Menu

Fc St Pauli vs Holstein Kiel

Millerntor-Stadion, Hamburg17. septembra 2023 o 13:30
51
Rozhodca: B. Dankert
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

FC St. Pauli
Holstein Kiel
Výkop
Sascha Burchert-5′
C. Metcalfe
4′
E. Smith
7′
16′Finn Dominik Porath
Eric Smith27′
O. Afolayan
38′
Polčas
46′
S. MachinoJ. Mees
46′
F. PorathL. Holtby
47′Lewis Holtby
Elias Saad49′
50′
L. Holtby

asistencia: S. Skrzybski

67′
L. HoltbyN. Remberg
L. Ritzka

asistencia: C. Metcalfe

69′
J. EggesteinA. Albers
71′
73′Tom Rothe
E. SaadE. Amenyido
77′
83′
S. SkrzybskiB. Simakala
83′
B. PichlerH. Friðjónsson
E. SmithA. Dźwigała
87′
O. AfolayanC. Boukhalfa
87′
M. Hartel

asistencia: E. Amenyido

90+4′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

7Shots on Goal3
4Shots off Goal6
17Total Shots14
6Blocked Shots5
5Shots insidebox8
12Shots outsidebox6
13Fouls16
3Corner Kicks1
2Offsides1
53%Ball Possession47%
3Yellow Cards3
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves2
467Total passes419
406Passes accurate341
87%Passes %81%
0expected_goals0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FC St. Pauli je 6.71, v porovnaní s 6.80 u Holstein Kiel. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FC St. Pauli je N. Vasilj (7.08), u Holstein Kiel je to T. Weiner (6.92).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FC St. Pauli prispeli v tejto sezóne 5 gólmi a 4 asistenciami, na čele s H. Wahl (2G). U Holstein Kiel je to 2 gólov a 3 asistencií s lídrom S. Skrzybski (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FC St. Pauli nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.77, zatiaľ čo Holstein Kiel má 3 obrancov s priemerom 6.75. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FC St. Pauli nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.55, oproti 5 u Holstein Kiel s hodnotením 6.77. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FC St. Pauli nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.50, v porovnaní s 2 u Holstein Kiel s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 78% u FC St. Pauli a 72% u Holstein Kiel. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FC St. Pauli nazbierali v tejto sezóne 12 žltých kariet, v porovnaní s 12 u Holstein Kiel. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FC St. Pauli je 28.9 (najmladší: C. Metcalfe (26), najstarší: K. Mets (32)), zatiaľ čo Holstein Kiel má priemer 28.0 (najmladší: M. Ivezić (24), najstarší: S. Skrzybski (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FC St. Pauli majú priemerne 23 ligových štartov, oproti 15 u Holstein Kiel. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FC St. Pauli3-4-33-5-2Holstein Kiel
GKDEFMIDFWD
22Vasilj5Wahl8Smith3Mets23Treu24Metcalfe10Hartel21Ritzka17Afolayan11Eggeste.26Saad1Weiner15Schulz17Becker3Komenda8Porath16Sander6Ivezić7Skrzybs.18Rothe13Machino9Pichler

Náhradníci

Tréner: F. Hürzeler

Náhradníci

Tréner: M. Rapp

FC St. PauliSila pozíciíHolstein Kiel
6.71
Ø Hodnotenie
6.80
7.08Brankár (1 v 1)6.92
0G 0A0G 0A
6.77Obranca (3 v 3)6.75
5G 3A0G 0A
6.55Záložník (4 v 5)6.77
0G 1A2G 3A
6.50Útočník (3 v 2)
0G 0A0G 0A
FC St. Pauli3-4-3
22BrankárN. Vasilj7.1
5ObrancaH. Wahl6.82G1A
8ObrancaE. Smith6.92G2A
3ObrancaK. Mets6.61G
23ZáložníkP. Treu
24ZáložníkC. Metcalfe6.51A
10ZáložníkM. Hartel
21ZáložníkL. Ritzka6.6
17ÚtočníkO. Afolayan6.5
11ÚtočníkJ. Eggestein
26ÚtočníkE. Saad
Holstein Kiel3-5-2
1BrankárT. Weiner6.9
15ObrancaM. Schulz
17ObrancaT. Becker
3ObrancaM. Komenda6.8
8ZáložníkF. Porath6.9
16ZáložníkP. Sander
6ZáložníkM. Ivezić6.61A
7ZáložníkS. Skrzybski6.82G2A
18ZáložníkT. Rothe
13ÚtočníkS. Machino
9ÚtočníkB. Pichler

