Menu

Esenler Erokspor vs Amed

Riadny čas

1. Lig · Sezóna 2025

Esenler Stadium, Istanbul9. apríla 2026 o 19:00
11
Hostia

Amed

Rozhodca: Gurcan Hasova

Udalosti zápasu

Esenler Erokspor
Amed
Výkop
Ryan Jack
23′
Onur UlasFrancis Nzaba
29′
Mame Mor FayeBerat Luş
29′
Hamza Čataković42′
44′Celal Hanalp
Polčas
46′
Felix Afena-GyanDia Saba
51′
Mbaye Diagne
58′Erce Kardeşler
62′
Celal HanalpHasan Ali Kaldırım
Guélor Kanga66′
74′
Cem ÜstündagTarkan Serbest
75′
Florent HasaniEmrah Başsan
75′
Daniel MorenoZdravko Dimitrov
Ryan JackÖmer Faruk Beyaz
78′
Hamza ČatakovićOlarenwaju Kayode
78′
Mikail OkyarRecep Niyaz
89′
90′
Sinan KurtAdama Traoré
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal2
6Shots off Goal3
14Total Shots7
3Blocked Shots2
7Shots insidebox4
7Shots outsidebox3
11Fouls14
4Corner Kicks2
0Offsides1
66%Ball Possession34%
2Yellow Cards2
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves4
537Total passes284
452Passes accurate207
84%Passes %73%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Esenler Erokspor je 7.01, v porovnaní s 6.92 u Amed. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Esenler Erokspor je G. Kanga (7.48), u Amed je to M. Diagne (7.22).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Esenler Erokspor prispeli v tejto sezóne 40 gólmi a 31 asistenciami, na čele s H. Catakovic (14G). U Amed je to 56 gólov a 34 asistencií s lídrom M. Diagne (30G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Esenler Erokspor nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 7.00, zatiaľ čo Amed má 4 obrancov s priemerom 6.96. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Esenler Erokspor nasadzuje 6 stredopoliarov s priemerom 7.06, oproti 5 u Amed s hodnotením 6.85. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Esenler Erokspor nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.95, v porovnaní s 1 u Amed s priemerom 7.22. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 81% u Esenler Erokspor a 79% u Amed. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Esenler Erokspor nazbierali v tejto sezóne 41 žltých kariet, v porovnaní s 44 u Amed. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Esenler Erokspor je 28.8 (najmladší: M. Faye (20), najstarší: Amilton (36)), zatiaľ čo Amed má priemer 28.6 (najmladší: F. Afena-Gyan (22), najstarší: M. Ucar (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Esenler Erokspor majú priemerne 30 ligových štartov, oproti 29 u Amed. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Esenler Erokspor4-2-3-14-2-3-1Amed
GKDEFMIDFWD
34Cetin77Bilazer97Cavare14Ulas33Alic6Jack5Okyar89Amilton12Kanga11Faye7Catakov.31Kardesl.7Ucar21Yesil34Syrota77Hanalp6Ustundag5Kurt27Moreno20Hasani33Afena-G.45Diagne

Náhradníci

Tréner: Osman Ozkoylu

Náhradníci

Tréner: Mesut Bakkal

Esenler EroksporSila pozíciíAmed
7.01
Ø Hodnotenie
6.92
6.86Brankár (1 v 1)6.84
0G 0A0G 0A
7.00Obranca (3 v 4)6.96
3G 4A6G 10A
7.06Záložník (6 v 5)6.85
23G 21A20G 19A
6.95Útočník (1 v 1)7.22
14G 6A30G 5A
Esenler Erokspor4-2-3-1
34BrankárE. Cetin6.9
77ObrancaH. Bilazer7.11G4A
97ObrancaD. Cavare6.8
14ObrancaO. Ulas7.12G
33ZáložníkE. Alic
6ZáložníkR. Jack6.91G1A
5ZáložníkM. Okyar7.02G3A
89ZáložníkAmilton7.14G12A
12ZáložníkG. Kanga7.56G4A
11ZáložníkM. Faye6.910G1A
7ÚtočníkH. Catakovic7.014G6A
Amed4-2-3-1
31BrankárE. Kardesler6.8
7ObrancaM. Ucar7.01G9A
21ObrancaM. Yesil7.24G
34ObrancaO. Syrota7.0
77ObrancaC. Hanalp6.81G1A
6ZáložníkC. Ustundag6.62A
5ZáložníkS. Kurt6.91G1A
27ZáložníkD. Moreno7.110G6A
20ZáložníkF. Hasani6.94G4A
33ZáložníkF. Afena-Gyan6.75G6A
45ÚtočníkM. Diagne7.230G5A

Prehľad zápasu

Esenler Erokspor a Amed remizovali 1:1. Zápas sa hral v 1. Lig 2025. Góly strelili: Ryan Jack 23′, Mbaye Diagne 51′. Bolo udelených 4 žltých kariet. Esenler Erokspor mal 66% držanie lopty, Amed mal 34%. Esenler Erokspor mal 14 striel (5 na bránu), Amed mal 7 (2 na bránu). Esenler Erokspor urobil 5 striedaní, Amed urobil 6.

Rivalita od 2022

Esenler Erokspor vs Amed vzájomné výsledky

5 stretnutí
Esenler Erokspor
1
výhier
Remízy
1
Amed
3
výhier
Góly spolu
13 · 2.6/zápas
Obaja skórovali
3/5 · 60%
Nad 2,5
3/5 · 60%

Aktuálna forma

Esenler Erokspor

DLWWDW

Amed

DDLDDW

Predpoveď zápasu

Esenler Erokspor

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Amed

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Amed

32%Forma68%
36%Útok64%
10%Obrana90%
29%Vzájomné zápasy71%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026