Menu

Corum Fk vs Sivasspor

Riadny čas

1. Lig · Sezóna 2025

Corum Stadyumu, Corum19. apríla 2026 o 15:00
Domáci

Çorum FK

31
Hostia

Sivasspor

Rozhodca: Yigit Arslan

Udalosti zápasu

Çorum FK
Sivasspor
Výkop
B. Samudio

asistencia: Y. Erdogan

26′
35′
M. Yildirim

asistencia: V. Ethemi

Polčas
J. AttamahU. Ergun
53′
56′
Burak Çoban72′
B. CobanS. Gurler
72′
O. GurbulakF. Yazgan
72′
S. Gurler

asistencia: B. Samudio

80′
81′
O. YigiterC. Charisis
81′
M. YildirimE. Gokay
87′
C. CelikK. Kesgin
PedrinhoA. Akkaynak
88′
Y. ErdoganI. Zubairu
88′
90+3′Mert Çelik
Riadny čas

Štatistiky zápasu

8Shots on Goal1
7Shots off Goal3
19Total Shots8
4Blocked Shots4
13Shots insidebox3
6Shots outsidebox5
6Fouls10
10Corner Kicks2
2Offsides2
64%Ball Possession36%
1Yellow Cards1
0Red Cards0
0Goalkeeper Saves5
580Total passes330
515Passes accurate257
89%Passes %78%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Çorum FK je 6.97, v porovnaní s 6.77 u Sivasspor. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Çorum FK je Fredy (7.11), u Sivasspor je to A. Appindangoye (7.07).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Çorum FK prispeli v tejto sezóne 25 gólmi a 25 asistenciami, na čele s B. Samudio (9G). U Sivasspor je to 16 gólov a 22 asistencií s lídrom V. Ethemi (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Çorum FK nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.00, zatiaľ čo Sivasspor má 4 obrancov s priemerom 6.91. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Çorum FK nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 7.00, oproti 4 u Sivasspor s hodnotením 6.80. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Çorum FK nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.93, v porovnaní s 2 u Sivasspor s priemerom 6.81. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 83% u Çorum FK a 79% u Sivasspor. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Çorum FK nazbierali v tejto sezóne 47 žltých kariet, v porovnaní s 37 u Sivasspor. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Çorum FK je 32.9 (najmladší: A. Sengul (27), najstarší: I. Sehic (37)), zatiaľ čo Sivasspor má priemer 28.2 (najmladší: J. Okoronkwo (22), najstarší: A. Appindangoye (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Çorum FK majú priemerne 30 ligových štartov, oproti 25 u Sivasspor. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Çorum FK4-1-4-14-3-3Sivasspor
GKDEFMIDFWD
13Sehic3Attamah5Osmanog.15Sengul39Kas14Pedrinho20Gurbulak16Fredy77Coban10Erdogan18Samudio22Akkan7Paluli2Appinda.20Celik58Ciftci6Yigiter15Fidan80Celik26Yildirim10Okoronk.27Ethemi

Náhradníci

Tréner: Cagdas Cavus

Náhradníci

Tréner: Mehmet Altiparmak

Çorum FKSila pozíciíSivasspor
6.97
Ø Hodnotenie
6.77
6.82Brankár (1 v 1)6.07
0G 0A0G 0A
7.00Obranca (4 v 4)6.91
1G 1A3G 9A
7.00Záložník (5 v 4)6.80
15G 19A4G 4A
6.93Útočník (1 v 2)6.81
9G 5A9G 9A
Çorum FK4-1-4-1
13BrankárI. Sehic6.8
3ObrancaJ. Attamah7.01A
5ObrancaS. Osmanoglu7.11G
15ObrancaA. Sengul7.1
39ObrancaE. Kas6.8
14ZáložníkPedrinho7.01G3A
20ZáložníkO. Gurbulak6.95G3A
16ZáložníkFredy7.14G3A
77ZáložníkB. Coban
10ZáložníkY. Erdogan6.95G10A
18ÚtočníkB. Samudio6.99G5A
Sivasspor4-3-3
22BrankárG. Akkan6.1
7ObrancaM. Paluli6.83A
2ObrancaA. Appindangoye7.12G1A
20ObrancaM. Celik6.71A
58ObrancaU. Ciftci7.01G4A
6ZáložníkO. Yigiter6.7
15ZáložníkK. Fidan6.81G2A
80ZáložníkC. Celik7.03G2A
26ZáložníkM. Yildirim
10ÚtočníkJ. Okoronkwo6.62G1A
27ÚtočníkV. Ethemi7.07G8A

Prehľad zápasu

Çorum FK zdolal Sivasspor 3:1. Zápas sa hral v 1. Lig 2025. Góly strelili: B. Samudio 26′, M. Yildirim 35′, Fredy 56′, S. Gurler 80′. Bolo udelených 2 žltých kariet. Çorum FK mal 64% držanie lopty, Sivasspor mal 36%. Çorum FK mal 19 striel (8 na bránu), Sivasspor mal 8 (1 na bránu). Çorum FK urobil 5 striedaní, Sivasspor urobil 3.

Rivalita od 2023

Çorum FK vs Sivasspor vzájomné výsledky

2 stretnutí
Çorum FK
0
výhier
Remízy
1
Sivasspor
1
výhier
Góly spolu
5 · 2.5/zápas
Obaja skórovali
2/2 · 100%
Nad 2,5
1/2 · 50%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 21 v 2023Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

Çorum FK

DWWDDL

Sivasspor

LWLLWL

Predpoveď zápasu

Çorum FK

35%

Výhra domácich

 

35%

Remíza

Sivasspor

30%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Çorum FK or draw

47%Forma53%
50%Útok50%
64%Obrana36%
20%Vzájomné zápasy80%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026