Menu

Sar Yer vs Hatayspor

Riadny čas

1. Lig · Sezóna 2025

Yusuf Ziya Onis, Istanbul11. apríla 2026 o 12:30
Domáci

Sarıyer

40
Hostia

Hatayspor

Rozhodca: Berkay Erdemir

Udalosti zápasu

Sarıyer
Hatayspor
Výkop
M. Camara

asistencia: M. Silva

28′
31′Prince Ating
38′Baran Sarka
Polčas
H. TraoreH. E. Yesilyurt
46′
46′
S. OzenM. Danjuma
A. Poko
53′
60′Ersin Aydemir
61′
E. ArslanD. Aksoy
M. SilvaA. Kara
63′
E. Eze

asistencia: A. Poko

69′
P. M. DembeleB. Kor
74′
E. EzeO. Sol
74′
74′
B. SarkaY. Azrak
74′
P. AtingC. Yilmaz
A. PokoB. Aydogmus
79′
A. Kara

asistencia: B. Kor

83′
84′
S. OsmanA. Yildiz
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal0
5Shots off Goal1
15Total Shots4
4Blocked Shots3
11Shots insidebox1
4Shots outsidebox3
9Fouls14
7Corner Kicks0
1Offsides1
51%Ball Possession49%
1Yellow Cards3
0Red Cards0
0Goalkeeper Saves2
407Total passes392
331Passes accurate321
81%Passes %82%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Sarıyer je 6.84, v porovnaní s 6.59 u Hatayspor. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Sarıyer je A. Poko (7.21), u Hatayspor je to E. Arslan (7.06).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Sarıyer prispeli v tejto sezóne 27 gólmi a 16 asistenciami, na čele s P. M. Dembele (7G). U Hatayspor je to 10 gólov a 5 asistencií s lídrom E. Arslan (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Sarıyer nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.86, zatiaľ čo Hatayspor má 4 obrancov s priemerom 6.45. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Sarıyer nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.87, oproti 5 u Hatayspor s hodnotením 6.78. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Sarıyer nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.66, v porovnaní s 1 u Hatayspor s priemerom 6.38. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 78% u Sarıyer a 75% u Hatayspor. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Sarıyer nazbierali v tejto sezóne 42 žltých kariet, v porovnaní s 30 u Hatayspor. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Sarıyer je 28.6 (najmladší: M. Bayram (21), najstarší: C. Osmanpasa (38)), zatiaľ čo Hatayspor má priemer 22.8 (najmladší: Y. A. Buz (18), najstarší: H. Cinemre (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Sarıyer majú priemerne 22 ligových štartov, oproti 18 u Hatayspor. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Sarıyer4-1-4-14-2-3-1Hatayspor
GKDEFMIDFWD
23Bayram77Karayel14Mert20Osmanpa.5Korkmaz.6Traore70Camara53Poko88Silva9Dembele90Eze34Saricali33Aydemir5Cinemre95Buz47Ozen4Gonulac.48Osman85Arslan6Sarka18Durmush.90Ating

Náhradníci

Tréner: Servet Cetin

Náhradníci

Tréner: Bekir Irtegun

SarıyerSila pozíciíHatayspor
6.84
Ø Hodnotenie
6.59
6.75Brankár (1 v 1)6.36
0G 0A0G 0A
6.86Obranca (4 v 4)6.45
3G 2A1G 0A
6.87Záložník (5 v 5)6.78
19G 14A8G 5A
6.66Útočník (1 v 1)6.38
5G 0A1G 0A
Sarıyer4-1-4-1
23BrankárM. Bayram6.8
77ObrancaC. Karayel6.91G
14ObrancaM. Mert6.92G
20ObrancaC. Osmanpasa6.9
5ObrancaE. Korkmazoglu6.72A
6ZáložníkH. Traore6.83A
70ZáložníkM. Camara6.85G6A
53ZáložníkA. Poko7.24G1A
88ZáložníkM. Silva6.73G2A
9ZáložníkP. M. Dembele6.87G2A
90ÚtočníkE. Eze6.75G
Hatayspor4-2-3-1
34BrankárD. Saricali6.4
33ObrancaE. Aydemir6.3
5ObrancaH. Cinemre6.51G
95ObrancaY. A. Buz6.3
47ObrancaS. Ozen6.6
4ZáložníkM. Gonulacar6.81G1A
48ZáložníkS. Osman6.91G1A
85ZáložníkE. Arslan7.13G2A
6ZáložníkB. Sarka6.5
18ZáložníkU. Durmushan6.63G1A
90ÚtočníkP. Ating6.41G

Prehľad zápasu

Sarıyer zdolal Hatayspor 4:0. Zápas sa hral v 1. Lig 2025. Góly strelili: M. Camara 28′, A. Poko 53′, E. Eze 69′, A. Kara 83′. Bolo udelených 4 žltých kariet. Sarıyer mal 51% držanie lopty, Hatayspor mal 49%. Sarıyer mal 15 striel (6 na bránu), Hatayspor mal 4 (0 na bránu). Sarıyer urobil 5 striedaní, Hatayspor urobil 5.

Rivalita od 2013

Sarıyer vs Hatayspor vzájomné výsledky

6 stretnutí
Sarıyer
3
výhier
Remízy
1
Hatayspor
2
výhier
Góly spolu
18 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
1/6 · 17%
Nad 2,5
3/6 · 50%

Aktuálna forma

Sarıyer

WWLWDW

Hatayspor

WLDLWL

Predpoveď zápasu

Sarıyer

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Hatayspor

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Sarıyer or draw

73%Forma27%
50%Útok50%
75%Obrana25%
71%Vzájomné zápasy29%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026