Menu

Karlsruher Sc vs Fc Kaiserslautern

BBBank Wildpark, Karlsruhe16. septembra 2023 o 13:00
Rozhodca: D. Aytekin
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Karlsruher SC
FC Kaiserslautern
Výkop
5′
R. Ache

asistencia: J. Zimmer

45′Tymoteusz Puchacz
M. Wanitzek

Penalty

45+5′
Polčas
61′
M. RitterD. Hanslik
61′
R. TachieA. Opoku
M. WanitzekD. Brosinski
68′
L. JensenD. Burnić
68′
I. MatanovićB. Zivzivadze
68′
81′
R. AcheT. Boyd
83′
J. ZimmerN. Soldo
Riadny čas

Štatistiky zápasu

7Shots on Goal7
11Shots off Goal4
24Total Shots14
6Blocked Shots3
15Shots insidebox8
9Shots outsidebox6
10Fouls14
9Corner Kicks3
2Offsides0
61%Ball Possession39%
0Yellow Cards1
0Red Cards0
6Goalkeeper Saves5
485Total passes314
389Passes accurate228
80%Passes %73%
0expected_goals0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Karlsruher SC je 6.89, v porovnaní s 6.85 u FC Kaiserslautern. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Karlsruher SC je M. Wanitzek (7.43), u FC Kaiserslautern je to J. Krahl (7.11).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Karlsruher SC prispeli v tejto sezóne 26 gólmi a 13 asistenciami, na čele s M. Wanitzek (15G). U FC Kaiserslautern je to 9 gólov a 2 asistencií s lídrom M. Ritter (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Karlsruher SC nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.68, zatiaľ čo FC Kaiserslautern má 3 obrancov s priemerom 6.65. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Karlsruher SC nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 7.43, oproti 4 u FC Kaiserslautern s hodnotením 7.10. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Karlsruher SC nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.76, v porovnaní s 3 u FC Kaiserslautern s priemerom 6.70. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 77% u Karlsruher SC a 71% u FC Kaiserslautern. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Karlsruher SC nazbierali v tejto sezóne 10 žltých kariet, v porovnaní s 10 u FC Kaiserslautern. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Karlsruher SC je 33.3 (najmladší: M. Franke (32), najstarší: S. Jung (35)), zatiaľ čo FC Kaiserslautern má priemer 27.2 (najmladší: J. Krahl (25), najstarší: M. Ritter (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Karlsruher SC majú priemerne 29 ligových štartov, oproti 18 u FC Kaiserslautern. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Karlsruher SC4-1-3-23-4-1-2FC Kaiserslautern
GKDEFMIDFWD
23Drewes2Jung32Bormuth28Franke16Heise8Gondorf26Nebel6Jensen10Wanitzek9Matanov.24Schleus.18Krahl33Elvedi5Kraus2Tomiak8Zimmer20Raschl16Niehues15Puchacz7Ritter9Ache29Tachie

Náhradníci

Tréner: C. Eichner

Náhradníci

Tréner: D. Schuster

Karlsruher SCSila pozíciíFC Kaiserslautern
6.89
Ø Hodnotenie
6.85
Brankár (1 v 1)7.11
0G 0A0G 0A
6.68Obranca (4 v 3)6.65
1G 2A0G 0A
7.43Záložník (4 v 4)7.10
15G 7A1G 0A
6.76Útočník (2 v 3)6.70
10G 4A8G 2A
Karlsruher SC4-1-3-2
23BrankárP. Drewes
2ObrancaS. Jung6.61G2A
32ObrancaR. Bormuth
28ObrancaM. Franke6.7
16ObrancaP. Heise
8ZáložníkJ. Gondorf
26ZáložníkP. Nebel
6ZáložníkL. Jensen
10ZáložníkM. Wanitzek7.415G7A
9ÚtočníkI. Matanović
24ÚtočníkF. Schleusener6.810G4A
FC Kaiserslautern3-4-1-2
18BrankárJ. Krahl7.1
33ObrancaJ. Elvedi6.7
5ObrancaK. Kraus
2ObrancaB. Tomiak
8ZáložníkJ. Zimmer
20ZáložníkT. Raschl7.11G
16ZáložníkJ. Niehues
15ZáložníkT. Puchacz
7ÚtočníkM. Ritter7.07G2A
9ÚtočníkR. Ache
29ÚtočníkR. Tachie6.31G

Prehľad zápasu

Karlsruher SC a FC Kaiserslautern remizovali 1:1. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2023. Góly strelili: R. Ache 5′, M. Wanitzek 45′ (pen.). Bolo udelených 1 žltých kariet. Karlsruher SC mal 61% držanie lopty, FC Kaiserslautern mal 39%. Karlsruher SC mal 24 striel (7 na bránu), FC Kaiserslautern mal 14 (7 na bránu). Karlsruher SC urobil 3 striedaní, FC Kaiserslautern urobil 4.

Rivalita od 2013

Karlsruher SC vs FC Kaiserslautern vzájomné výsledky

17 stretnutí
Karlsruher SC
3
výhier
Remízy
7
FC Kaiserslautern
7
výhier
Góly spolu
41 · 2.4/zápas
Obaja skórovali
6/17 · 35%
Nad 2,5
8/17 · 47%

Aktuálna forma

Karlsruher SC

WLLWLW

FC Kaiserslautern

LLLWWL

Predpoveď zápasu

Karlsruher SC

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

FC Kaiserslautern

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or FC Kaiserslautern

44%Forma56%
47%Útok53%
53%Obrana47%
29%Vzájomné zápasy71%

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Karlsruher SC

V 259R 213P 274
Nad 2,554
Goals scored1036

Vonkajšia bilancia: FC Kaiserslautern

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026