Menu

Sv Elversberg vs Hamburger Sv

URSAPHARM-Arena an der Kaiserlinde, Spiesen-Elversberg16. septembra 2023 o 13:00
21
Rozhodca: P. Schwengers

Udalosti zápasu

SV Elversberg
Hamburger SV
Výkop
J. Rochelt
9′
VAR
20′Goal cancelled
34′Dennis Hadžikadunić
Carlo Sickinger39′
Polčas
C. SickingerP. Stock
46′
46′
L. BénesI. Pherai
50′
M. MuheimM. Heyer
Penalty cancelled55′
VAR
L. Schnellbacher

asistencia: J. Rochelt

60′
63′
D. HadžikadunićA. Németh
63′
B. JattaR. Königsdörffer
P. WannerM. Feil
64′
Hugo Vandermersch70′
L. SchnellbacherW. Faghir
72′
K. ConradN. Antonitsch
72′
74′
S. SchonlauS. Ambrosius
77′Jonas Meffert
S. ŞahinL. Dürholtz
81′
89′
M. Heyer

asistencia: I. Van der Brempt

Thore Jacobsen90+3′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

8Shots on Goal7
5Shots off Goal4
16Total Shots15
3Blocked Shots4
8Shots insidebox7
8Shots outsidebox8
12Fouls9
7Corner Kicks6
1Offsides3
34%Ball Possession66%
3Yellow Cards2
0Red Cards0
6Goalkeeper Saves5
276Total passes545
202Passes accurate466
73%Passes %86%
0expected_goals0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy SV Elversberg je 6.90, v porovnaní s 6.86 u Hamburger SV. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč SV Elversberg je N. Kristof (7.20), u Hamburger SV je to Daniel Heuer Fernandes (7.18).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky SV Elversberg prispeli v tejto sezóne 3 gólmi a 4 asistenciami, na čele s L. Schnellbacher (3G). U Hamburger SV je to 6 gólov a 7 asistencií s lídrom R. Glatzel (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

SV Elversberg nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením —, zatiaľ čo Hamburger SV má 4 obrancov s priemerom 6.98. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

SV Elversberg nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.83, oproti 3 u Hamburger SV s hodnotením 6.65. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

SV Elversberg nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.66, v porovnaní s 3 u Hamburger SV s priemerom 6.77. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 76% u SV Elversberg a 76% u Hamburger SV. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu SV Elversberg nazbierali v tejto sezóne 3 žltých kariet, v porovnaní s 11 u Hamburger SV. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky SV Elversberg je 28.3 (najmladší: N. Kristof (26), najstarší: L. Schnellbacher (31)), zatiaľ čo Hamburger SV má priemer 29.8 (najmladší: M. Muheim (27), najstarší: Daniel Heuer Fernandes (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu SV Elversberg majú priemerne 24 ligových štartov, oproti 20 u Hamburger SV. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

SV Elversberg4-3-34-3-3Hamburger SV
GKDEFMIDFWD
20Kristof18Vanderm.5Jäkel4Conrad33Neubauer31Jacobsen23Sicking.8Şahin17Wanner24Schnell.10Rochelt1Fernand.22Brempt5Hadžika.4Schonlau28Muheim14Reis23Meffert8Bénes18Jatta9Glatzel27Dompé

Náhradníci

Tréner: H. Steffen

Náhradníci

Tréner: T. Walter

SV ElversbergSila pozíciíHamburger SV
6.90
Ø Hodnotenie
6.86
7.20Brankár (1 v 1)7.18
0G 0A0G 0A
Obranca (4 v 4)6.98
0G 0A0G 4A
6.83Záložník (3 v 3)6.65
0G 0A0G 0A
6.66Útočník (3 v 3)6.77
3G 4A6G 3A
SV Elversberg4-3-3
20BrankárN. Kristof7.2
18ObrancaH. Vandermersch
5ObrancaF. Jäkel
4ObrancaK. Conrad
33ObrancaM. Neubauer
31ZáložníkT. Jacobsen
23ZáložníkC. Sickinger6.8
8ZáložníkS. Şahin
17ÚtočníkP. Wanner
24ÚtočníkL. Schnellbacher6.73G4A
10ÚtočníkJ. Rochelt
Hamburger SV4-3-3
1BrankárDaniel Heuer Fernandes7.2
22ObrancaI. Van der Brempt
5ObrancaD. Hadžikadunić
4ObrancaS. Schonlau
28ObrancaM. Muheim7.04A
14ZáložníkL. Reis
23ZáložníkJ. Meffert6.7
8ZáložníkL. Bénes
18ÚtočníkB. Jatta6.61A
9ÚtočníkR. Glatzel6.73G2A
27ÚtočníkJ. Dompé7.03G

Prehľad zápasu

SV Elversberg zdolal Hamburger SV 2:1. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2023. Góly strelili: J. Rochelt 9′, L. Schnellbacher 60′, M. Heyer 89′. Bolo udelených 5 žltých kariet. SV Elversberg mal 34% držanie lopty, Hamburger SV mal 66%. SV Elversberg mal 16 striel (8 na bránu), Hamburger SV mal 15 (7 na bránu). SV Elversberg urobil 5 striedaní, Hamburger SV urobil 5. VAR zasiahol: Goal cancelled (Jean-Luc Dompe 20′), Penalty cancelled (Hugo Vandermersch 55′).

Rivalita od 2024

SV Elversberg vs Hamburger SV vzájomné výsledky

3 stretnutí
SV Elversberg
1
výhier
Remízy
1
Hamburger SV
1
výhier
Góly spolu
7 · 2.3/zápas
Obaja skórovali
1/3 · 33%
Nad 2,5
1/3 · 33%

Aktuálna forma

SV Elversberg

WDWLDW

Hamburger SV

WLLLDL

Predpoveď zápasu

SV Elversberg

0%

Výhra domácich

 

50%

Remíza

Hamburger SV

50%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Combo Winner : Hamburger SV and +1.5 goals

24%Forma76%
32%Útok68%
29%Obrana71%
0%Vzájomné zápasy0%

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

SV Elversberg2výhry
1remízy4 stretnutí
Hamburger SV1výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

2.5

Priemerný počet gólov na zápas

50%

Zápasy s 3+ gólmi

50%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (100%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (23%) — kurzy môžu podceňovať SV Elversberg.

Trhové zhrnutie

Marža: 6.7%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 24.7%Remíza 24.2%Hostia 57.6%

Rozpätie kurzov

1X2
Min3.753.701.70
Max4.204.491.76
Nad 2,5: 71.4%Pod 2,5: 34.7%
Trhový favorit:Hamburger SV · Mierny favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh23.1%21.6%55.2%
Verejný trh22.7%22.7%54.5%
Δ0.4%1.1%0.7%

SV Elversberg vs Hamburger SV — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

SV Elversberg
Výsledok vs. Trh: Hamburger SV (58%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

SV ElversbergPolčas:10Hamburger SV
16Strely13
7Strely na bránu6

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
28/03/25Hamburger SV0–0SV Elversberg1.73/4.04/4.38
26/10/24SV Elversberg4–2Hamburger SV3.43/3.90/1.95
25/02/24Hamburger SV1–0SV Elversberg1.59/4.39/4.88
16/09/23SV Elversberg2–1Hamburger SV4.05/4.13/1.74

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: SV Elversberg

V 45R 25P 30
Nad 2,561
Goals scored173

Vonkajšia bilancia: Hamburger SV

V 115R 66P 57
Nad 2,562
Goals scored457

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026