Menu

Umraniyespor vs Sakaryaspor

Riadny čas

1. Lig · Sezóna 2025

Spoi̇nt İnşaat Ümrani̇yespor Stadyumu, Istanbul8. apríla 2026 o 19:00
20
Rozhodca: Fatih Tokail

Udalosti zápasu

Ümraniyespor
Sakaryaspor
Výkop
45+1′Burak Bekaroğlu
B. Celik

asistencia: A. T. Bulbul

45′
Polčas
46′
A. KocamanE. Terzi
T. Kosoko

asistencia: B. Celik

47′
54′
Ruan TeixeiraL. Zwolinski
54′
K. SenM. Fofana
S. GoksuJ. Bardhi
61′
A. DjokanovicE. Hoti
71′
73′
E. DemirH. Karatas
B. CelikB. Ekincier
80′
A. BabacanY. D. Sas
80′
T. KosokoC. Soukou
81′
81′
OwusuA. Demir
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal1
7Shots off Goal4
11Total Shots8
1Blocked Shots3
8Shots insidebox6
3Shots outsidebox2
11Fouls14
4Corner Kicks4
0Offsides3
42%Ball Possession58%
0Yellow Cards1
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves1
383Total passes516
300Passes accurate432
78%Passes %84%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Ümraniyespor je 6.85, v porovnaní s 6.73 u Sakaryaspor. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Ümraniyespor je T. Glumac (7.03), u Sakaryaspor je to J. Szumski (7.10).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Ümraniyespor prispeli v tejto sezóne 25 gólmi a 22 asistenciami, na čele s B. Celik (11G). U Sakaryaspor je to 11 gólov a 10 asistencií s lídrom E. Demir (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Ümraniyespor nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.84, zatiaľ čo Sakaryaspor má 4 obrancov s priemerom 6.67. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Ümraniyespor nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.77, oproti 5 u Sakaryaspor s hodnotením 6.74. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Ümraniyespor nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.88, v porovnaní s 1 u Sakaryaspor s priemerom 6.59. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 80% u Ümraniyespor a 80% u Sakaryaspor. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Ümraniyespor nazbierali v tejto sezóne 38 žltých kariet, v porovnaní s 32 u Sakaryaspor. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Ümraniyespor je 25.5 (najmladší: A. T. Bulbul (20), najstarší: T. Glumac (34)), zatiaľ čo Sakaryaspor má priemer 27.3 (najmladší: P. Yildirim (21), najstarší: S. Dursun (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Ümraniyespor majú priemerne 30 ligových štartov, oproti 19 u Sakaryaspor. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Ümraniyespor4-3-34-1-4-1Sakaryaspor
GKDEFMIDFWD
35Topalog.81Bulbul14Kocaturk44Glumac75Kaplan8Goksu88Djokano.20Babacan77Benny9Celik12Kosoko29Szumski21Yavuz24Dursun86Bekarog.43Kocaman10Pena2Teixeira14Demir16Sen27Owusu99Yildirim

Náhradníci

Tréner: Tayfun Albayrak

Náhradníci

Tréner: Mustafa Dalci

ÜmraniyesporSila pozíciíSakaryaspor
6.85
Ø Hodnotenie
6.73
6.98Brankár (1 v 1)7.10
0G 0A0G 0A
6.84Obranca (4 v 4)6.67
5G 2A4G 4A
6.77Záložník (3 v 5)6.74
2G 7A4G 5A
6.88Útočník (3 v 1)6.59
18G 13A3G 1A
Ümraniyespor4-3-3
35BrankárC. Topaloglu7.0
81ObrancaA. T. Bulbul6.61G1A
14ObrancaY. Kocaturk6.91G
44ObrancaT. Glumac7.01G1A
75ObrancaE. Kaplan6.82G
8ZáložníkS. Goksu6.82A
88ZáložníkA. Djokanovic6.81G1A
20ZáložníkA. Babacan6.81G4A
77ÚtočníkBenny7.06G7A
9ÚtočníkB. Celik6.911G4A
12ÚtočníkT. Kosoko6.81G2A
Sakaryaspor4-1-4-1
29BrankárJ. Szumski7.1
21ObrancaS. Yavuz6.71G4A
24ObrancaS. Dursun6.52G
86ObrancaB. Bekaroglu6.71G
43ObrancaA. Kocaman6.8
10ZáložníkS. Pena7.11A
2ZáložníkRuan Teixeira6.51G1A
14ZáložníkE. Demir6.73G1A
16ZáložníkK. Sen6.61A
27ZáložníkOwusu6.81A
99ÚtočníkP. Yildirim6.63G1A

Prehľad zápasu

Ümraniyespor zdolal Sakaryaspor 2:0. Zápas sa hral v 1. Lig 2025. Góly strelili: B. Celik 45′, T. Kosoko 47′. Bolo udelených 1 žltých kariet. Ümraniyespor mal 42% držanie lopty, Sakaryaspor mal 58%. Ümraniyespor mal 11 striel (3 na bránu), Sakaryaspor mal 8 (1 na bránu). Ümraniyespor urobil 5 striedaní, Sakaryaspor urobil 5.

Rivalita od 2023

Ümraniyespor vs Sakaryaspor vzájomné výsledky

5 stretnutí
Ümraniyespor
1
výhier
Remízy
4
Sakaryaspor
0
výhier
Góly spolu
10 · 2.0/zápas
Obaja skórovali
4/5 · 80%
Nad 2,5
1/5 · 20%

Aktuálna forma

Ümraniyespor

LWLDWL

Sakaryaspor

LLDLLD

Predpoveď zápasu

Ümraniyespor

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Sakaryaspor

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Ümraniyespor or draw

47%Forma53%
36%Útok64%
60%Obrana40%
64%Vzájomné zápasy36%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026