Prehľad zápasu

FC St. Pauli zdolal Holstein Kiel 5:1. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2023. Góly strelili: C. Metcalfe 4′, E. Smith 7′, O. Afolayan 38′, L. Holtby 50′, L. Ritzka 69′, M. Hartel 90′. Bolo udelených 6 žltých kariet. FC St. Pauli mal 53% držanie lopty, Holstein Kiel mal 47%. FC St. Pauli mal 17 striel (7 na bránu), Holstein Kiel mal 14 (3 na bránu). FC St. Pauli urobil 4 striedaní, Holstein Kiel urobil 5.

Rivalita od 2017

FC St. Pauli vs Holstein Kiel vzájomné výsledky

17 stretnutí
FC St. Pauli
8
výhier
Remízy
2
Holstein Kiel
7
výhier
Góly spolu
54 · 3.2/zápas
Obaja skórovali
10/17 · 59%
Nad 2,5
12/17 · 71%

Aktuálna forma

FC St. Pauli

LLLDLD

Holstein Kiel

WWWWDW

Predpoveď zápasu

FC St. Pauli

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Holstein Kiel

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Combo Double chance : draw or Holstein Kiel and -3.5 goals

37%Forma63%
25%Útok75%
75%Obrana25%
50%Vzájomné zápasy50%

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

FC St. Pauli5výhry
2remízy10 stretnutí
Holstein Kiel3výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

3.8

Priemerný počet gólov na zápas

80%

Zápasy s 3+ gólmi

60%

Oba tímy skórovali

Trhové zhrnutie

Marža: 7.0%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 54.8%Remíza 26.5%Hostia 25.5%

Rozpätie kurzov

1X2
Min1.733.603.70
Max1.893.914.08
Nad 2,5: 59.9%Pod 2,5: 46.5%
Trhový favorit:FC St. Pauli · Mierny favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh51.4%24.8%23.8%
Verejný trh51.3%25.0%23.7%

FC St. Pauli vs Holstein Kiel — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

FC St. Pauli
Výsledok vs. Trh: FC St. Pauli (55%)

Výsledok zodpovedal trhovej predikcii

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

FC St. PauliPolčas:30Holstein Kiel
18Strely13
7Strely na bránu4

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
23/02/24Holstein Kiel3–4FC St. Pauli3.02/3.50/2.25
17/09/23FC St. Pauli5–1Holstein Kiel1.82/3.77/3.93
19/05/23Holstein Kiel3–4FC St. Pauli3.04/3.89/2.15
08/11/22FC St. Pauli0–0Holstein Kiel2.21/3.49/3.18
17/12/21Holstein Kiel3–0FC St. Pauli2.77/3.68/2.36
25/07/21FC St. Pauli3–0Holstein Kiel2.53/3.45/2.68
07/05/21Holstein Kiel4–0FC St. Pauli2.30/3.64/2.93
09/01/21FC St. Pauli1–1Holstein Kiel3.76/3.69/1.92
10/02/20Holstein Kiel2–1FC St. Pauli1.93/3.59/3.87
26/08/19FC St. Pauli2–1Holstein Kiel2.99/3.56/2.28

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: FC St. Pauli

V 313R 217P 256
Nad 2,553
Goals scored1145

Vonkajšia bilancia: Holstein Kiel

V 112R 74P 84
Nad 2,562
Goals scored452

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026