Menu

Fc St Pauli vs Fortuna Dusseldorf

Millerntor-Stadion, Hamburg13. mája 2023 o 20:30
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

FC St. Pauli
Fortuna Dusseldorf
Výkop
Karol Mets39′
Polčas
53′Andre Hoffmann
60′Daniel Ginczek
68′
D. GinczekJ. Niemiec
71′
J. de WijsM. Karbownik
76′Matthias Zimmermann
E. SaadC. Metcalfe
77′
81′Christoph Klarer
L. DaschnerD. Otto
85′
85′
D. KownackiR. Hennings
86′
E. IyohaN. Gavory
86′
F. KlausK. Peterson
O. AfolayanJ. Eggestein
89′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal0
13Shots off Goal2
21Total Shots3
6Blocked Shots1
10Shots insidebox3
11Shots outsidebox0
10Fouls13
7Corner Kicks0
1Offsides2
54%Ball Possession46%
1Yellow Cards4
0Red Cards0
0Goalkeeper Saves2
477Total passes426
395Passes accurate338
83%Passes %79%
0expected_goals0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FC St. Pauli je 6.80, v porovnaní s 6.85 u Fortuna Dusseldorf. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FC St. Pauli je N. Vasilj (7.08), u Fortuna Dusseldorf je to F. Kastenmeier (7.27).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FC St. Pauli prispeli v tejto sezóne 4 gólmi a 5 asistenciami, na čele s E. Smith (2G). U Fortuna Dusseldorf je to 5 gólov a 5 asistencií s lídrom S. Appelkamp (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FC St. Pauli nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.77, zatiaľ čo Fortuna Dusseldorf má 3 obrancov s priemerom 6.67. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FC St. Pauli nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.83, oproti 4 u Fortuna Dusseldorf s hodnotením 6.77. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FC St. Pauli nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.50, v porovnaní s 3 u Fortuna Dusseldorf s priemerom 6.88. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 77% u FC St. Pauli a 76% u Fortuna Dusseldorf. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FC St. Pauli nazbierali v tejto sezóne 12 žltých kariet, v porovnaní s 13 u Fortuna Dusseldorf. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FC St. Pauli je 29.8 (najmladší: E. Smith (28), najstarší: K. Mets (32)), zatiaľ čo Fortuna Dusseldorf má priemer 28.8 (najmladší: S. Appelkamp (25), najstarší: M. Zimmermann (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FC St. Pauli majú priemerne 21 ligových štartov, oproti 23 u Fortuna Dusseldorf. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FC St. Pauli3-4-33-4-1-2Fortuna Dusseldorf
GKDEFMIDFWD
22Vasilj18Medić8Smith3Mets2Saliakas7Irvine10Hartel23Paqarada17Afolayan13Daschner26Saad33Kastenm.5Klarer3Hoffmann30Wijs11Klaus25Zimmerm.15Oberdorf19Iyoha23Appelka.10Ginczek9Kownacki

Náhradníci

Tréner: F. Hürzeler

Náhradníci

Tréner: D. Thioune

FC St. PauliSila pozíciíFortuna Dusseldorf
6.80
Ø Hodnotenie
6.85
7.08Brankár (1 v 1)7.27
0G 0A0G 1A
6.77Obranca (3 v 3)6.67
3G 2A1G 0A
6.83Záložník (4 v 4)6.77
1G 3A2G 1A
6.50Útočník (3 v 3)6.88
0G 0A2G 3A
FC St. Pauli3-4-3
22BrankárN. Vasilj7.1
18ObrancaJ. Medić
8ObrancaE. Smith6.92G2A
3ObrancaK. Mets6.61G
2ZáložníkM. Saliakas7.01G3A
7ZáložníkJ. Irvine6.7
10ZáložníkM. Hartel
23ZáložníkL. Paqarada
17ÚtočníkO. Afolayan6.5
13ÚtočníkL. Daschner
26ÚtočníkE. Saad
Fortuna Dusseldorf3-4-1-2
33BrankárF. Kastenmeier7.31A
5ObrancaC. Klarer
3ObrancaA. Hoffmann
30ObrancaJ. de Wijs6.71G
11ZáložníkF. Klaus
25ZáložníkM. Zimmermann6.6
15ZáložníkT. Oberdorf6.91G
19ZáložníkE. Iyoha6.71G1A
23ÚtočníkS. Appelkamp6.92G3A
10ÚtočníkD. Ginczek
9ÚtočníkD. Kownacki

