Menu

Sakaryaspor vs Esenler Erokspor

Riadny čas

1. Lig · Sezóna 2025

Yeni Sakarya Atatürk Stadyumu, Adapazari13. apríla 2026 o 19:00
12
Rozhodca: B. Kolak
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Sakaryaspor
Esenler Erokspor
Výkop
B. Bekaroglu

asistencia: S. Pena

16′
Polčas
M. BostanL. Zwolinski
46′
46′
R. JackO. Beyaz
46′
E. GedikE. Korkmaz
49′
R. Niyaz
Serkan Yavuz56′
OwusuE. Demir
61′
K. SenD. Tuzcu
61′
68′Mikail Okyar
78′
M. OkyarA. Karaman
80′
H. Catakovic
82′
R. NiyazT. Kacar
88′
H. CatakovicB. Lus
Poyraz Efe Yıldırım89′
89′Mame Mor Faye
S. PenaA. Demir
89′
Alparslan Demir90+1′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal7
2Shots off Goal7
6Total Shots18
1Blocked Shots4
5Shots insidebox16
1Shots outsidebox2
7Fouls9
2Corner Kicks6
1Offsides4
38%Ball Possession62%
2Yellow Cards2
1Red Cards0
5Goalkeeper Saves2
336Total passes542
259Passes accurate468
77%Passes %86%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Sakaryaspor je 6.77, v porovnaní s 6.93 u Esenler Erokspor. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Sakaryaspor je J. Szumski (7.10), u Esenler Erokspor je to H. Bilazer (7.09).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Sakaryaspor prispeli v tejto sezóne 11 gólmi a 9 asistenciami, na čele s M. Bostan (4G). U Esenler Erokspor je to 41 gólov a 33 asistencií s lídrom H. Catakovic (14G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Sakaryaspor nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.67, zatiaľ čo Esenler Erokspor má 3 obrancov s priemerom 6.91. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Sakaryaspor nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.77, oproti 6 u Esenler Erokspor s hodnotením 6.95. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Sakaryaspor nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.77, v porovnaní s 1 u Esenler Erokspor s priemerom 6.95. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 80% u Sakaryaspor a 81% u Esenler Erokspor. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Sakaryaspor nazbierali v tejto sezóne 35 žltých kariet, v porovnaní s 45 u Esenler Erokspor. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Sakaryaspor je 27.1 (najmladší: P. Yildirim (21), najstarší: J. Szumski (33)), zatiaľ čo Esenler Erokspor má priemer 27.8 (najmladší: M. Faye (20), najstarší: Amilton (36)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Sakaryaspor majú priemerne 18 ligových štartov, oproti 31 u Esenler Erokspor. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Sakaryaspor4-2-3-14-2-3-1Esenler Erokspor
GKDEFMIDFWD
29Szumski21Yavuz86Bekarog.43Kocaman2Teixeira10Pena44Vukovic27Owusu16Sen99Yildirim91Bostan34Cetin77Bilazer97Cavare15Nzaba19Gedik6Jack5Okyar89Amilton20Niyaz11Faye7Catakov.

Náhradníci

Tréner: Mustafa Dalci

Náhradníci

Tréner: Osman Ozkoylu

SakaryasporSila pozíciíEsenler Erokspor
6.77
Ø Hodnotenie
6.93
7.10Brankár (1 v 1)6.86
0G 0A0G 0A
6.67Obranca (4 v 3)6.91
3G 5A3G 4A
6.77Záložník (5 v 6)6.95
4G 4A24G 23A
6.77Útočník (1 v 1)6.95
4G 0A14G 6A
Sakaryaspor4-2-3-1
29BrankárJ. Szumski7.1
21ObrancaS. Yavuz6.71G4A
86ObrancaB. Bekaroglu6.71G
43ObrancaA. Kocaman6.8
2ObrancaRuan Teixeira6.51G1A
10ZáložníkS. Pena7.11A
44ZáložníkJ. Vukovic6.81G
27ZáložníkOwusu6.81A
16ZáložníkK. Sen6.61A
99ZáložníkP. Yildirim6.63G1A
91ÚtočníkM. Bostan6.84G
Esenler Erokspor4-2-3-1
34BrankárE. Cetin6.9
77ObrancaH. Bilazer7.11G4A
97ObrancaD. Cavare6.8
15ObrancaF. Nzaba6.82G
19ZáložníkE. Gedik
6ZáložníkR. Jack6.91G1A
5ZáložníkM. Okyar7.02G3A
89ZáložníkAmilton7.14G12A
20ZáložníkR. Niyaz6.97G6A
11ZáložníkM. Faye6.910G1A
7ÚtočníkH. Catakovic7.014G6A

Prehľad zápasu

Esenler Erokspor zdolal Sakaryaspor 2:1. Zápas sa hral v 1. Lig 2025. Góly strelili: B. Bekaroglu 16′, R. Niyaz 49′, H. Catakovic 80′. Bolo udelených 4 žltých kariet, 1 červených kariet. Sakaryaspor mal 38% držanie lopty, Esenler Erokspor mal 62%. Sakaryaspor mal 6 striel (4 na bránu), Esenler Erokspor mal 18 (7 na bránu). Sakaryaspor urobil 4 striedaní, Esenler Erokspor urobil 5.

Rivalita od 2025

Sakaryaspor vs Esenler Erokspor vzájomné výsledky

3 stretnutí
Sakaryaspor
1
výhier
Remízy
1
Esenler Erokspor
1
výhier
Góly spolu
9 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
2/3 · 67%
Nad 2,5
1/3 · 33%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 41 v 2025Všetkých 3 stretnutí

Aktuálna forma

Sakaryaspor

LLDLLD

Esenler Erokspor

DLWWDW

Predpoveď zápasu

Sakaryaspor

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Esenler Erokspor

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Esenler Erokspor

50%Forma50%
45%Útok55%
47%Obrana53%
50%Vzájomné zápasy50%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026