Menu

Hamburger Sv vs Fc Schalke 04

Volksparkstadion, Hamburg28. júla 2023 o 20:30
53
Rozhodca: M. Jöllenbeck
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Hamburger SV
FC Schalke 04
Výkop
Levin Öztunali12′
R. Glatzel

asistencia: I. Pherai

16′
Moritz Heyer19′
22′
A. Ouédraogo

asistencia: S. Terodde

45+1′
T. Ouwejan

asistencia: S. Terodde

Polčas
55′Ibrahima Cissé
L. Bénes

Penalty

56′
L. Bénes

asistencia: R. Glatzel

60′
61′
A. OuédraogoB. Lasme
61′
T. MohrP. Seguin
63′Ron Schallenberg
66′
S. Terodde

asistencia: R. Schallenberg

R. KönigsdörfferB. Jatta
69′
71′Ibrahima Cissé
71′Ibrahima Cissé
72′
K. KaramanH. Matriciani
L. ÖztunalıJ. Dompé
78′
78′
D. DrexlerD. Latza
78′
S. TeroddeS. Polter
M. HeyerM. Muheim
80′
Robert Glatzel90+2′
I. Van der BremptN. Oliveira
90+3′
I. PheraiE. Krahn
90+3′
R. Glatzel
90+1′
J. Dompé

asistencia: L. Bénes

90+9′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

14Shots on Goal6
9Shots off Goal5
32Total Shots13
9Blocked Shots2
23Shots insidebox12
9Shots outsidebox1
10Fouls13
9Corner Kicks3
5Offsides4
57%Ball Possession43%
3Yellow Cards3
0Red Cards1
3Goalkeeper Saves9
412Total passes313
336Passes accurate238
82%Passes %76%
0expected_goals0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Hamburger SV je 6.63, v porovnaní s 6.94 u FC Schalke 04. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Hamburger SV je Daniel Heuer Fernandes (7.18), u FC Schalke 04 je to K. Karaman (7.00).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Hamburger SV prispeli v tejto sezóne 8 gólmi a 2 asistenciami, na čele s R. Königsdörffer (5G). U FC Schalke 04 je to 14 gólov a 6 asistencií s lídrom K. Karaman (14G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Hamburger SV nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.53, zatiaľ čo FC Schalke 04 má 4 obrancov s priemerom —. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Hamburger SV nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.65, oproti 3 u FC Schalke 04 s hodnotením 6.87. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Hamburger SV nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.48, v porovnaní s 3 u FC Schalke 04 s priemerom 7.00. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 73% u Hamburger SV a 73% u FC Schalke 04. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Hamburger SV nazbierali v tejto sezóne 6 žltých kariet, v porovnaní s 9 u FC Schalke 04. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Hamburger SV je 28.5 (najmladší: R. Königsdörffer (24), najstarší: Daniel Heuer Fernandes (33)), zatiaľ čo FC Schalke 04 má priemer 27.3 (najmladší: I. Cissé (24), najstarší: K. Karaman (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Hamburger SV majú priemerne 17 ligových štartov, oproti 31 u FC Schalke 04. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Hamburger SV4-3-34-3-3FC Schalke 04
GKDEFMIDFWD
1Fernand.22Brempt13Ramos35Ambrosi.3Heyer21Öztunalı23Meffert8Bénes11Königsd.9Glatzel10Pherai32Müller27Brunner22Cissé35Kamiński2Ouwejan24Drexler6Schalle.43Ouédrao.19Karaman9Terodde29Mohr

