Menu

Band Rmaspor vs Sar Yer

Riadny čas

1. Lig · Sezóna 2025

Bandırma 17 Eylül Stadı, Balıkesir7. apríla 2026 o 13:30
00
Hostia

Sarıyer

Rozhodca: Oguzhan Aksu

Udalosti zápasu

Bandırmaspor
Sarıyer
Výkop
Abdulkadir Parmak7′
A. ParmakJ. Amaral
37′
Polčas
T. KehindeD. Ndongala
46′
65′Eşref Korkmazoğlu
71′
H. TraoreH. E. Yesilyurt
M. FallE. Cinemre
79′
A. BadjiM. Albayrak
80′
K. AliciO. Ceylan
80′
80′
E. EzeB. Kor
80′
M. CamaraE. Kulasin
90′
P. M. DembeleO. Bayram
90′
A. PokoA. Kara
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal1
4Shots off Goal9
10Total Shots12
3Blocked Shots2
9Shots insidebox4
1Shots outsidebox8
5Fouls7
2Corner Kicks3
0Offsides0
60%Ball Possession40%
1Yellow Cards1
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves3
482Total passes307
410Passes accurate233
85%Passes %76%
1.42expected_goals0.65
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Bandırmaspor je 6.97, v porovnaní s 6.81 u Sarıyer. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Bandırmaspor je H. Ciftci (7.19), u Sarıyer je to A. Poko (7.21).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Bandırmaspor prispeli v tejto sezóne 16 gólmi a 21 asistenciami, na čele s A. Nukan (3G). U Sarıyer je to 26 gólov a 17 asistencií s lídrom P. M. Dembele (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Bandırmaspor nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.08, zatiaľ čo Sarıyer má 4 obrancov s priemerom 6.78. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Bandırmaspor nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.88, oproti 5 u Sarıyer s hodnotením 6.87. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Bandırmaspor nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.83, v porovnaní s 1 u Sarıyer s priemerom 6.66. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 79% u Bandırmaspor a 78% u Sarıyer. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Bandırmaspor nazbierali v tejto sezóne 46 žltých kariet, v porovnaní s 39 u Sarıyer. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Bandırmaspor je 27.4 (najmladší: A. Badji (19), najstarší: M. Fall (34)), zatiaľ čo Sarıyer má priemer 27.5 (najmladší: O. Yilmaz (19), najstarší: C. Osmanpasa (38)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Bandırmaspor majú priemerne 24 ligových štartov, oproti 23 u Sarıyer. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Bandırmaspor4-2-3-14-1-4-1Sarıyer
GKDEFMIDFWD
1Ozcimen27Alici6Ciftci33Nukan34Aydin92Mulumba20Parmak7Fall10Gumuska.29Badji9Kehinde23Bayram22Yilmaz14Mert20Osmanpa.5Korkmaz.6Traore70Camara53Poko88Silva9Dembele90Eze

Náhradníci

Tréner: Mustafa Gursel

Náhradníci

Tréner: Servet Cetin

BandırmasporSila pozíciíSarıyer
6.97
Ø Hodnotenie
6.81
7.06Brankár (1 v 1)6.75
0G 0A0G 0A
7.08Obranca (4 v 4)6.78
8G 6A2G 3A
6.88Záložník (5 v 5)6.87
6G 12A19G 14A
6.83Útočník (1 v 1)6.66
2G 3A5G 0A
Bandırmaspor4-2-3-1
1BrankárA. Ozcimen7.1
27ObrancaK. Alici7.12G2A
6ObrancaH. Ciftci7.21G2A
33ObrancaA. Nukan7.13G1A
34ObrancaE. Aydin7.02G1A
92ZáložníkR. Mulumba7.11G2A
20ZáložníkA. Parmak6.91G
7ZáložníkM. Fall6.81G3A
10ZáložníkM. Gumuskaya6.81G6A
29ZáložníkA. Badji6.82G1A
9ÚtočníkT. Kehinde6.82G3A
Sarıyer4-1-4-1
23BrankárM. Bayram6.8
22ObrancaO. Yilmaz6.61A
14ObrancaM. Mert6.92G
20ObrancaC. Osmanpasa6.9
5ObrancaE. Korkmazoglu6.72A
6ZáložníkH. Traore6.83A
70ZáložníkM. Camara6.85G6A
53ZáložníkA. Poko7.24G1A
88ZáložníkM. Silva6.73G2A
9ZáložníkP. M. Dembele6.87G2A
90ÚtočníkE. Eze6.75G

Prehľad zápasu

Bandırmaspor a Sarıyer remizovali 0:0. Zápas sa hral v 1. Lig 2025. Bolo udelených 2 žltých kariet. Bandırmaspor mal 60% držanie lopty, Sarıyer mal 40%. Bandırmaspor mal 10 striel (3 na bránu), Sarıyer mal 12 (1 na bránu). Očakávané góly: Bandırmaspor 1.42 — Sarıyer 0.65. Bandırmaspor urobil 5 striedaní, Sarıyer urobil 5.

Rivalita od 2015

Bandırmaspor vs Sarıyer vzájomné výsledky

3 stretnutí
Bandırmaspor
1
výhier
Remízy
1
Sarıyer
1
výhier
Góly spolu
6 · 2.0/zápas
Obaja skórovali
1/3 · 33%
Nad 2,5
1/3 · 33%

Aktuálna forma

Bandırmaspor

WDWDDW

Sarıyer

WWLWDW

Predpoveď zápasu

Bandırmaspor

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Sarıyer

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Combo Double chance : Bandırmaspor or draw and -3.5 goals

56%Forma44%
30%Útok70%
86%Obrana14%
50%Vzájomné zápasy50%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026