Prehľad zápasu

FC St. Pauli a Fortuna Dusseldorf remizovali 0:0. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2022. Bolo udelených 5 žltých kariet. FC St. Pauli mal 54% držanie lopty, Fortuna Dusseldorf mal 46%. FC St. Pauli mal 21 striel (2 na bránu), Fortuna Dusseldorf mal 3 (0 na bránu). FC St. Pauli urobil 3 striedaní, Fortuna Dusseldorf urobil 5.

Rivalita od 2011

FC St. Pauli vs Fortuna Dusseldorf vzájomné výsledky

19 stretnutí
FC St. Pauli
6
výhier
Remízy
5
Fortuna Dusseldorf
8
výhier
Góly spolu
43 · 2.3/zápas
Obaja skórovali
8/19 · 42%
Nad 2,5
8/19 · 42%

Aktuálna forma

FC St. Pauli

LLDLDL

Fortuna Dusseldorf

LWLLLL

Predpoveď zápasu

FC St. Pauli

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Fortuna Dusseldorf

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Fortuna Dusseldorf

47%Forma53%
53%Útok47%
46%Obrana54%
29%Vzájomné zápasy71%

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

FC St. Pauli2výhry
3remízy10 stretnutí
Fortuna Dusseldorf5výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

1.9

Priemerný počet gólov na zápas

40%

Zápasy s 3+ gólmi

40%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (20%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (47%) — kurzy môžu podceňovať Fortuna Dusseldorf.

Trhové zhrnutie

Marža: 5.7%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 49.5%Remíza 27.9%Hostia 28.3%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.003.503.40
Max2.063.663.70
Nad 2,5: 57.8%Pod 2,5: 48.1%
Trhový favorit:FC St. Pauli · Slabý favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh47.2%26.6%26.3%
Verejný trh47.0%26.1%26.9%

FC St. Pauli vs Fortuna Dusseldorf — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

Remíza
Výsledok vs. Trh: FC St. Pauli (50%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

FC St. PauliPolčas:00Fortuna Dusseldorf
20Strely2
2Strely na bránu0

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
27/01/24Fortuna Düsseldorf1–2FC St. Pauli2.71/3.47/2.49
05/08/23FC St. Pauli0–0Fortuna Düsseldorf1.89/3.66/3.77
13/05/23FC St. Pauli0–0Fortuna Düsseldorf2.02/3.59/3.53
05/11/22Fortuna Düsseldorf1–0FC St. Pauli2.07/3.61/3.41
15/05/22FC St. Pauli2–0Fortuna Düsseldorf2.54/3.65/2.56
11/12/21Fortuna Düsseldorf1–1FC St. Pauli2.94/3.49/2.34
21/04/21Fortuna Düsseldorf2–0FC St. Pauli2.44/3.35/2.91
20/12/20FC St. Pauli0–3Fortuna Düsseldorf2.62/3.35/2.67
23/09/17FC St. Pauli1–2Fortuna Düsseldorf2.34/3.27/3.12
04/03/18Fortuna Düsseldorf2–1FC St. Pauli2.12/3.31/3.52

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: FC St. Pauli

V 313R 217P 256
Nad 2,553
Goals scored1145

Vonkajšia bilancia: Fortuna Dusseldorf

V 197R 125P 152
Nad 2,553
Goals scored699

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026