Náhradníci

Tréner: T. Walter

Náhradníci

Tréner: T. Reis

Hamburger SVSila pozíciíFC Schalke 04
6.63
Ø Hodnotenie
6.94
7.18Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.53Obranca (4 v 4)
0G 0A0G 0A
6.65Záložník (3 v 3)6.87
0G 0A0G 1A
6.48Útočník (3 v 3)7.00
8G 2A14G 5A
Hamburger SV4-3-3
1BrankárDaniel Heuer Fernandes7.2
22ObrancaI. Van der Brempt
13ObrancaGuilherme Ramos6.5
35ObrancaS. Ambrosius
3ObrancaM. Heyer
21ZáložníkL. Öztunalı
23ZáložníkJ. Meffert6.7
8ZáložníkL. Bénes
11ÚtočníkR. Königsdörffer6.65G
9ÚtočníkR. Glatzel6.73G2A
10ÚtočníkI. Pherai6.1
FC Schalke 044-3-3
32BrankárM. Müller
27ObrancaC. Brunner
22ObrancaI. Cissé
35ObrancaM. Kamiński
2ObrancaT. Ouwejan
24ZáložníkD. Drexler
6ZáložníkR. Schallenberg6.91A
43ZáložníkA. Ouédraogo
19ÚtočníkK. Karaman7.014G5A
9ÚtočníkS. Terodde
29ÚtočníkT. Mohr

Prehľad zápasu

Hamburger SV zdolal FC Schalke 04 5:3. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2023. Góly strelili: R. Glatzel 16′, A. Ouédraogo 22′, T. Ouwejan 45′, L. Bénes 56′ (pen.), L. Bénes 60′, S. Terodde 66′, R. Glatzel 90′, J. Dompé 90′. Bolo udelených 6 žltých kariet, 1 červených kariet. Hamburger SV mal 57% držanie lopty, FC Schalke 04 mal 43%. Hamburger SV mal 32 striel (14 na bránu), FC Schalke 04 mal 13 (6 na bránu). Hamburger SV urobil 5 striedaní, FC Schalke 04 urobil 5.

Rivalita od 2010

Hamburger SV vs FC Schalke 04 vzájomné výsledky

21 stretnutí
Hamburger SV
8
výhier
Remízy
6
FC Schalke 04
7
výhier
Góly spolu
65 · 3.1/zápas
Obaja skórovali
14/21 · 67%
Nad 2,5
13/21 · 62%

Aktuálna forma

Hamburger SV

WLLLDL

FC Schalke 04

WWWWWD

Predpoveď zápasu

Hamburger SV

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

FC Schalke 04

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Hamburger SV or draw

0%Forma0%
0%Útok0%
0%Obrana0%
62%Vzájomné zápasy38%

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Hamburger SV3výhry
3remízy6 stretnutí
FC Schalke 040výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

4

Priemerný počet gólov na zápas

67%

Zápasy s 3+ gólmi

83%

Oba tímy skórovali

Trhové zhrnutie

Marža: 6.9%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 43.1%Remíza 27.4%Hostia 36.2%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.153.402.70
Max2.433.812.83
Nad 2,5: 66.7%Pod 2,5: 40.0%
Trhový favorit:Hamburger SV · Slabý favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh40.1%25.5%34.4%
Verejný trh39.7%25.2%35.0%

Hamburger SV vs FC Schalke 04 — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

Hamburger SV
Výsledok vs. Trh: Hamburger SV (43%)

Výsledok zodpovedal trhovej predikcii

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

Hamburger SVPolčas:12FC Schalke 04
31Strely11
14Strely na bránu6

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
19/04/25FC Schalke 042–2Hamburger SV3.38/3.72/2.03
23/11/24Hamburger SV2–2FC Schalke 041.60/4.25/4.91
20/01/24FC Schalke 040–2Hamburger SV2.58/3.81/2.44
28/07/23Hamburger SV5–3FC Schalke 042.32/3.65/2.76
18/12/21Hamburger SV1–1FC Schalke 041.92/3.79/3.69
23/07/21FC Schalke 041–3Hamburger SV2.64/3.50/2.56

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Hamburger SV

V 115R 66P 57
Nad 2,562
Goals scored457

Vonkajšia bilancia: FC Schalke 04

V 62R 27P 45
Nad 2,560
Goals scored226

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026