SpVgg Greuther Furth 2:0. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2023. Góly strelili: J. Meffert 16′, R. Glatzel 45′. Bolo udelených 6 žltých kariet. Hamburger SV mal 44% držanie lopty, SpVgg Greuther Furth mal 56%. Hamburger SV mal 18 striel (4 na bránu), SpVgg Greuther Furth mal 14 (3 na bránu). Hamburger SV urobil 3 striedaní, SpVgg Greuther Furth urobil 5. VAR zasiahol: Card reviewed (Bakery Jatta 39′).

Rivalita od 2012

Hamburger SV vs SpVgg Greuther Furth vzájomné výsledky

14 stretnutí
Hamburger SV
7
výhier
Remízy
5
SpVgg Greuther Furth
2
výhier
Góly spolu
28 · 2.0/zápas
Obaja skórovali
5/14 · 36%
Nad 2,5
4/14 · 29%

Aktuálna forma

Hamburger SV

WLLLDL

SpVgg Greuther Furth

DLWDLL

Predpoveď zápasu

Hamburger SV

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

SpVgg Greuther Furth

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Hamburger SV or draw

47%Forma53%
43%Útok57%
62%Obrana38%
62%Vzájomné zápasy38%

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Hamburger SV5výhry
3remízy10 stretnutí
SpVgg Greuther Furth2výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

2.5

Priemerný počet gólov na zápas

40%

Zápasy s 3+ gólmi

40%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (80%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (58%) — kurzy môžu podceňovať Hamburger SV.

Trhové zhrnutie

Marža: 5.5%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 60.4%Remíza 22.6%Hostia 22.4%

Rozpätie kurzov

1X2
Min1.624.334.20
Max1.684.524.68
Nad 2,5: 69.4%Pod 2,5: 37.0%
Trhový favorit:Hamburger SV · Mierny favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh57.8%21.5%20.7%
Verejný trh56.9%22.0%21.1%

Hamburger SV vs SpVgg Greuther Furth — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

Hamburger SV
Výsledok vs. Trh: Hamburger SV (60%)

Výsledok zodpovedal trhovej predikcii

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

Hamburger SVPolčas:20SpVgg Greuther Furth
17Strely14
4Strely na bránu3

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
18/05/25SpVgg Greuther Fürth3–2Hamburger SV2.73/4.13/2.19
21/12/24Hamburger SV5–0SpVgg Greuther Fürth1.59/4.39/4.98
31/03/24SpVgg Greuther Fürth1–1Hamburger SV2.96/3.76/2.24
21/10/23Hamburger SV2–0SpVgg Greuther Fürth1.66/4.42/4.46
20/05/23Hamburger SV2–1SpVgg Greuther Fürth1.48/4.64/6.04
09/11/22SpVgg Greuther Fürth1–0Hamburger SV3.33/3.54/2.13
13/02/21Hamburger SV0–0SpVgg Greuther Fürth2.03/3.55/3.59
17/10/20SpVgg Greuther Fürth0–1Hamburger SV3.81/3.64/1.93
17/05/20SpVgg Greuther Fürth2–2Hamburger SV4.27/3.65/1.84
05/10/19Hamburger SV2–0SpVgg Greuther Fürth1.42/4.59/7.46

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Hamburger SV

V 115R 66P 57
Nad 2,562
Goals scored457

Vonkajšia bilancia: SpVgg Greuther Furth

V 360R 264P 292
Nad 2,551
Goals scored1337

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026