Menu

Sivasspor vs Istanbulspor

Riadny čas

1. Lig · Sezóna 2025

BG Grup 4 Eylül Stadyumu, Sivas13. apríla 2026 o 15:00
Domáci

Sivasspor

13
Hostia

İstanbulspor

Rozhodca: A. Demirbas

Udalosti zápasu

Sivasspor
İstanbulspor
Výkop
C. Celik
19′
O. ErdoganM. Celik
26′
34′
O. F. Duymaz

asistencia: D. Sambissa

Polčas
A. MalleA. Badji
46′
49′
C. Celik

Own Goal

63′
D. Sambissa

asistencia: Phellipe

K. FidanT. Boke
65′
73′
PhellipeD. Aydin
73′
V. TemelM. Sol
D. AvramovskiK. Kesgin
78′
78′
D. SambissaO. Sahan
87′
O. F. DuymazM. Mert
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal5
7Shots off Goal3
17Total Shots9
7Blocked Shots1
12Shots insidebox7
5Shots outsidebox2
10Fouls10
17Corner Kicks2
1Offsides2
60%Ball Possession40%
0Yellow Cards1
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves3
449Total passes319
364Passes accurate252
81%Passes %79%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Sivasspor je 6.83, v porovnaní s 6.85 u İstanbulspor. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Sivasspor je A. Appindangoye (7.07), u İstanbulspor je to A. Cham (7.06).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Sivasspor prispeli v tejto sezóne 21 gólmi a 22 asistenciami, na čele s V. Ethemi (7G). U İstanbulspor je to 27 gólov a 22 asistencií s lídrom O. F. Duymaz (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Sivasspor nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.95, zatiaľ čo İstanbulspor má 4 obrancov s priemerom 6.78. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Sivasspor nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.81, oproti 4 u İstanbulspor s hodnotením 6.86. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Sivasspor nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.71, v porovnaní s 2 u İstanbulspor s priemerom 6.92. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 78% u Sivasspor a 78% u İstanbulspor. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Sivasspor nazbierali v tejto sezóne 38 žltých kariet, v porovnaní s 37 u İstanbulspor. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Sivasspor je 28.5 (najmladší: J. Okoronkwo (22), najstarší: A. Appindangoye (33)), zatiaľ čo İstanbulspor má priemer 24.0 (najmladší: A. Cham (19), najstarší: D. Sambissa (30)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Sivasspor majú priemerne 27 ligových štartov, oproti 25 u İstanbulspor. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Sivasspor4-4-24-4-2İstanbulspor
GKDEFMIDFWD
1Bakirbas7Paluli2Appinda.3Erdogan58Ciftci12Malle80Celik15Fidan27Ethemi72Avramov.10Okoronk.28Tutar21Duhaney14Sahin24Uzunhan44Ozer7Sambissa6Vorobjo.8Temel30Cham52Duymaz37Phellipe

Náhradníci

Tréner: Mehmet Altiparmak

Náhradníci

Tréner: Mustafa Avci

SivassporSila pozíciíİstanbulspor
6.83
Ø Hodnotenie
6.85
6.72Brankár (1 v 1)6.97
0G 0A0G 0A
6.95Obranca (4 v 4)6.78
4G 8A6G 8A
6.81Záložník (4 v 4)6.86
11G 13A10G 10A
6.71Útočník (2 v 2)6.92
6G 1A11G 4A
Sivasspor4-4-2
1BrankárG. Bakirbas6.7
7ObrancaM. Paluli6.83A
2ObrancaA. Appindangoye7.12G1A
3ObrancaO. Erdogan6.91G
58ObrancaU. Ciftci7.01G4A
12ZáložníkA. Malle6.51A
80ZáložníkC. Celik7.03G2A
15ZáložníkK. Fidan6.81G2A
27ZáložníkV. Ethemi7.07G8A
72ÚtočníkD. Avramovski6.84G
10ÚtočníkJ. Okoronkwo6.62G1A
İstanbulspor4-4-2
28BrankárA. Tutar7.0
21ObrancaD. Duhaney6.71G2A
14ObrancaD. Sahin6.72G
24ObrancaE. Uzunhan6.91G1A
44ObrancaY. Ozer6.82G5A
7ZáložníkD. Sambissa6.73G8A
6ZáložníkM. Vorobjovas6.9
8ZáložníkV. Temel6.83G1A
30ZáložníkA. Cham7.14G1A
52ÚtočníkO. F. Duymaz6.97G2A
37ÚtočníkPhellipe7.04G2A

Prehľad zápasu

İstanbulspor zdolal Sivasspor 3:1. Zápas sa hral v 1. Lig 2025. Góly strelili: C. Celik 19′, O. F. Duymaz 34′, C. Celik 49′ (o.g.), D. Sambissa 63′. Bolo udelených 1 žltých kariet. Sivasspor mal 60% držanie lopty, İstanbulspor mal 40%. Sivasspor mal 17 striel (3 na bránu), İstanbulspor mal 9 (5 na bránu). Sivasspor urobil 4 striedaní, İstanbulspor urobil 4.

Rivalita od 2025

Sivasspor vs İstanbulspor vzájomné výsledky

1 stretnutí
Sivasspor
0
výhier
Remízy
0
İstanbulspor
1
výhier
Góly spolu
3 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
1/1 · 100%
Nad 2,5
1/1 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 21 v 2025Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Sivasspor

LWLLWL

İstanbulspor

WWWWLD

Predpoveď zápasu

Sivasspor

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

İstanbulspor

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Sivasspor or draw

86%Forma14%
70%Útok30%
64%Obrana36%
50%Vzájomné zápasy50%

Zranenia a stopky

Sivasspor

İstanbulspor

  • OtáznyBaran Vardar
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 9. 5. 2026