Menu

Boluspor vs Sivasspor

Riadny čas

1. Lig · Sezóna 2025

Bolu Atatürk Stadyumu, Bolu9. apríla 2026 o 16:00
Domáci

Boluspor

12
Hostia

Sivasspor

Rozhodca: Burak Demirkiran

Udalosti zápasu

Boluspor
Sivasspor
Výkop
3′
Daniel Avramovski

asistencia: Murat Paluli

27′Cihat Çelik
28′
Jonathan Okoronkwo

asistencia: Uğur Çiftçi

Doğan Can Davas

asistencia: Lucas Lima

31′
Polčas
Devran ŞenyurtMustafa Alptekin Cayli
46′
66′
Valon EthemiMehmet Feyzi Yıldırım
75′
Aly MalléEmre Gökay
75′
Kamil FidanMert Çelik
Doğan Can DavasAlexandru Băluță
84′
88′
Daniel AvramovskiÖzkan Yigiter
90′Mehmet Göktuğ Bakırbaş
Riadny čas

Štatistiky zápasu

1Shots on Goal2
2Shots off Goal1
5Total Shots4
2Blocked Shots1
3Shots insidebox3
2Shots outsidebox1
2Fouls5
1Corner Kicks1
0Offsides2
54%Ball Possession46%
0Yellow Cards1
0Red Cards0
0Goalkeeper Saves0
254Total passes224
220Passes accurate187
87%Passes %83%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Boluspor je 6.88, v porovnaní s 6.83 u Sivasspor. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Boluspor je D. Davas (7.25), u Sivasspor je to A. Appindangoye (7.07).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Boluspor prispeli v tejto sezóne 31 gólmi a 26 asistenciami, na čele s D. Davas (14G). U Sivasspor je to 21 gólov a 22 asistencií s lídrom V. Ethemi (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Boluspor nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.91, zatiaľ čo Sivasspor má 4 obrancov s priemerom 6.95. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Boluspor nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.91, oproti 5 u Sivasspor s hodnotením 6.80. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Boluspor nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.78, v porovnaní s 1 u Sivasspor s priemerom 6.64. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 81% u Boluspor a 78% u Sivasspor. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Boluspor nazbierali v tejto sezóne 45 žltých kariet, v porovnaní s 38 u Sivasspor. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Boluspor je 26.9 (najmladší: A. Usluoglu (19), najstarší: L. Lima (34)), zatiaľ čo Sivasspor má priemer 28.5 (najmladší: J. Okoronkwo (22), najstarší: A. Appindangoye (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Boluspor majú priemerne 28 ligových štartov, oproti 27 u Sivasspor. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Boluspor4-2-3-14-2-3-1Sivasspor
GKDEFMIDFWD
91Dirdiro.2Artan24Arslan28Kouagba3Lima80Balburd.7Alici34Alpsoy17Davas5Senyurt9Usluoglu1Bakirbas7Paluli2Appinda.3Erdogan58Ciftci15Fidan80Celik12Malle72Avramov.27Ethemi10Okoronk.

Náhradníci

Tréner: Ertugrul Arslan

Náhradníci

Tréner: Mehmet Altiparmak

BolusporSila pozíciíSivasspor
6.88
Ø Hodnotenie
6.83
6.73Brankár (1 v 1)6.72
0G 0A0G 0A
6.91Obranca (4 v 4)6.95
4G 7A4G 8A
6.91Záložník (5 v 5)6.80
22G 18A15G 13A
6.78Útočník (1 v 1)6.64
5G 1A2G 1A
Boluspor4-2-3-1
91BrankárT. Dirdiroglu6.7
2ObrancaO. Artan6.81G1A
24ObrancaK. Arslan6.9
28ObrancaL. Kouagba6.81G
3ObrancaL. Lima7.12G6A
80ZáložníkM. Balburdia6.82G4A
7ZáložníkB. Alici6.94G2A
34ZáložníkH. Alpsoy6.91G3A
17ZáložníkD. Davas7.314G8A
5ZáložníkD. Senyurt6.71G1A
9ÚtočníkA. Usluoglu6.85G1A
Sivasspor4-2-3-1
1BrankárG. Bakirbas6.7
7ObrancaM. Paluli6.83A
2ObrancaA. Appindangoye7.12G1A
3ObrancaO. Erdogan6.91G
58ObrancaU. Ciftci7.01G4A
15ZáložníkK. Fidan6.81G2A
80ZáložníkC. Celik7.03G2A
12ZáložníkA. Malle6.51A
72ZáložníkD. Avramovski6.84G
27ZáložníkV. Ethemi7.07G8A
10ÚtočníkJ. Okoronkwo6.62G1A

Prehľad zápasu

Sivasspor zdolal Boluspor 2:1. Zápas sa hral v 1. Lig 2025. Góly strelili: Daniel Avramovski 3′, Jonathan Okoronkwo 28′, Doğan Can Davas 31′. Bolo udelených 4 žltých kariet, 1 červených kariet. Boluspor mal 54% držanie lopty, Sivasspor mal 46%. Boluspor mal 5 striel (1 na bránu), Sivasspor mal 4 (2 na bránu). Boluspor urobil 2 striedaní, Sivasspor urobil 4.

Rivalita od 2016

Boluspor vs Sivasspor vzájomné výsledky

3 stretnutí
Boluspor
1
výhier
Remízy
0
Sivasspor
2
výhier
Góly spolu
10 · 3.3/zápas
Obaja skórovali
2/3 · 67%
Nad 2,5
2/3 · 67%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 41 v 2016Všetkých 3 stretnutí

Aktuálna forma

Boluspor

WLWLLL

Sivasspor

LWLLWL

Predpoveď zápasu

Boluspor

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Sivasspor

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Sivasspor

31%Forma69%
44%Útok56%
33%Obrana67%
33%Vzájomné zápasy67%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026