Menu

Istanbulspor vs Erzurumspor Fk

Riadny čas

1. Lig · Sezóna 2025

Esenyurt Necmi Kadıoğlu Stadyumu, Istanbul9. apríla 2026 o 19:00
01
Rozhodca: Cagdas Altay

Udalosti zápasu

İstanbulspor
Erzurumspor FK
Výkop
Vefa Temel38′
Polčas
Alieu Cham61′
Emrecan Uzunhan69′
71′
Murat Cem AkpinarAdem Eren Kabak
72′
Giovanni CrociataCheikne Sylla
Ömer Faruk DuymazAbdullah Dijlan Aydin
74′
Vefa TemelMuhammed Mert
74′
Phellipe Cardoso AraujoFahri Ay
81′
Mario KrstovskiMustafa Sol
81′
84′
Cheikne Sylla

asistencia: Mustafa Fettahoglu

Alieu ChamDavid Sambissa
89′
89′
Martín RodríguezFernando Andrade
89′
Eren TozluMustafa Yumlu
90′
Mustafa Fettahogluİlkan Sever
Riadny čas

Štatistiky zápasu

1Shots on Goal3
5Shots off Goal7
9Total Shots13
3Blocked Shots3
6Shots insidebox5
3Shots outsidebox8
13Fouls11
1Corner Kicks3
2Offsides0
37%Ball Possession63%
3Yellow Cards0
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves1
370Total passes646
288Passes accurate585
78%Passes %91%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy İstanbulspor je 6.85, v porovnaní s 7.00 u Erzurumspor FK. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč İstanbulspor je A. Cham (7.06), u Erzurumspor FK je to B. Baiye (7.14).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky İstanbulspor prispeli v tejto sezóne 30 gólmi a 15 asistenciami, na čele s O. F. Duymaz (7G). U Erzurumspor FK je to 32 gólov a 18 asistencií s lídrom E. Tozlu (15G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

İstanbulspor nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.78, zatiaľ čo Erzurumspor FK má 4 obrancov s priemerom 6.96. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

İstanbulspor nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.92, oproti 5 u Erzurumspor FK s hodnotením 7.02. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

İstanbulspor nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.66, v porovnaní s 1 u Erzurumspor FK s priemerom 7.11. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 78% u İstanbulspor a 46% u Erzurumspor FK. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu İstanbulspor nazbierali v tejto sezóne 37 žltých kariet, v porovnaní s 32 u Erzurumspor FK. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky İstanbulspor je 23.7 (najmladší: O. F. Duymaz (19), najstarší: M. Vorobjovas (30)), zatiaľ čo Erzurumspor FK má priemer 26.7 (najmladší: Y. Kirtay (22), najstarší: E. Tozlu (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu İstanbulspor majú priemerne 24 ligových štartov, oproti 21 u Erzurumspor FK. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

İstanbulspor4-1-4-14-1-4-1Erzurumspor FK
GKDEFMIDFWD
28Tutar21Duhaney14Sahin24Uzunhan44Ozer6Vorobjo.37Phellipe52Duymaz8Temel30Cham77Krstovs.31Orbanic2Ulgen4Gerxhal.3Kirtay15Giorbel.6Baiye99Fettaho.24Crociata11Akpinar65Rodrigu.10Tozlu

Náhradníci

Tréner: Mustafa Avci

Náhradníci

Tréner: Serkan Ozbalta

İstanbulsporSila pozíciíErzurumspor FK
6.85
Ø Hodnotenie
7.00
6.97Brankár (1 v 1)6.93
0G 0A0G 0A
6.78Obranca (4 v 4)6.96
6G 8A1G 1A
6.92Záložník (5 v 5)7.02
18G 6A16G 16A
6.66Útočník (1 v 1)7.11
6G 1A15G 1A
İstanbulspor4-1-4-1
28BrankárA. Tutar7.0
21ObrancaD. Duhaney6.71G2A
14ObrancaD. Sahin6.72G
24ObrancaE. Uzunhan6.91G1A
44ObrancaY. Ozer6.82G5A
6ZáložníkM. Vorobjovas6.9
37ZáložníkPhellipe7.04G2A
52ZáložníkO. F. Duymaz6.97G2A
8ZáložníkV. Temel6.83G1A
30ZáložníkA. Cham7.14G1A
77ÚtočníkM. Krstovski6.76G1A
Erzurumspor FK4-1-4-1
31BrankárM. Orbanic6.9
2ObrancaA. Ulgen7.0
4ObrancaA. Gerxhaliu7.01G
3ObrancaY. Kirtay7.01A
15ObrancaG. Giorbelidze6.9
6ZáložníkB. Baiye7.14G3A
99ZáložníkM. Fettahoglu6.87G1A
24ZáložníkG. Crociata7.13G6A
11ZáložníkM. Akpinar
65ZáložníkM. Rodriguez7.02G6A
10ÚtočníkE. Tozlu7.115G1A

Prehľad zápasu

Erzurumspor FK zdolal İstanbulspor 1:0. Zápas sa hral v 1. Lig 2025. Góly strelili: Cheikne Sylla 84′. Bolo udelených 3 žltých kariet. İstanbulspor mal 37% držanie lopty, Erzurumspor FK mal 63%. İstanbulspor mal 9 striel (1 na bránu), Erzurumspor FK mal 13 (3 na bránu). İstanbulspor urobil 5 striedaní, Erzurumspor FK urobil 5.

Rivalita od 2016

İstanbulspor vs Erzurumspor FK vzájomné výsledky

14 stretnutí
İstanbulspor
6
výhier
Remízy
3
Erzurumspor FK
5
výhier
Góly spolu
48 · 3.4/zápas
Obaja skórovali
10/14 · 71%
Nad 2,5
11/14 · 79%

Aktuálna forma

İstanbulspor

WWWWLD

Erzurumspor FK

WWWWLW

Predpoveď zápasu

İstanbulspor

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Erzurumspor FK

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Winner : Erzurumspor FK

14%Forma86%
16%Útok84%
36%Obrana64%
60%Vzájomné zápasy40%

Zranenia a stopky

İstanbulspor

  • OtáznyBaran Vardar

Erzurumspor FK

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026