Menu

Manisa F K vs Serik Spor

Riadny čas

1. Lig · Sezóna 2025

Mumin Ozkasap Stadyumu, Manisa19. apríla 2026 o 15:00
10
Rozhodca: Omer Faruk Gultekin
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Manisa F.K.
Serik Spor
Výkop
Kubilay Sonmez13′
23′Caner Cavlan
42′Michał Nalepa
Polčas
58′
J. TopalliS. Ozcan
L. Diony

Penalty

64′
67′Alan Montes
Y. BenrahouM. Cissokho
73′
73′
M. DemirozuB. Ceylan
73′
I. SadygovA. Koc
A. VargasM. Kiprit
77′
K. SonmezY. Dursun
85′
B. AdekanyeO. Kahraman
86′
Lois Diony90+1′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal5
6Shots off Goal3
14Total Shots12
6Blocked Shots4
8Shots insidebox6
6Shots outsidebox6
10Fouls21
2Corner Kicks4
1Offsides0
58%Ball Possession42%
2Yellow Cards5
0Red Cards0
5Goalkeeper Saves0
522Total passes373
452Passes accurate297
87%Passes %80%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Manisa F.K. je 6.87, v porovnaní s 6.77 u Serik Spor. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Manisa F.K. je L. Diony (7.10), u Serik Spor je to J. Topalli (7.17).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Manisa F.K. prispeli v tejto sezóne 36 gólmi a 19 asistenciami, na čele s L. Diony (22G). U Serik Spor je to 4 gólov a 4 asistencií s lídrom J. Topalli (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Manisa F.K. nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.83, zatiaľ čo Serik Spor má 5 obrancov s priemerom 6.77. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Manisa F.K. nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.90, oproti 5 u Serik Spor s hodnotením 7.00. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Manisa F.K. nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.86, v porovnaní s 1 u Serik Spor s priemerom 6.31. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 78% u Manisa F.K. a —% u Serik Spor. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Manisa F.K. nazbierali v tejto sezóne 51 žltých kariet, v porovnaní s 6 u Serik Spor. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Manisa F.K. je 27.5 (najmladší: A. Karapo (21), najstarší: Y. Gureler (34)), zatiaľ čo Serik Spor má priemer 27.2 (najmladší: C. Demir (24), najstarší: C. Cavlan (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Manisa F.K. majú priemerne 27 ligových štartov, oproti 8 u Serik Spor. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Manisa F.K.4-3-35-4-1Serik Spor
GKDEFMIDFWD
1Karakus45Karapo4Herelle27Gureler19Erdem8Sonmez20Benrahou10Lindseth11Adekanye9Diony7Vargas21Sapan55Skvorts.39Demirozu28Montes5Demir44Cavlan98Topalli77Nalepa20Dilli79Altipar.9Sadygov

Náhradníci

Tréner: Ahmet Pektas

Náhradníci

Tréner: Branimir Petrovic

Manisa F.K.Sila pozíciíSerik Spor
6.87
Ø Hodnotenie
6.77
7.03Brankár (1 v 0)
0G 0A
6.83Obranca (4 v 5)6.77
2G 4A1G 0A
6.90Záložník (3 v 5)7.00
6G 7A3G 3A
6.86Útočník (3 v 1)6.31
28G 8A0G 1A
Manisa F.K.4-3-3
1BrankárV. Karakus7.0
45ObrancaA. Karapo6.92G3A
4ObrancaC. Herelle6.8
27ObrancaY. Gureler6.91A
19ObrancaU. Erdem6.7
8ZáložníkK. Sonmez7.0
20ZáložníkY. Benrahou6.95G
10ZáložníkJ. Lindseth6.81G7A
11ÚtočníkB. Adekanye6.95G1A
9ÚtočníkL. Diony7.122G5A
7ÚtočníkA. Vargas6.61G2A
Serik Spor5-4-1
55ObrancaL. Skvortsov
39ObrancaM. Demirozu
28ObrancaA. Montes
5ObrancaC. Demir6.61G
44ObrancaC. Cavlan6.9
21ZáložníkV. Sapan
98ZáložníkJ. Topalli7.22G
77ZáložníkM. Nalepa
20ZáložníkS. Dilli6.81G3A
79ZáložníkG. Altiparmak
9ÚtočníkI. Sadygov6.31A

Prehľad zápasu

Manisa F.K. zdolal Serik Spor 1:0. Zápas sa hral v 1. Lig 2025. Góly strelili: L. Diony 64′ (pen.). Bolo udelených 7 žltých kariet. Manisa F.K. mal 58% držanie lopty, Serik Spor mal 42%. Manisa F.K. mal 14 striel (2 na bránu), Serik Spor mal 12 (5 na bránu). Manisa F.K. urobil 4 striedaní, Serik Spor urobil 3.

Rivalita od 2025

Manisa F.K. vs Serik Spor vzájomné výsledky

1 stretnutí
Manisa F.K.
1
výhier
Remízy
0
Serik Spor
0
výhier
Góly spolu
1 · 1.0/zápas
Obaja skórovali
0/1 · 0%
Nad 2,5
0/1 · 0%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 01 v 2025Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Manisa F.K.

WLWWWL

Serik Spor

LLWLLL

Predpoveď zápasu

Manisa F.K.

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Serik Spor

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Manisa F.K. or draw

46%Forma54%
36%Útok64%
67%Obrana33%
100%Vzájomné zápasy0%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026